KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RuzsnyomNiki, az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2018. július 25.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Könnyed, mattító permet, amely felfrissíti az arcbőrt. Hatékonyan csökkenti a faggyútermelést a benne lévő szilicium-dioxid segítségével. Innovatív formulájának köszönhetően kiegyensúlyozza, mattítja a bőrt és hatékonyan fixálja a sminket.

• Instant frissíti a bőrt
  • Mattít
  • Csökkenti a faggyútermelést
  • Halványítja a pórusokat és bőrhibákat
  • Fixál
  • Minden bőrtípusra alkalmas
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Szemészetileg tesztelt
  • Nem okoz kiütést

Ár: 4500 Ft , Eladó: sziszus_
Állapot: A képen látható. , Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki átutalással, mely után postázom a terméket. Foxpost átvételre is van lehetőség.
Ár: 4000 Ft , Eladó: Anett0721
Állapot: Párszor használt, képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, foxpost

Orsolyakiss15

2018. szeptember 18.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Nyár elején vettem mert a púdert néha soknak érezte a bőröm és úgy gondoltam ez a permet legalább felfrissíti az arcom a melegben és mattit is..nos a frissesség nyilván csillagos ötös..viszont a mattság sehol. Így három hónap próbálkozás után úgy érzem, hogy ár és érték arányban nem éri meg megvásárolni. Talán ősszel hatásosabb lesz

Orsolyakiss15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

d-i_n-a

2018. szeptember 3.

annyira akartam szeretni..de 8kor fújok magamra..sminkelés előtt majd után is...és 10kor már csillogok villogok :(
Frissiteni frissit...de h mattitani nem mattit az is tuti..

d-i_n-a
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Frissiteni frissit...de h mattitani nem mattit az is tuti..

agen

2018. augusztus 13.

Először a pink lite-ot vettem meg...eladtam. Majd beszereztem ezt, hogy ne ez már tuti lesz, hát nem az! Kedves zsíros bőrű társaim, ennél a sima fix+ klasszisokkal jobb :) Nagyon nem szeretem szegényt.. de azért elfújkálom, mert már nagyon nem gazdaságos mindig áron alul eladni majd újat venni :D délelőtt 10-kor már csillog-villog a bőröm teljes pompájában..a simát jó szívvel tudom ajánlani, de ezt nem..

agen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Lina14

2018. augusztus 6.

megfelelően fel kell rázni, mert ritkán ugyan, de hagyhat maga után fehér pöttyöket. amúgy valban frissítő, kellemes, szép a finise, de nem tartós rajtam sajnos
már viselt sminkre is lehet fújni, akkor egész sépen összeszedi az átfénylett arcot
nekem a sima fix+ azért jobban tetszik

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

nekem a sima fix+ azért jobban tetszik

Scara

2018. július 29.

Tegnap szereztem be és egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. Hiába az olajmentes BB krém és sminkfixáló, délutánra már fényesedik a T-vonal.
Eddig ezt kis púderrel korrigáltam, de így több sminkréteg lett rajtam, mint azt én szeretem.
Tegnap délután viszont ebből fújtam egyet és tényleg megszűntette a fényesedést anélkül, hogy extra smink korrigálást igényelt volna a helyzet.
Sajnos ebből nincs kisebb kiszerelés, ezért otthon jól összeráztam és átöntöttem belőle a sima Fix+ táskabarát üvegébe, így minden gond nélkül tudom magammal hordani.

Upd.: Sajnos valami nem tetszik benne a bőrömnek huzamosabb használat után és több mint a fele megmaradt. Feltettem eladásra.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Zsokaa

2018. július 8.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de sajnos kár volt. Eléggé zsíros a bőröm, tágak a pórusok. Hámlasztóval és fizikai fényvédős hidratálóval egészen tűrhető eredményt tudok elérni, de nyáron akkor is nagyon zsíros. Reméltem ez a permet segít kicsit, de az égvilágon semmit nem csinál az én bőrömmel. Próbáltam már átfényesedett bőrre fújva, frissen sminkelés után is, de azon kívül, hogy abban a pár pillanatban frissít, amíg szárad, tényleg semmi hatása. 6600 Ft-ért tudtam beszerezni egyébként, nagy pénzkidobásnak tartom. Csodát nem vártam, de némi mattítást reméltem.

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 8.

BeataK

2018. július 5.

Nagyon megörültem, mikor kijött a matt változata, mert a simával valahogy nem voltam kibékülve, mindig olyan érzésem volt, mintha gyorsabban olajosodna tőle a bőröm. Ahogy előttem is írták, nem egy brutál mattítóról van szó, én használok mellé mattító primert is. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy ez a normál fix+ matt finisű változata. Én eddig a fehér pöttyöket sem tapasztaltam a használata során, bár nagyon felrázom és nem is használok belőle sokat. Összességében nekem ez jobban bevált, mint a többi változata.

BeataK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Alexa89

2018. július 2.

Nagyon szeretem. Sminkelés után fújom az arcomra, így később kezd el fényesedni és az alapozó is sokkal tartósabb, valamint nagyon szépen összemossa a sminket, ezáltal sokkal természetesebb az eredmény, mint nélküle.

Alexa89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Anett0721

2018. július 1.

Imádom a sima Fix+ terméket, a hatását, illatát, mindent. Nyárra a mattítás miatt beszereztem a matt verziót is, annyi volt a pozitív tapasztalat.
Nos, nekem azt hozza, amit az original...Abban jó, való igaz, de hogy rajtam az égvilágon semmit sem mattít az egyszer biztos :) A homlokom ráadásul mintha még jobban fénylene utána pedig nem extrém zsíros bőrről beszélünk. Kipróbáltam 2 féle alapozó viselésénél is, egyik esetben sem volt eredménye. Nem értem...

3*, mert a sima Fix+ pozitívumait tartja (egybemosás, illat, hatóanyagok), de ha szigorú lennék és csak mint mattító terméket pontoznám, bizony 1 lenne csak..
Ja de: a fényes tusvonalamat bemattította és ezzel együtt adott neki egy szürkés árnyalatot, holott a tusvonal szénfekete volt :)

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Eni777

2018. június 27.

Elválaszthatatlanok lettünk. Tökéletesen fixál, a sminkem tartós lesz, szépen beépíti fedőpúdert, nagyon természetes hatást kölcsönöz.A mattító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert azt a púderem tökéletesen elvégzi helyette.. Viszont a makeup fixálásra tökéletes. Nyáron mindenképp kötelező termék :)

Eni777
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.