MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vanília, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Kiszerelés:   2,8 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Felturbózza, dúsítja, hidratálja, lágyítja és átlátszó csillogással dobja fel az ajkakat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

orchidea8627

2020. június 11.

Nem rossz de ha már bizsergetős és lágyan mentolos szájfény, akkor a régi Plushglass klasszisokkal jobb volt.
Nem is szájfénynek mondanám hanem szaténfényű/színezett ajakápolónak.
Nem olyan szép tükörfényű ami számomra egy igazi szájfény, inkább csak diszkrét szaténos fényű.
Kellemesen bizserget, nem kellemetlen, és a mentol miatt hűsít is kicsit, de nem lesz tőle nagyobb, teltebb a száj, erre ne számítson senki se.
Hidratáló hatása jó, viszont 2,8 (!!!) ml ennyi pénzért (nem 6300 forint mint felül az adatlapján) enyhe túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

Nem is szájfénynek mondanám hanem szaténfényű/színezett ajakápolónak.

szeliger

2020. április 4.

Touch of Reverence árnyalatban a Petal Power limitált kiadásból. Mondtam már, hogy én már aztán nem veszek seszínben drágább szájravaló terméket, úgyhogy ezt választottam, mert ez volt a sorozat három tagja közül a legélénkebb színű, a tubusban fukszia színű árnyalat. A kupak a limitált sorozatra jellemző rózsás-metálos színben pompázik. Az applikátor egyenes, a végén hosszúkás levélformájú, középen bemélyedéssel (vagy lyukkal, erre még nem tudtam rájönni). Volt már dolgom kényelmesebb applikárorral is, ettől még ez is használható.
A szín az ajkakon sokkal visszafogottabb, mint arra a tubusból következtetni lehetne, éppen csak ad egy kis rózsaszín fényt. A felvitelt követően az ajkak széle erősen bizsereg, mint egy jó mentolos fogkrém után, emiatt aztán tisztaságérzetet ad a szájnak, ez a hamis illúzió a legjobb az egészben. Arra ne gondoljon senki, hogy feltölt, mert nem. Ha előtte megfelelően hidratált volt a szájszél, akkor semmi változás nincs, ami ráncos volt, az úgy is marad. Ilyen szempontból nekem csalódást nem okozott, mert eleve nem vártam ráncfeltöltő hatást, de szólok, hogy más se várjon. Akkor látok csak bármilyen változást, ha a használata előtt kifejezetten száraz volt a szám, na akkor pontosan azt tudja, mint bármelyik hidratálásra képes szájfény vagy rúzs. Jó tulajdonsága, hogy hosszútávon sem szárít, akár napjában többször feltéve sem okoz cserepesedést.
Az illatban dominál a mentol, pici kis vaníliával, amolyan fogkrém szagú, de egyáltalán nem zavaró. A tartósság átlagos, max. két óra evés-ivás nélkül. Futkározik és ragad, mint a legtöbb szájfény. Magam részéről önmagában szoktam használni, kis szombat délelőtti darab, amikor nem akarok komoly sminket, csak elszaladok a boltba vagy ide-oda. Munkahelyre kevés, rúzs fölé fölösleges.
Összességében szeretem, a szép csomagolás miatt jó kézbevenni, a tavaszi-nyári időben biztosan el fogom használni. A bizsergető érzést okozó hatásával pedig kompenzálja a többi átlagos tulajdonságát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 4.

Vanília

2018. augusztus 14.

Alapvetően nem szeretem a szájfényeket, de amikor ezt a csodát megszimatoltatta velem a MAC üzletben az eladólány, elolvadtam tőle. Bevallom, az illatába szerettem bele és a borsos ára ellenére rögtön meg akartam venni. Sajnos nem volt készleten, csak az egyetlen teszter, amit ugye volt szerencsém kipróbálni. Ami a legtöbbet elárul a lelkesedésemről, az az, hogy képes voltam kinyomozni, melyik boltban lehet kapni és elmentem érte a város másik végébe. Szóval szerintem ennyire klassz. Ja, és ami fontos még az illatán kívül: kellemesen bizsergeti és kiemeli, ápolja az ajkat, abszolút nem szárít, vagy irritál, egyszóval a legjobb szájfény, amivel valaha találkoztam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Palmitic Acid, Oleic Acid, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Ethylhexyl Hydroxystearate, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Palmitic Acid, Oleic Acid, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Iron Oxides, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Carmine / CI 75470, CI 42090, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 21 / CI 45380, CI 45410, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2