MAC

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: spotted0502, az összetevőket feltöltötte: Ritmi, Módosítva: 2017. január 4.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Szemfesték primer, egész nap frissen tartja a szemfestéket, pára és izzadásálló formula, E vitaminban gazdag.

Nonnerka

2021. augusztus 17.

Itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, mondván beletörődöm hogy ilyen drága, de ha működik, az mindent megér. Hát nem működik. Tiszta szemhéjamra viszek fel belőle, (próbáltam kevesebbel is és úgy is hogy bőséggel tettem fel), két óra múlva már mászik el az amúgy mac szemhéj púderem. A 24 órás tartósság…. hagyjuk is. Csak azért nem kap 0 pontot, mert olyat nem lehet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

Reddiamond

2021. június 8.

Most, hogy több krémet teszek a szemem köré, hogy egész nap hidratált maradjon, így zsírosabb a bőröm, amin a korábban szuperül működő sminkek elmászkálnak. Az itteni vélemények alapján vettem meg. 7800 Ft MAC üzletben. Paszta állagú. Nem kell sok belőle. Finoman az ujbegyemmel lapogatom a börömbe, mert ha kenegetném akkor lemorzsolódna. Tényleg tartósabb és szebb lesz a smink ha ezt teszem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 8.

Pipere

2021. május 22.

Új dolgot nem tudok hozzátenni, az előttem szólók már leírták milyen szuper termék. Nálam is remekül bevált, tökéletesen "beleragad" a festék; a tartósságát már bizonyította hőségben, hajnalig tartó esküvőn, mindenhol :) Kevés kell belőle, úgyhogy nagyon sokáig elég, ár-érték arányban így teljesen megfelelő nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

TimyeK

2021. április 20.

Hű brutálisan szuper cucc! Olyan kevés elég belőle, hogy szinte meg se kell nyomni a tubust. Amikor megvettem azt hittem, hogy 12 ml iszonyat pici kiszerelés, de így utólag már úgy gondolom, hogy el se fogom tudni használni. Nagyon szépen, vékonyan el lehet teríteni a bőrön, puha-selymes érzést ad. A színek intenzívek, és ami számomra a legfontosabb, nem zsírosodik a szemhéjam, így nem csúszkál a festék, nem ül bele a ráncokba és hihetetlenül tartós marad a szemsminkem. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

gioia

2021. március 9.

Működik, nagyon kevés kell belőle, könnyen és higiénikusan adagolható. Már megvan belőle az utánpótlás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

mis6lauren6

2021. február 15.

A legjobb szemhéjbázis. Másnap reggelig tart :) Nem ül bele a ráncokba, nagyon kevés is elég belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

ljudith78

2021. február 5.

Előre lelövöm a poént, HIBÁTLAN! Én kis botor sokáig azt hittem, hogy kismillió kipróbált szemhéjalapozó után az Etude House cuccánál nincs jobb, akkor kezdtem gyanakodni, hogy talán váltani kellene, mikor igen jó minőségű szemhéjpúderek is foltosak voltak felvitelkor.
És lőn csoda, intenzívebb színek, semmi elmászkálás, feltapadás, foltosság.
Ha nagyon kötözködni akarok, akkor jobban örülnék, ha lenne pici csőr a tubus végén, de ez már tényleg szőrszálhasogatás.
Nagyon örülök hogy adtam neki esélyt, vegyétek bátran!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 5.

És lőn csoda, intenzívebb színek, semmi elmászkálás, feltapadás, foltosság.
Nagyon örülök hogy adtam neki esélyt, vegyétek bátran!

Anheszenamon

2020. december 27.

A legjobb szemhéjbázisom amit valaha használtam. Volt már olcsóbb és drágább kategória, volt, hogy azt hittem megtaláltam a nekem valót de mégsem. Használtam tégelyes Artdecot, Rdel Youngot, She-t, Rimmelt, Milanit, Urban Decayt, Mac Paint potot,Too Faced alapot de mind közül ez a legjobb. Meg a Pupa stick szemhéjfesték. Ez a Mac nekem teljesen megéri az árát, főleg, hogy akciósan vásároltam. Teljes áron is újra fogom venni. Több palettával is használtam már, mindegyikkel hibátlan. Szinte ugyanúgy mosom le este a szemsminkemet, ahogy reggel 6-kor felkentem. Nem kopik le, nem gyűrődik be a mélyítővonalamba, nem lesz foltos estére. Tetszik a textúrája is, és nagyon örülök annak, hogy nem tégelyes, belenyúlós kiszerelésben kapható. Annyira kevés mennyiség kell belőle, hogy napi használat mellett sem fog elfogyni egy év alatt. Nekem ennyit bőven megér. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Egykettoharom

2020. december 27.

Működik. Tovább tart a szemsminkem, nem kenődik el és nem ül meg a kis ráncokban. Nagyon kevés elég belőle, úgyhogy nagyon sokáig is elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

tonic

2020. december 13.

Sokáig gondolkodtam,mert drága..és naná,hogy egy ezressel olcsóbb volt,miután már megrendeltem...de jó a hatása,és nagyon kevés kell belőle. Rengeteg félét próbáltam, olcsóbb,drágább egyaránt,tulajdonképpen mind javított,csak más mértékben,volt,amelyik 1-2 órát tolta ki,volt,amelyik több órát,kinek mennyi elég..Nekem olyan kellett,ami sok órával is meghosszabbítja a fennmaradást,és ez mindenképpen olyan,tehát ajánlani tudom problémás szemhéjjal rendelkezőknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.