MAC

Ár:   3600 Ft és 10 100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dor1, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   3600 Ft és 10 100 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Könnyű, olajmentes mattító hatású hidratálókrém

Azonnal felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, és eloszlatja a bőrfelszínen megjelenő felesleges olajat. Exfoliánsokat tartalmaz, így gondoskodik a sima és tiszta bőrképről is. Vízmegkötő összetevői révén segít az apróbb vonalak feltöltésében is. Antioxidánsokkal dúsított.

Lyne

2019. július 30.

Azt a Krémmánián fellelhető mini tábort erősítem (ha ezt lehet tábornak nevezni :D ), akiknek egyáltalán nem vált be ez a krém! Kíváncsiságból megvettem a 30 milis kiszerelést, de kb annyit ért, mint halottnak a csók! Kb 1 órán keresztül mattít - ami számomra értékelhetetlen - és még csak nem is hidratál eléggé..annyira nem, hogy pikk-pakk becuppantja a bőröm és utána olyan, mintha be sem kentem volna. Eddig az egyedüli mattító krém, ami bevált, az Inglot Evermatte Day Protection Face Cream volt! Csak azért nem vettem meg újra, mert szeretek mindenféle új kenceficét kipróbálni… De ezennel visszatérek, nem kell más mattító krém, köszönöm szépen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

izabella73

2019. február 20.

Csak mintát kaptam belőle,ami kétszeri használatra volt elegendő.Könnyű krém,gyorsan beszívódik,szépen feltölti a pórusokat,miközben hidratál is,ezért jól lehet rá sminkelni.Sajnos a t-vonal zsírosodását ez sem akadályozza meg,de valahogy valóban eloszlatja a bőr felszinen mert nem olyan feltünö hogy fénylene a bőr.Illata nem rossz,viszont számomra túl erős,és parfümös,felesleges összetevőnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 20.

Eedina

2018. november 13.

Szeretem a hidratáló hatását. Lágy krém, könnyen, kis mennyiségben is jól eloszlatható, emiatt gazdaságos is. A TO niacinamid + cink szérum fölé kenem, így a sok esetben csillogóan zsíros arcbőröm hosszútávon is megőrzi matt hatását. Nem okoz apró, piros, gyulladt pöttyöket, mint nálam a legtöbb primer vagy sminkalap. Az alapozó könnyen rádolgozható, a sminket is szépen tartja. Furcsa utóillata számomra nehezen megszokható, és még egy órán belül sem illan el, a MAC termékeknél ez az illat jellegzetes, emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

Freyja

2018. augusztus 14.

A kifényesedésre hajlamos bőrömnek tökéletes sminkalap. Az illata viszont számomra kicsit fura, ettől eltekintve igazán kierdemelte az 5*-t, nagyszerű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

nori93

2018. augusztus 3.

Legjobb mattító hatású krém, amit használtam!!! Csodálatos illata van, gyönyörű összképe lesz a bőrömnek amikor felkenem és tényleg legalább 6-7 óráig nem zsírosodik át a bőröm! Nagyon szeretem! Picit drága,de ebben az esetben megéri!! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Szilviams0118

2018. március 10.

hozza, amit ígér, már pár használat után érzem, hogy szebb, egységesebb a bőröm és a sminket is tartósabbá teszi. a strobe krémet szerettem volna megvenni, de nem bántam meg. lehet legközelebb kipróbálom azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

BeataK

2018. február 16.

Magasan veri az összes eddigi primeremet! Hidratál és mattít egyszerre, ami az én bőrömnél nagy szó. Ezzel maradt eddig a legtovább matt az arcom! Egységes összképet alkot a bőrön szinte bármilyen alapozóval. Azt hiszem, sokáig jó barátok leszünk. Ja, és ahogy írták is előttem páran, a travel size árban sokkal jobban megéri, mint a nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Naschkatze

2018. január 31.

IMÁDOM! Már 1-2 óra után zsírosodó, pattanásos bőrömet már fél napja matton tartja, és szerintem délutánig matt is marad. Nagyon gyorsan beszívódik és finom puha lesz tőle a bőröm. Szép az INCI-je is. Az egész sminkem tartóssá vált ezáltal, kb ugyanúgy néz ki, mint amikor feltettem. A MAC green cleanserrel mostam meg az arcom, aztán az oil controllal hidratáltam. Updatelek, hogy más lemosóval is működik-e.

Biztosan újraveszem travel sizeban, ami arányában sokkal jobban megéri, mint a rendes méret.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

polkadot

2018. január 31.

Nagyon jó kis hidratáló, én nagyon szeretem. Szépen matít, és folyamatos, mindennapi használat mellett se szárítja ki a bőröm, ami nálam ritka. Nagyon jó érzés a bőrön, és tökéletes sminkalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

emeseee6

2018. január 8.

Off topic: nagyon kivancsi lennek ,hogy ezeket az arakat megis hogyan sikerult kitalalni xD 30ml 10euro,50ml pedig 30eur? Wtf :D Akkor veszek 3 30ml -t es 90et kapok ugyanazert az arert :D
Masik ,az 50ml is szallithato repulon nem csak a 30..
Ez egyebkent a fujkalosokra is vonatkozik,mindenre amibol van kicsi.

Na a termekrol,az rendben van ,semmi gond nincs vele igy egy hasznalat utan,remelem hosszutavon is igy lesz.Majd jovok updattel.

UP:Megkapja az 5 csillagot,tényleg elég jól mattítja még az én arcomat is,kellemes a tapitása használat után.Meg vagyok elégedve vele teljes mértékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Masik ,az 50ml is szallithato repulon nem csak a 30..
Ez egyebkent a fujkalosokra is vonatkozik,mindenre amibol van kicsi.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!