MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. április 15.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Áttetsző, lehelletvékony végeredményt biztosít. Kisiítja az apróbb ráncocskákat és eltűnteti abőrhibákat. Alapozott vagy csak simán előhidratált bőrre is használható.

4 árnyalatban kapható:

• ADJUST barackos bézs
  • NEUTRALIZE sárga
  • ILLUMINATE levendula
  • RECHARGE barack

Kiszerelés: 9 g

erika4.kovacs

2014. június 15.

Én színezett napvédõ krém fölé kentem, mert bár normál bõröm van, szerettem volna valamit, ami picit mattít, lehelletnyit javít az alapon, de nem fedi el a bõr természetes, egészséges ragyogását. Nem csalódtam, az "Adjust" változatban. Az ára egy vagyon és könnyû pocsékolni. Az apróbb ráncokat nem tünteti sehova. Azt a trükköt tanultam, hogy a fedélbe óvatosan szórjunk ki egy picit, így nem vesz fel a púder ecset, csak amennyit tényleg kell. Sokáig elég lesz. Mégvalami: nagyon selymes érintésre az arcbõr használat után és az illata is finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

Pandácska

2014. május 19.

Kezdjük ott, hogy tényleg nagyon finomszemcsés ez a porpúder, emiatt egyáltalán nem lesz púderes hatása, szépen egységesíti a bőrt anélkül, hogy látszódna. A pirosságon valamennyire segít, de nekem mostanában inkább csak este pirosodik ki az arcom, akkor pedig már nincs rajtam, így ezen a téren nem tudtam alaposan letesztelni. Én azért vettem meg, mert a bőröm sárgás tónusú, így rögtön megtetszett a neutralize árnyalat. Az ára nem baráti, mert sajnos csak 9 gramm, de tényleg kevés kell belőle, én csak a T-vonalra használom. Ami viszont nagyon meglepett, mert nem vártam tőle az, hogy csodálatosan gátolja a kifényesedést, nálam simán hozza a Mac Blot púderjének a szintjét, csak ennél természetesebb az összhatás. Hiába a kicsi kiszerelés, így is meggyőzőtt arról, hogy Ő egy tökéletes púder!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.