MAC

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: spotted0502, az összetevőket feltöltötte: Ritmi, Módosítva: 2017. január 4.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szemfesték primer, egész nap frissen tartja a szemfestéket, pára és izzadásálló formula, E vitaminban gazdag.

Ayanna

2019. június 28.

Imáááádom! Sosem tudtam szemsminket készíteni, mert a rejtett, olajos szemhéjamon semmi sem maradt fent, pedig jónéhány szemhéjalapot kipróbáltam. Aztán megvettem ezt a kis csodát, és megnyílt előttem a szemhéjpúder paletták csodálatos világa! Ha elfogy, tuti, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

TGD

2019. május 23.

Nekem sajnos nem vált be. Elkezdett "összemászni" csomókba a smink 1 óra után és nem lehetett korrigálni, csak ha lemossuk az egészet. Nagyon száraz a bőröm, smink előtt hidratáltam, de így sem változott. Lehet, hogy száraz bőrhöz nem jó választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Rebeka99

2019. április 18.

Tudja minden körülmény között amit ígér, úgyhogy egy kiváló termék. Valóban bírja a párát és az olajosabb szemhéjon is jól tapad, de nem ül bele a festék a redőkbe, és 16 óra múlva is a smink ugyanolyan mint reggel. Nagyon kevés kell belőle, de ujjbeggyel jól szét lehet dolgozni, szerintem mennyiségileg évekig használható és a legjobb barát lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

agoca

2019. február 13.

Na, ez az ami 40 ev felett / zsíros/rejtett szemhéjra egyszerűen kell! Nem moccan egy tapottat sem a szemhéjpúder, ha ez van alatta. Korábban gyakorlatilag eltűnt, vagy foltosodott, vagy feltapadt, esetleg potyogott. Vagy mindez egyszerre :-) Bezzeg most! Ez az alap maga a megváltás. Remélem sosem állnak le a gyártással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 13.

Redlips

2018. december 23.

Megéri az árát, megbízható minőség, egész nap tartja a szemsminket, nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

szannamari85

2018. július 29.

Próbáltam már (nagyobbak közül) Mac Paint Potot, Sigma szemhéjbázist, Urban Decay Primer Potiont, de valamiért mindtől a belső szemzugomnál elkezdett a szemem könnyezni megállás nélkül, amivel a teljes szemsmink fél órán belül leamortizálódott. Valakitől hallottam, hogy ez a MAC primer az egyedüli amit a szeme elvisel, és ezzel egyidejűleg meg is rendeltem, hogy tegyek vele egy próbát. Egy légyfingnyi mennyiség kell belőle, emiatt baromi sokáig elég. Valóban nem könnyezik tőle sosem a szemem, és egész nap tartja a sminket. Ha valaha elfogy - ami kizárt, hamarabb romlik rám - biztosan újra veszem, mert ez az egyetlen ami nálam bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

lollypoppy

2018. április 30.

Szuper termék, baromi tartóssá teszi a sminket, és könnyen lehet vele dolgozni. Nem olcsó, viszont nagyon kevés elég belőle - sőt, sokat nem is érdemes egyszerre felkenni, mert morzsálódva lepereg -, szóval sokáig kitart. A tubusos kiszerelés praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

majzsola

2018. március 26.

Igazi csodaszer, best buy cucc. Napi 12 órát melózok, és ilyenkor csak a szememet sminkelem, de már rég lemondtam arról, hogy estig kibírná, hogy ne tűnjön el vagy csomósodna vagy kenődne. Ezzel akár munka után lefekhetnék aludni és másnap reggel is ott virítana a smink. Minden ott marad a helyén, a tusvonal, a púder, a szemöldökfesték este 10-kor is, és nem a ráncokba beülve. Drágának tűnik és kevés mennyiség, de ez ne tartson vissza, mert nagyon-nagyon pici elég belőle, így sokáig kitart. Decemberben vettem, és mindennapos használat mellett még a 80%-a benne van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

ZANNAH

2018. február 27.

Nekem jó működik és szuper termék , Kevés elég belőle és remekül kiemeli a színeket és extra tartóssá teszi a szemsminket. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

Ayase

2018. február 1.

Zseniális. Bár a csomagolás hagy maga után némi kívánnivalót...első használatkor sikerült nagyjából egy hónapra elegendő adagot kinyomni, kicsit se voltam dühös...Gyönyörűen tartja a szemsminket, az olcsóbb árkategóriájúakat is, szépen kihozza a pigmentáltságot. Miután megvettem, elmentünk szaunázni és ezzel az alappal tökéletesen fent maradt a tusvonalam. Az arcomról természetesen minden lemostam, de tesztelni akartam, hogy mit tud és ha 3x15 perc szaunát kibírt egy nap, akkor nincs amit ne bírna. Mivel elképesztően kevés is elég belőle, így nagyon sokáig elég lesz és meg is éri az árát. Szerintem lényegesen jobb, mint a Milani hasonló terméke.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.