MAC

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online

Egy pirosító, ami természetes színt ad az arcodnak. Mivel erősen pigmentált nagyon keveset kell felvinni belőle, hogy elérd a kívánt hatást.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Brekka10

2018. november 18.

Három éve ezt használom (Stay Pretty), ráadásul _ugyanazt az egy dobozt_, és még mindig van belőle, csak pár hónapja összetört és most kis rögökből áll (majd ha eljutok a boltba, vennem kell újat). De a lényeg, hogy nagyon tartós, tényleg kevés kell belőle, akkor jó, ha épp csak látszik az ecseten. Így kifejezetten természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

felhasznaloinev

2017. december 28.

Folyamatosan keresem a tökéletesen tartós pirosítót, és magam sem tudom eldönteni, hogy megtaláltam-e. Az van ugyanis, hogy nagyjából ez a legtartósabb az összes közül amit próbáltam, de nem vennék rá mérget, hogy ennél nincs tartósabb. Ennyi pénzért pedig azért illik tartósnak lennie egy pirosítnak, azt hiszem, ebben a KM összes falhasználója egyetértene. Próbálkoztam többféle ecsettel is, de nagyjából 8, maximum 9 órát bír. Szerintem próbálgatom még, és update-elek később.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Madi

2017. november 14.

Stay Pretty árnyalatot vettem, ez egy matt cukorkaszín. Összehasonlítási alapom nem sok van, de valóban jól bírja, 10-12 óra után is ugyanolyan, mint reggel. Elég jól pigmentált, nagyon keveset kell feltenni, ebből adódóan biztos, hogy sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

rockroka

2016. március 3.

A Rosy Outlook nevű árnyalat boldog tulajdonosa vagyok :) nagyon szép szín, olyan rózsaszínes-barack :) nem túl rózsaszín, nem túl narancssárga, látszik, mégse hivalkodó, kevés is elég belőle. Nagyon szépen mutat a világos bőrömön, szerintem elég univerzális szín, a legtöbb sminkhez jól áll. A tartósságára se tudok panaszkodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

varga

2016. január 10.

Nekem a Rosy Outlook árnyalatú van meg, nagyon szép, hétköznapi szín, nagyon jó tartós is ez a pirosító, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

dzsujja

2013. november 4.

Imádom a MAC termékeket, de a pirosítóitól valahogy nem vagyok elájulva. Nem látok óriási különbséget a kicsit olcsóbb kategóriás társainál. A Pro Logwear családból egy szín van meg, tartós, de nem a nap végéig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Bogyi14

2013. augusztus 3.

Nagyon meg vagyok ezzel a pirosítóval elégedve! Nagyon pigmentált, és szuper tartós:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

shobu

2013. május 13.

Ez az a pirosító, amit reggel felteszek és estig ott is marad! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

Ez az a pirosító, amit reggel felteszek és estig ott is marad! Nagyon szeretem!

orchidea8627

2012. október 29.

A tökéletes barackszínt találtam meg a "Stay by me" árnyalat személyében. Kicsit puhább és jobban porol mint a MAC többi pirosítója, de a kellő ecset használatával ez a probléma orvosolható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

lipstick

2012. július 23.

A Mac termékeke azok amikben általában nem szoktam csalódni. Nagyon megrémültem amikor először használtam ezt a pirosítót, mert nagyon- nagyon pigmentált. Idővel megtanultam a lehető legkevesebbet felvinni így tökéletes a végeredmény, selymes tapintású és gyönyörűek a színek. Nem ajánlom azoknak akik szeretik gyorsan feldobni a sminket hosszú macera nélkül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.