MAC

Ár:   €26,50   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pirosarany, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 13.

Ár:   €26,50
Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Fényes, fólia hatású folyékony ajakrúzs, amely hidratáltan tartja ajkainkat egész nap. 15 erősen pigmentált árnyalatban kapható a baracktól a bordókon át az egészen merész kékig. Nem folyik, nem ragacsos és könnyen felvihető formula.

Ár: 3500 , Eladó: Lillacskaa
Állapot: Új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm vagy személyes átvétel is lehetséges
MAC Patent Paint Lip Lacquer - PVC YA LATER árnyalat
Ár: 3500 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

2020. október 28.

Három árnyalatban használom, és nagyon szeretem. Ki kell tapasztalni, hogy mi az a mennyiség, amit a legideálisabb használni belőle, én először inkább picike mennyiséget viszek fel és jól eldolgozom, aztán kenek még rá újabb réteget, ha erősebb színre/fényre vágyom. Felkenés után fényes, ez a fénye egyenletesen tűnik el. Valamennyire megszínezi az ajkakat, de ez színfüggő is, a nude szín nem igazán, az élénkebb szín jobban. A sima szájfények rólam nagyon gyorsan eltűnnek, és bár ez elvileg rúzs, számomra inkább tartós szájfény. A színek nagyon szépek. Hogy újra fogom-e venni, nem tudom, mivel nagyon sok ajakra való sminkem van, ezért rettentő lassan fogy 1-1 darab. Szeretem, de azért tudnék élni nélküle, ha csak 1 szájra való sminkem lehetne, nem ezt választanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Mesike91

2020. augusztus 7.

Update:
Talán azóta megtanultam kezelni. Icipicit, de szószerint! kenek fel középre, és ecsettel mindkét ajkamra elkenem. Aláhidratálva, egyszer sikerült dögös rózsaszínesként megcsinálni, kicsit túl is húztam. Így viszont öt évig elég lesz XD Kezdem érteni, h miért egyre kevesebb ml-ket adnak.

Azt hittem elsírom magam, amikor először felkenve barnás volt a számon, mintsem mályvás, hússzínű a Lacquered up színt. Persze az Instán inkább halvány rózsaszínes volt, mint csúnya barnás. Hát jó, ezt vártam talán a legjobban, és mégis ekkora pofára esés. Szóval kicsit kenek középre és azt mázgálom el. Így Lustre-szerű rúzsnak tűnik nem annyira barnásnak. Faja.... De nagyon tartós. Minimálisan színez, de nekem azzal sincs bajom. Egyébként normálisan használva még véletlenül sem lakkfényű vagy bármi, amit sugallni akartak. Még jobban szeretném, ha jó színt választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Update:

Kamea

2020. július 1.

2020. 07. 01. Eternal Sunshine. Ezt választottam egy vásárlásom mellé a Bronzing 2020. nyári kollekció szemhéjpúdere helyett. Már megbántam.
Ajándék lónak ne nézd a fogát! - tartja a mondás. Nade! A boltban azt ígérték, hogy majd tintaszerűen megszínezi az ajkakat. Örültem is neki ebben a maszkos időszakban. A használata során azonban más tapasztalataim voltak.
A piros-fekete kiszerelés tetszetős, a rúzs színe pedig az az igazi élénkpiros. Az applikátora jól használható, könnyen tudtam vele dolgozni. Nagyon kevés festéket felapplikálva az ajkakra szépen el lehet oszlatni, a finish magas fényű, gyönyörű élénkpiros. Felkenve azonban nekem túl ragacsos és csúszós-mászós. A pohár szélén is irdatlan nyomot hagy. Evős-ivós programokhoz biztosan nem ajánlott, más alkalomra pedig hova kenne fel piros rúzst az emberlánya? Még azért majd próbálkozom, egyelőre 3 csillag, és örülök, hogy ajándék volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

vivitrius

2020. június 17.

Ajándékba kaptam vásárlás mellé az "Eternal Sunshine"-t. Csodaszép piros, igazi dög. Alapvetően ami fent marad a szivacson lehúzás után, az is elég bőven a teljes számra. Könnyen kenhető, folyékony nagyon. Rendkívül pigmentált. Leszáradva is borzalmasan ragad, ragacsos hatású, bár nem nehéz. Szép fényes, de kenődik mindenfelé. Poháron olyan nyomot hagy, hogy csak pislogok. Cserébe nagyjából leszedhetetlen. Még próbálgatni fogom, de a színét leszámítva egy sima drogériás termék ugyanezt tudja. Ha nem ajándék lett volna, szerintem magamtól nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

_-Mia-_

2019. december 27.

Laquered up szin van meg.
Fogon megragad, ugyhogy anyu ujjon szopogatos trükkje ajanlott ha nem akar az ember porul jarni. Nem folyik ki a szaj vonalabol, ellenben nem tartos, poharon stb mindenhol fennragad. Ez a rozsaszines malyvas nude vicces modon erös pink szinnel fogja meg az ajkaim böret (kb mint egy lip stain) ami csak sminklemosoval jön le. Egyszoval aki nem szivesen maszkal pink ajkakkal az ezzel a szinnel vigyazzon. Amugy megkockaztatom, hogy a formula kicsit szarit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Laquered up szin van meg.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.