MAC

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Egy pirosító, ami természetes színt ad az arcodnak. Mivel erősen pigmentált nagyon keveset kell felvinni belőle, hogy elérd a kívánt hatást.

Brekka10

2018. november 18.

Három éve ezt használom (Stay Pretty), ráadásul _ugyanazt az egy dobozt_, és még mindig van belőle, csak pár hónapja összetört és most kis rögökből áll (majd ha eljutok a boltba, vennem kell újat). De a lényeg, hogy nagyon tartós, tényleg kevés kell belőle, akkor jó, ha épp csak látszik az ecseten. Így kifejezetten természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

felhasznaloinev

2017. december 28.

Folyamatosan keresem a tökéletesen tartós pirosítót, és magam sem tudom eldönteni, hogy megtaláltam-e. Az van ugyanis, hogy nagyjából ez a legtartósabb az összes közül amit próbáltam, de nem vennék rá mérget, hogy ennél nincs tartósabb. Ennyi pénzért pedig azért illik tartósnak lennie egy pirosítnak, azt hiszem, ebben a KM összes falhasználója egyetértene. Próbálkoztam többféle ecsettel is, de nagyjából 8, maximum 9 órát bír. Szerintem próbálgatom még, és update-elek később.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Madi

2017. november 14.

Stay Pretty árnyalatot vettem, ez egy matt cukorkaszín. Összehasonlítási alapom nem sok van, de valóban jól bírja, 10-12 óra után is ugyanolyan, mint reggel. Elég jól pigmentált, nagyon keveset kell feltenni, ebből adódóan biztos, hogy sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

rockroka

2016. március 3.

A Rosy Outlook nevű árnyalat boldog tulajdonosa vagyok :) nagyon szép szín, olyan rózsaszínes-barack :) nem túl rózsaszín, nem túl narancssárga, látszik, mégse hivalkodó, kevés is elég belőle. Nagyon szépen mutat a világos bőrömön, szerintem elég univerzális szín, a legtöbb sminkhez jól áll. A tartósságára se tudok panaszkodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

varga

2016. január 10.

Nekem a Rosy Outlook árnyalatú van meg, nagyon szép, hétköznapi szín, nagyon jó tartós is ez a pirosító, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

dzsujja

2013. november 4.

Imádom a MAC termékeket, de a pirosítóitól valahogy nem vagyok elájulva. Nem látok óriási különbséget a kicsit olcsóbb kategóriás társainál. A Pro Logwear családból egy szín van meg, tartós, de nem a nap végéig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Lara5

2013. augusztus 29.

Egy elég harsány pink árnyalat van meg nekem a nevét nem tudom, mert lekopott már, de szeretem. Nagyon pigmentált, kevés kell belőle, ezért sokáig elég. Mivel sokáig elég, így az ára sem vészes. Nem tudom a pirosítót milyen időközönként kell cserélni, az enyém 3 éves és kutyabaja.
Kicsit mű hatást kelt de szerintem ez a túl erős szín miatt van.
Jó kis pirosító, de vannak ugyanilyen jók kevesebbért is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Kicsit mű hatást kelt de szerintem ez a túl erős szín miatt van.
Jó kis pirosító, de vannak ugyanilyen jók kevesebbért is.

Bogyi14

2013. augusztus 3.

Nagyon meg vagyok ezzel a pirosítóval elégedve! Nagyon pigmentált, és szuper tartós:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

shobu

2013. május 13.

Ez az a pirosító, amit reggel felteszek és estig ott is marad! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

Ez az a pirosító, amit reggel felteszek és estig ott is marad! Nagyon szeretem!

orchidea8627

2012. október 29.

A tökéletes barackszínt találtam meg a "Stay by me" árnyalat személyében. Kicsit puhább és jobban porol mint a MAC többi pirosítója, de a kellő ecset használatával ez a probléma orvosolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.