MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanília, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Kiszerelés:   2,8 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Felturbózza, dúsítja, hidratálja, lágyítja és átlátszó csillogással dobja fel az ajkakat.

Vanília

2018. augusztus 14.

Alapvetően nem szeretem a szájfényeket, de amikor ezt a csodát megszimatoltatta velem a MAC üzletben az eladólány, elolvadtam tőle. Bevallom, az illatába szerettem bele és a borsos ára ellenére rögtön meg akartam venni. Sajnos nem volt készleten, csak az egyetlen teszter, amit ugye volt szerencsém kipróbálni. Ami a legtöbbet elárul a lelkesedésemről, az az, hogy képes voltam kinyomozni, melyik boltban lehet kapni és elmentem érte a város másik végébe. Szóval szerintem ennyire klassz. Ja, és ami fontos még az illatán kívül: kellemesen bizsergeti és kiemeli, ápolja az ajkat, abszolút nem szárít, vagy irritál, egyszóval a legjobb szájfény, amivel valaha találkoztam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Palmitic Acid, Oleic Acid, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Hydroxystearate, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Palmitic Acid, Oleic Acid, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Iron Oxides, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Carmine / CI 75470, CI 42090, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 21 / CI 45380, CI 45410, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2