MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kebkeb, Módosítva: 2015. október 30.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Hosszan tartó krémes szemceruza, intenzív szín amely egyenletesen vihető fel.

Whosthatfitgirl

2017. november 17.

Update:
Tegnap megint próbálkoztam a használatával, de a maszatolódása, kenődése úgy felmérgelt, hogy a nyamvadt két csillagból leveszek egyet (azt is csak a márka miatt adtam...) és kidobom a kukába ezt a borzalmat... :/

Sajnos megbántam, hogy tettem vele egy próbát...pláne ilyen áron. Csatlakozom az előttem szólókhoz, szörnyű ez a ceruza. Tényleg nagyon kenődik össze-vissza, kb minden használat után hegyezni kellene (nekem a hegyezéssel mondjuk nem volt gondom, mert ahogy a többi ceruzát is, ezt is bedobtam 5-10 percre a fagyasztóba, így sokkal könnyebb! :)) És hiába használok szemhéjpúder alapot, vagy alapozót alá, néhány óra múlva ott figyel a fekete csík a szemhéjam közepén... -.- No mindegy, tanulópénz, ahogy mondani szokták...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Update:

ronicic

2017. november 6.

Hát valóban, nem éri meg a pénzét, ezzel a termékkel melléfogott a MAC. Nekem ugyanaz a problémám, hogy nagyon nehezen hegyezhető, óvatosan is kell hegyezni, nehogy letörjön. Ebből kifolyólag tűhegyesre sem lehet hegyezni, mindig tompa marad, ami valóban megnehezíti a vele való munkát. Ami miatt nálam mégis megkapja a 3 csillagot, hogy nagyon pigmentált (a feketéről tudok nyilatkozni), ezért baromi lassan is fogy és az eddigi ceruzáimnál jóval tartósabb. De összességében ez nem egy újra vevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

kebkeb

2015. október 18.

Iszonyatosan nagy pénzkidobás, szívem szerint csukott ablakon keresztül hajítanám vissza a fejlesztőknek (megpróbálom majd visszacserélni, még nem próbáltam MAC-nél ilyesmit, meglátjuk, mi lesz).Mindig idegenkedtem a krémes szemceruzáktól, de erre hagytam magam rábeszélni (miért?). Nagyon vastag a hegye (nem is lehet vékonyabbra hegyezni, pont a krémessége miatt). Mivel vastag a hegye, nem lehet vele vékony, vagy precíz vonalat húzni (nem én vagyok béna, könnyen dolgozok szemceruzával, a tuskezelésem pedig tényleg átlagon felüli). Megvettem, egyszer megpróbáltam használni, azóta sem vettem elő. Hegyezni rémálom, rengeteg a veszteség. A bél könnyen törik. Nem vagyok egyedül vele, az internet tele van olyan értékelésekkel, ahol az első hegyezéskor azonnal használhatatlanná vált a ceruza. Aki tudta is valamennyire használni, annak napközben elmászott, darabokban eltűnt, én el sem jutottam odáig, hogy ezt érdemben tesztelni tudjam.
Összességében katasztrófa és nem csak az árához képest, ne vesztegesse rá senki a pénzét, én mentálisan gyepálom magam, hogy nem néztem meg az online értékeléseket, mielőtt megvettem, különben sosem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.