MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RuzsnyomNiki, az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Könnyed, mattító permet, amely felfrissíti az arcbőrt. Hatékonyan csökkenti a faggyútermelést a benne lévő szilicium-dioxid segítségével. Innovatív formulájának köszönhetően kiegyensúlyozza, mattítja a bőrt és hatékonyan fixálja a sminket.

• Instant frissíti a bőrt
  • Mattít
  • Csökkenti a faggyútermelést
  • Halványítja a pórusokat és bőrhibákat
  • Fixál
  • Minden bőrtípusra alkalmas
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Szemészetileg tesztelt
  • Nem okoz kiütést

ÚJ MAC Prep+Prime Fix+ Matte
Ár: 5500 Ft , Eladó: gaimanna
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után postázom (+ postaktg.)
SzPatricia

2019. február 13.

Jobban szeretem , mint a sima fix+ . A sima fix+ szerintem jobban kedvez a szarazabb borueknek. Nekem kicsit zsiros hatast eredmenyezett. A Matt verziot jobban szeretem, a helyen tartja egesznap a sminkem( sok fixalot probaltam , de egyikrol se mondhattam el ezt) nem csuszkal tole a smink, belesimul a borombe, nem ragacsos, semmilyen kellemetlen erzest nem hagy maga utan, valamint szepen lemattitja azt. Nekem nem hagy pontokat az arcomon! Meg amit nagyon szeretek benne az a csomagolasa, konnyen , kenyelmesen hasznalhato. Az illata is nagyon finom, “tiszta” illat :D

SzPatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

supercinti5

2019. február 1.

Hááát... Olvastam itt, hogy kb a catrice mattítója is ezt tudja.. És egyetértek ezzel.. Sokkal olcsóbban, és szinte ugyanaz a hatás. DE ha visszamennék az időben, egyiket sem venném meg. Nem olyan extra, amiért megérné megvennem. Igazából ha elfelejtek fújni, észre sem veszem..
Nekem inkább alapnak jó, vagy frissítésképp..

supercinti5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Nekem inkább alapnak jó, vagy frissítésképp..

fdorottya

2019. január 14.

Nem rossz, nem rossz! DE! Ezt tudja a Catrice fixálója is sokkal kevesebb pénzért. Tény, hogy egész nap ott tartja a sminket ahol kell. Nekem nagyon zsíros a bőröm, így nem volt meglepő, hogy ez sem mattítja le.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Szucsdetti98

2019. január 5.

Nekem nagyon bejött. Eléggé zsíros bőröm van, így megpróbálok olyan termékeket használni, ami csökkenti a zsírosodást.
A Douglasban az eladólány is ezt ajánlotta, és nem csalódtam. Primerként és fixálóként is használom, és gyönyörűen lemattítja az arcomat, púder használata nélkül is.
Egy erős kardioedzest is kibírt nálam, na meg a szilvesztert. 😃
Szóval örülök, hogy megvettem.

Szucsdetti98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Egy erős kardioedzest is kibírt nálam, na meg a szilvesztert. 😃
Szóval örülök, hogy megvettem.

Orsolyakiss15

2018. szeptember 18.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Nyár elején vettem mert a púdert néha soknak érezte a bőröm és úgy gondoltam ez a permet legalább felfrissíti az arcom a melegben és mattit is..nos a frissesség nyilván csillagos ötös..viszont a mattság sehol. Így három hónap próbálkozás után úgy érzem, hogy ár és érték arányban nem éri meg megvásárolni. Talán ősszel hatásosabb lesz

Orsolyakiss15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

d-i_n-a

2018. szeptember 3.

annyira akartam szeretni..de 8kor fújok magamra..sminkelés előtt majd után is...és 10kor már csillogok villogok :(
Frissiteni frissit...de h mattitani nem mattit az is tuti..

d-i_n-a
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Frissiteni frissit...de h mattitani nem mattit az is tuti..

agen

2018. augusztus 13.

Először a pink lite-ot vettem meg...eladtam. Majd beszereztem ezt, hogy ne ez már tuti lesz, hát nem az! Kedves zsíros bőrű társaim, ennél a sima fix+ klasszisokkal jobb :) Nagyon nem szeretem szegényt.. de azért elfújkálom, mert már nagyon nem gazdaságos mindig áron alul eladni majd újat venni :D délelőtt 10-kor már csillog-villog a bőröm teljes pompájában..a simát jó szívvel tudom ajánlani, de ezt nem..

agen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Lina14

2018. augusztus 6.

megfelelően fel kell rázni, mert ritkán ugyan, de hagyhat maga után fehér pöttyöket. amúgy valban frissítő, kellemes, szép a finise, de nem tartós rajtam sajnos
már viselt sminkre is lehet fújni, akkor egész sépen összeszedi az átfénylett arcot
nekem a sima fix+ azért jobban tetszik

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

nekem a sima fix+ azért jobban tetszik

Scara

2018. július 29.

Tegnap szereztem be és egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. Hiába az olajmentes BB krém és sminkfixáló, délutánra már fényesedik a T-vonal.
Eddig ezt kis púderrel korrigáltam, de így több sminkréteg lett rajtam, mint azt én szeretem.
Tegnap délután viszont ebből fújtam egyet és tényleg megszűntette a fényesedést anélkül, hogy extra smink korrigálást igényelt volna a helyzet.
Sajnos ebből nincs kisebb kiszerelés, ezért otthon jól összeráztam és átöntöttem belőle a sima Fix+ táskabarát üvegébe, így minden gond nélkül tudom magammal hordani.

Upd.: Sajnos valami nem tetszik benne a bőrömnek huzamosabb használat után és több mint a fele megmaradt. Feltettem eladásra.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Zsokaa

2018. július 8.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de sajnos kár volt. Eléggé zsíros a bőröm, tágak a pórusok. Hámlasztóval és fizikai fényvédős hidratálóval egészen tűrhető eredményt tudok elérni, de nyáron akkor is nagyon zsíros. Reméltem ez a permet segít kicsit, de az égvilágon semmit nem csinál az én bőrömmel. Próbáltam már átfényesedett bőrre fújva, frissen sminkelés után is, de azon kívül, hogy abban a pár pillanatban frissít, amíg szárad, tényleg semmi hatása. 6600 Ft-ért tudtam beszerezni egyébként, nagy pénzkidobásnak tartom. Csodát nem vártam, de némi mattítást reméltem.

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.