MAC

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   8 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Verseau, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Táplálja a bőrt, így finom, selymes bőrt eredményez. Ez az egyedülálló olaj használható önmagában is, smink alatt.

kalmareszter76

2019. május 12.

December óta van meg. Én alapozóhoz keverve használom, mindig egy cseppet teszek. Szeretem mert sokkal szebb képe lesz az alapozónak az arcon, hidratál ás lazítja az alapozó állagát is. Az illata is mennyei! Eddig nem okozott pattanásokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

ercsike76

2017. február 6.

Most megjelentek mindenféle illattal (Yuzu, Édesnarancs-Levendula, Grapefruit-Kamilla...) és mivel elkezdett száradni a bőröm (plusz tél is van) így kipróbáltam az édesnarancsos verziót. Azt írja lehet magában is kenni vagy alapozóba, én az utóbbit próbáltam és egy Isten áldása így!!! Too Faced alapozójába kevertem, ami előtte kiemelte a ráncokat, száraz részeket de ezt az olajat belekeverve csodaszép finishű lett! A tartósságán nem változtatott, hidratált lett alatta az arcom, nem szárított, kiütéseket nem okozott. Az illata pedig isteni!
Mennyiségre szerintem rengeteg, pedig pici pipettás üvegcsében van de mivel csak 1-1 csepp kell alkalmanként így kb. életem végégig elég lesz.
Abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Abszolút 5*

susiebeam

2016. december 12.

Szuper kis cucc, használom este magában és napközben alapozóval keverve. Előtte el sem tudtam képzelni, hogy olajokkal kenegetem a kombinált arcbőröm, de ez bevált. Ha már olaj, körül fogok nézni natúrkozmetikumok terén is mielőtt újravenném, de ezzel teljesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.