KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RuzsnyomNiki, az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Könnyed, mattító permet, amely felfrissíti az arcbőrt. Hatékonyan csökkenti a faggyútermelést a benne lévő szilicium-dioxid segítségével. Innovatív formulájának köszönhetően kiegyensúlyozza, mattítja a bőrt és hatékonyan fixálja a sminket.

• Instant frissíti a bőrt
  • Mattít
  • Csökkenti a faggyútermelést
  • Halványítja a pórusokat és bőrhibákat
  • Fixál
  • Minden bőrtípusra alkalmas
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Szemészetileg tesztelt
  • Nem okoz kiütést

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsokaa

2018. július 8.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de sajnos kár volt. Eléggé zsíros a bőröm, tágak a pórusok. Hámlasztóval és fizikai fényvédős hidratálóval egészen tűrhető eredményt tudok elérni, de nyáron akkor is nagyon zsíros. Reméltem ez a permet segít kicsit, de az égvilágon semmit nem csinál az én bőrömmel. Próbáltam már átfényesedett bőrre fújva, frissen sminkelés után is, de azon kívül, hogy abban a pár pillanatban frissít, amíg szárad, tényleg semmi hatása. 6600 Ft-ért tudtam beszerezni egyébként, nagy pénzkidobásnak tartom. Csodát nem vártam, de némi mattítást reméltem.

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

BeataK

2018. július 5.

Nagyon megörültem, mikor kijött a matt változata, mert a simával valahogy nem voltam kibékülve, mindig olyan érzésem volt, mintha gyorsabban olajosodna tőle a bőröm. Ahogy előttem is írták, nem egy brutál mattítóról van szó, én használok mellé mattító primert is. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy ez a normál fix+ matt finisű változata. Én eddig a fehér pöttyöket sem tapasztaltam a használata során, bár nagyon felrázom és nem is használok belőle sokat. Összességében nekem ez jobban bevált, mint a többi változata.

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Alexa89

2018. július 2.

Nagyon szeretem. Sminkelés után fújom az arcomra, így később kezd el fényesedni és az alapozó is sokkal tartósabb, valamint nagyon szépen összemossa a sminket, ezáltal sokkal természetesebb az eredmény, mint nélküle.

Alexa89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Anett0721

2018. július 1.

Imádom a sima Fix+ terméket, a hatását, illatát, mindent. Nyárra a mattítás miatt beszereztem a matt verziót is, annyi volt a pozitív tapasztalat.
Nos, nekem azt hozza, amit az original...Abban jó, való igaz, de hogy rajtam az égvilágon semmit sem mattít az egyszer biztos :) A homlokom ráadásul mintha még jobban fénylene utána pedig nem extrém zsíros bőrről beszélünk. Kipróbáltam 2 féle alapozó viselésénél is, egyik esetben sem volt eredménye. Nem értem...

3*, mert a sima Fix+ pozitívumait tartja (egybemosás, illat, hatóanyagok), de ha szigorú lennék és csak mint mattító terméket pontoznám, bizony 1 lenne csak..
Ja de: a fényes tusvonalamat bemattította és ezzel együtt adott neki egy szürkés árnyalatot, holott a tusvonal szénfekete volt :)

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Scara

2018. június 27.

Tegnap szereztem be és egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. Hiába az olajmentes BB krém és sminkfixáló, délutánra már fényesedik a T-vonal.
Eddig ezt kis púderrel korrigáltam, de így több sminkréteg lett rajtam, mint azt én szeretem.
Tegnap délután viszont ebből fújtam egyet és tényleg megszűntette a fényesedést anélkül, hogy extra smink korrigálást igényelt volna a helyzet.
Sajnos ebből nincs kisebb kiszerelés, ezért otthon jól összeráztam és átöntöttem belőle a sima Fix+ táskabarát üvegébe, így minden gond nélkül tudom magammal hordani.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Eni777

2018. június 27.

Elválaszthatatlanok lettünk. Tökéletesen fixál, a sminkem tartós lesz, szépen beépíti fedőpúdert, nagyon természetes hatást kölcsönöz.A mattító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert azt a púderem tökéletesen elvégzi helyette.. Viszont a makeup fixálásra tökéletes. Nyáron mindenképp kötelező termék :)

Eni777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

biusjj

2018. június 26.

Nem vagyok megelégedve vele maximálisan, mégis 5 csillagot adok neki. Szépen összemossa a sminket, a végeredmény gyönyörű. Soha nem volt előtte ilyen szép rajtam az alapozó. Mattít, az tény, de nem kimagasló módon, ezt szerintem más, olcsóbb mattító is tudja. Az alapozót csak pár órával tovább tartja, de mégsem tudom nélküle elképzelni a sminkem. Az illata kellemes. Muszáj nagyon összerázni, és messziről permetezni, mert amúgy fehér pöttyös lesz tőle az arcom, illetve még a ruhán is meglátszik. Nem okoz pattanást és semmilyen irritációt. Nem húzódik tőle a bőröm. A végeredmény kárpótol azért, hogy nem mattít annyira, mint hittem. Jó kis cucc, biztosan újra veszem!

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Lulufej

2018. június 26.

Én csak annyit írnék, hogy a megvásárlás időpontjában különösen zsírosodott az arcom, éppen egy új alapozót is teszteltem, amin akkor nem volt púder. Több mint 8 órája volt rajtam az alapozó, amikor már kezdett tűréshatáron kívül esni az arcom fényessége. Előkaptam ezt a Fix+-t és kb. úgy nézett ki az arcom, mintha most sminkeltem volna, csillogás megszűnt, az arcom pedig akár egy babáé. Mindezek mellett hozza az összes szuper tulajdonságot, amit az eredeti verziója. Imádom!

Lulufej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.