MAC

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RuzsnyomNiki, Módosítva: 2021. szeptember 3.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Könnyed, mattító permet, amely felfrissíti az arcbőrt. Hatékonyan csökkenti a faggyútermelést a benne lévő szilicium-dioxid segítségével. Innovatív formulájának köszönhetően kiegyensúlyozza, mattítja a bőrt és hatékonyan fixálja a sminket.

• Instant frissíti a bőrt
  • Mattít
  • Csökkenti a faggyútermelést
  • Halványítja a pórusokat és bőrhibákat
  • Fixál

5000 Ft új MAC Prep+Prime Fix+ Mattifying Mist
Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva
Ár: 4000 Ft , Eladó: kuncze
Állapot: 3-4x próbált, majdnem tele, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel is lehetséges, különben postán feladható. A postaköltség a vevőt terheli.

claudia.nyilas

2021. július 27.

Egyenesen pocsék!!!!! Teljes nagy kiszerelésben vettem meg még tavasszal. Tönkre teszi a nagy műgonddal, hosszasan, alaposan elkészített sminket!! Olyan, mintha száraz samponnal képen fújnád magad! Nevetséges! A drága, minőségi, tökéletesen kidolgozott sminkemet teljesen tönkre tette! Fehér foltokat hagy az egész képeden, dekoltázson, hajon. POCSÉK!!!! Pénzkidobás! Hiába ráztam fel jó alaposan előtte, mindig ez történt….

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 27.

Lina14

2020. december 5.

megfelelően fel kell rázni, mert ritkán ugyan, de hagyhat maga után fehér pöttyöket. amúgy valban frissítő, kellemes, szép a finise, de nem tartós rajtam sajnos
már viselt sminkre is lehet fújni, akkor egész sépen összeszedi az átfénylett arcot
nekem a sima fix+ azért jobban tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

nekem a sima fix+ azért jobban tetszik

ziza27

2020. június 10.

Én szerencsére egy akció keretén belül ingyen jutottam hozzá a 30 ml-es változatához, és örülök, hogy nem költöttem rá egy fityinget sem. A teljes ára pedig szerintem nevetséges, tipikusan az az eset, hogy a márkanevet és nem pedig a minőséget kell megfizetni. Én is csak azt tudom elmondani, amit sokan előttem: szembeköp és pöttyöz. Azért majd' 7000 Ft-ért csináljatok már légyszi egy normális szórófejet! Bár látom, páran azt mondják, hogy jó alaposan fel kell rázni használat előtt, kíváncsi vagyok, változik-e így valami. Mattító hatást nem tapasztaltam, 2 csillag jár, mert valamenyire mintha fixálna. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

tinkerbell25

2020. június 10.

Smink alá primernek, valamint fölé fixálónak is használom. Igazából
csodát nem tesz, a szemsminkeket szépen fixálja, nem ragad, nem nehezít el, használat előtt jól felrázva nekem púderpöttyöket sem hagy. Az alapozóm átfényesedését talán picit lassítja, se szignifikáns különbséget nem okoz. Akcióban vettem féláron, így annyira nem sajnálom a ráköltött pénzt, de teljes áron biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Smink alá primernek, valamint fölé fixálónak is használom. Igazából

vikt0ria

2020. május 7.

jó érzés magamra fújkálni, de nem éri meg ezt a pénzt egyáltalán. fele árért baromi jó fixálóspray-ket lehet megvásárolni, amik a funkciójukat is ellátják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

erynis

2020. április 16.

Elfogyott az UD All Nighterem, helyette kerestem valamit, míg újra beszerzem az UD-t. Hááát, nagyon rosszul tettem, hogy erre voksoltam. Sem tartósságot, sem mattítást nem tapasztaltam, nem érzem, hogy bármennyivel is tartósabb lenne a sminkem ezzel, sőt, inkább hamarabb kifényesedem szerintem. A pumpája valami pocsék, nem terít egyenletesen, a fehér pöttyöket nehéz elkerülni, tényleg sokáig kell rázni és többször fújni, mielőtt az arcomra permetezem. Marhára nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

dorkaww

2020. március 16.

Köze nincs a mattításhoz. Ez az egy mondat nagyjából összefoglalja az egész terméket. Esküszöm a sima verziója szebben és jobban teljesít. Az legalább szép végeredményt képez az ember arcán de ez... Hagyjuk és ne firtassuk. Csak mondjuk sajnálom hogy elhittem az üzletben az eladó lány szavait, mondván ez totál lemattítja a sminket és egész nap tartani fog. Ja, aha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

tara95

2020. március 10.

Én emeletes barom. Az.

1. Az Inci ami itt van teljes hülyeség, tele van nyomva alkohollal és silicával.
2. Az alkohol már eleve nem barátom, de az, hogy egy ilyen árú terméknél fröcsköl a pumpa és fehér púder pöttyöket köpköd a fejemre, elfogadhatatlan.

Legszívesebben hozzávágnám a fejlesztőhöz, de inkább elteszem nyárra, hátha akkor jól fog jönni mert egyébként mattít.

Up:

4. Ha úgy összerázod, mint nicki minaj a hátsó felét, akkor eltűnnek a pöttyök és végre szépen terül. Sajnos így is hajlamos köpködni.
5. Szépen fixál, mostanában le is tettem a púderem, a mínuszokban elég ez a hatás. Ami azt jelenti, hogy a fénylő koreai bb-m helyett egy egészséges és természetes ragyogás fogad. A nyx színezett hidratálóját teljesen mattítja.
6. Nap végéig is megmarad minden rajtam, pedig olajos a bőröm. Talán enyhén fényesedik, de csak egy zsepi kell és újra minden egyben van.
7. Tulajdonképpen olyan mint egy folyékony púder, ugyanaz a hatása mint a nyx silica alapú hd termékemnek, csak ez folyékony, alkoholos és rohadt drága.

El fogom fújkálni, de ennyi erővel inkább voksolok a sima nyxemre...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Én emeletes barom. Az.

Up:

El fogom fújkálni, de ennyi erővel inkább voksolok a sima nyxemre...

brigi50c

2020. január 7.

Az oké, hogy mattít, de azt gondolom, hogy ezt más setting spray is képes megtenni úgy, hogy közben nem 6600 Ft és nem spriccenti le a fejemet és a ruhámat vízzel lemoshatatlan fehér pöttyökkel --> :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

Lolychan

2019. december 29.

Hát ez mindent csinál, csak épp nem fixál. Az illata borzalmas, egyáltalán nem mattít. Egyáltalán nem éri meg. :/ A kókuszos társa sokkal jobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Honey, Propanediol, Butylene Glycol

Lásd Tripeptide-32

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.