Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zizitim, Módosítva: 2013. március 30.

Kiszerelés:   6,3 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Selymes, színtelen púder, ami minden bőrtípus számára megfelelő. Csökkenti a bőr kifényesedését miközben optikailag minimalizálja annak tökéletlenségeit. Alapozó fölé és önmagában is alkalmazható.

DodoSztmkls

2019. február 28.

Lassan fogyóban ez nekem, azt hiszem nem veszem újra. Elég kevés volt és gyorsan elfogyott. Régebben volt a Blot, azt jobban szerettem, arról nem beszélve, hogy az ennek a duplája mennyiségre, és egy ezressel drágább csak. Amúgy is túlárazott ez a márka...
Ez most így a vége felé olyan fura, kapargatom a kis egycentis kört, hogy vegyen már fel festéket az ecset, gyorsan elillan az arcomról úgy érzem.
Nem vagyok maximálisan elégedett, kísérletezgetek más márkákkal is, de még az is lehet, hogy a végén egy Blot-ot beújítok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Dortya

2019. február 2.

A kedvenc púderem! Semmi szine nincs, olyan mintha ott se lenne, elképesztően könnyű a formulája, szinte beleépül a bőrömbe. Az alapozómat sokkal tovább tudom viselni bármilyen féle átfényesedés nélkül. Abban az esetben ha szükség van újrapúderezésre, akkor sincs semmi baj, mivel a termékben van tükör, ezért jól hordozható, az ütéseket is bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

EllaToth

2018. november 16.

Szeretem, mert olyan mintha nem lenne rajtam semmi, de mégis van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Szeretem, mert olyan mintha nem lenne rajtam semmi, de mégis van. :)

majzsola

2018. március 26.

Zsírosodó bőröm lévén muszáj púdert használjak. A studio fix fluid felé használom, így egyben fixálja az alapozót, és megakadályozza a kifényesedést a T vonalamon. Kíváncsi leszek nyáron hogy teljesít majd, egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve, és hiába drága, évekig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

b0rzi

2017. július 23.

Nyáron nagyon izzad az arcom meg fénylik, és hiába próbáltam (tudom, amatőr vagyok) arckrémre kenni, vagy bb-re, vagy alapozóra, (utóbbi kettő annyira nem is tűnik szerencsétlennek), nekem egyszerűen izzad az arcom utána, a szám felett gyöngyödzik... Viszont korrektor és szemhéjalap fixálásra jó, bár kicsit világosít rajtuk... Nem baj, világos a bőröm amúgy is, szóval nem vagyok azért inverz panda :D csak többet vártam, ilyen árért meg pláne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

vasilissa

2017. február 8.

nekem nagyon olajos bőröm van, de kibírta az egy napos próbát. Szép matt hatás, láthatatlan pórusok. Egyelőre nem vettem hozzá horror árú púderecsetet, a kis MAC-es szivaccsal használom. Egy icipicit én túlzásnak tartom az árát, ahhoz képest. hogy csak egy traszparens púder, de azért nem horror. Zsíros bőrűeknek alapdarab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Lencseee

2017. január 11.

Szép összetevős, transparens púder. Pont ezért "bézik":-) Nem kell sakkozni, hogy most milyen árnyalatú az ember lányának arcbőre, jól megy mindenféle bb/cc krémhez/re, alapozóhoz/ra. Douglas akcióval már elfogadható az ára. És, fixál nagyon erősen (láttam már más is írta:-)), végre nem sminkfoltos a kabát gallérja:-) Nálam már csak ez lesz A PÚDER.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

lujzi

2016. november 24.

nekem nagyon semmilyen... egy teljesen basic transzparens púder, erősen túlárazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.

beutyaddict

2015. november 21.

Púdert szerettem volna és ő jött velem haza. Tetszik, hogy színtelen, a zsírosabb részerkre teszel fel reggel, estére a homlokom egy picit átfénylik, de még az sem zavar. Tetszik a csomagolása is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 21.

nnneee

2015. november 18.

Az arcszínem állandóan változik évszaktól függően. Azért vettem meg, mert ennek a színe mindig passzol a bőröm és az alapozóm színéhez :). Az államon lévő alapozót is ezzel fixálom, így nem lesz púderszínű a kabátom nyaka vagy a blúzom gallérja. Nagyon zsíros a bőröm T-vonalban, ezzel ősszel és télen is kb. 3-4 órát bírok ki, melegebb időben még annyit sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!