MAC

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: spotted0502, az összetevőket feltöltötte: Ritmi, Módosítva: 2017. január 4.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Szemfesték primer, egész nap frissen tartja a szemfestéket, pára és izzadásálló formula, E vitaminban gazdag.

Ár: 5100 , Eladó: edsze
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

p.jozi

2022. augusztus 16.

Lakodalmamra vásároltam, saját magam készítettem a sminkem! Bírta az egész napot éjszakát táncot mindent! Csodaszer 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 16.

nyuuuucatcat

2022. június 25.

Teljesen elégedett vagyok! Alapból zsíros a szemhéjam de 14 órát (biztos, hogy még többet is) kibír akár csillámos sminknél is! Nem ült bele a ráncokba és el sem kenődött a csillámok se mozdultak el vagy csomósodtak volna össze a ráncokban. Nagyon kevés kell belőle így biztos sokáig elég.
Ugyan ilyen jól bírja a Smashbox 24 Hour Photo Finish Shadow Primer is.
Előtte a NYX HD és az ultimate shadow primert vettem meg (3 óra múlva már a festék lekopott a szememről és összecsomósodott a ráncokban) mert a proof it!-ot sehol nem találtam ami volt az eddigi kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 25.

Ugyan ilyen jól bírja a Smashbox 24 Hour Photo Finish Shadow Primer is.

Lulufej

2022. június 14.

Egészen sokáig a MAC Paiterly Pait Pot-ot használtam szemhéj bázisnak, nemrég kipróbáltam az Urban Decay Primer Potion-jét is, de az elfogyott és gondoltam megveszem ezt. Nagyon jó! Jobbnak érzem sokkal az UD-től, pedig az sem rossz. Nagyon szépen megtartja a szemfestéket a szemen, kevésbé fakul meg. Nagyon keveset használok belőle, szóval ez is egy olyan termék, hogy az idők végezete után két nappal is marad belőle. Remek beruházás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 14.

Emma23

2022. május 15.

A legjobb szemhéj festék alap amit eddig próbáltam. Nagyon szépen tartja a sminket és a nap végén úgy mosom le ahogy feltettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

baloghantonia

2022. február 27.

Előtte csak drogériás alapokat próbálgattam, de nem jártam sok sikerrel, annyi pénzt kidobáltam ezekre, hogy vehettem volna abból már minőségi darabot is, aztán elhatároztam, hogy kipróbálom ezt a csodát. Számomra tökéletes. Leghosszabb idő, amit teljesítenie kellett az 18 óra volt és simán bírta a szemfestékem, pedig nekem rejtett szemhéjam van, ami nagy kihívás. Egyáltalán nem tűnt el a festék és nem is gyűlt össze sehol, ennyi idő után is ugyanúgy nézett ki, ahogyan reggel feltettem a sminket. Drága, de szerintem megéri, mert nagyon kicsi termék szükséges. Ha elfogy biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 27.

Kamea

2022. február 9.

Az itteni pozitív vélemények ellenére is szkeptikusan álltam a termékhez, ugyanis egy-két kivétellel hatalmas csalódás a márka. Szerencsére ez is a kivételeket gyarapítja. Olyannyira, hogy elhatároztam, hogy egy izmosabb leárazás keretében újra is fogom vásárolni, nehogy nekem kivonják a forgalomból, amire végre rátaláltam.
A csomagolás szót se érdemel: a szokásos fekete fapados és semmilyen. De legalább praktikus, a krém aránylag jól adagolható a tubusból. Keveset (fél borsónyit) szoktam belőle a két gyűrűsujjammal szétdörzsölni, majd mindkét szemhéjamon tapogató mozdulatokkal eldolgozni. A krém a bőr melegével érintkezve könnyen terül, majd egy percen belül púderesre is szárad. Ad a szemhéjnak egy nagyon enyhe csontszínt. Erősebb elszíneződést, hajszálereket szerintem nem tüntet el.
Eddig egyetlen szemhéjalappal se volt olyan tartós a szemsminkem, mint ezzel. Bátran állíthatom, hogy a festék akár 12 órán át is tartja magát, illetve minimális mértékben fakul csak meg, pedig sajnos nem a feszes szemhéjúak táborát gyarapítom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 9.

Candy21

2022. január 18.

Sajnos egyáltalán nem vált be pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Nagyon olajos lelógó a szemhéjam ezért szükségem van jó alapra ez nem az. Az állaga ilyen szilikonos olyan mintha még olajosabbá tenné a szemhéjamat a festék pár óra után össze gyűlik rajta ilyet a drogériában is találok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 18.

KisTigris

2021. december 8.

A doboz/flakon nagyon kemény, alig ehet kinyomni.
Zsíros, lelógó szemhéjam van. Eddig Evana bázist és S-he-t próbáltam.
Ezt sikerült féláron beszereznem.
6 óra után kezd egy csíkba összegyűlni a szemhéjfesték. Ennyit a S-he is tud!
Csalódás.

Update: 12 órája rajtam van, a festék ¾-e eltűnt, összegyűlt. Nagyon csúnya, inkább letöröltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 8.

A doboz/flakon nagyon kemény, alig ehet kinyomni.
Zsíros, lelógó szemhéjam van. Eddig Evana bázist és S-he-t próbáltam.
Ezt sikerült féláron beszereznem.
6 óra után kezd egy csíkba összegyűlni a szemhéjfesték. Ennyit a S-he is tud!
Csalódás.

Nonnerka

2021. augusztus 17.

Itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, mondván beletörődöm hogy ilyen drága, de ha működik, az mindent megér. Hát nem működik. Tiszta szemhéjamra viszek fel belőle, (próbáltam kevesebbel is és úgy is hogy bőséggel tettem fel), két óra múlva már mászik el az amúgy mac szemhéj púderem. A 24 órás tartósság…. hagyjuk is. Csak azért nem kap 0 pontot, mert olyat nem lehet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Reddiamond

2021. június 8.

Most, hogy több krémet teszek a szemem köré, hogy egész nap hidratált maradjon, így zsírosabb a bőröm, amin a korábban szuperül működő sminkek elmászkálnak. Az itteni vélemények alapján vettem meg. 7800 Ft MAC üzletben. Paszta állagú. Nem kell sok belőle. Finoman az ujbegyemmel lapogatom a börömbe, mert ha kenegetném akkor lemorzsolódna. Tényleg tartósabb és szebb lesz a smink ha ezt teszem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.