MAC

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bodesz, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. december 6.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

A MAC feldobta egy csavarral a klasszikus retro matt textúrát, így kaptunk egy erőteljesen pigementált, folyékony ajakszínezőt. Az applikációja pontosan olyan mint egy szájfényé, de a fedése pedig olyan erős mint egy rúzsé. Krémes textúrája pillanatok alatt szárad, mégsem szárítja az ajkakat. Ovális szivacsos applikátorával egyszerű a felvitele, 6-8 órás tartósságot ígér.

15 árnyalatban kapható

MAC Retro Matte Liquid Lipcolour - Back in Vogue
Ár: 4600 , Eladó: bdorka
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Dabas, fizetés: Előre utalást követően, postán maradó csomagként
Ár: 5000 Ft , Eladó: LittleBecky
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
LauraHerczeg

2019. október 17.

Konkrétan ráköt a számra szerintem :D
Alig birom lekaparni róla egy-egy nap végén, szóval kopni nem kopik az fix (meg foltot se hagy poháron, kézfejen stb) de fáj viselni annyira szárít.
3 csilag mert a színek szépek és ha előtte kókuszolajozom az ajkamat akkor egész tűrhető, de ennyi pénzt biztos nem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

Konkrétan ráköt a számra szerintem :D

zsozsi0205

2019. július 20.

Itt a krémmánián sikerült beszereznem a So Me árnyalatot. Első használatkor teljesen odáig voltam érte, gyönyörű színe van, a formula is tetszett. De sajnos nagyon szárít, rondán kopik és számomra egyáltalán nem is tartós. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Tami75

2019. május 14.

Fashion Legacy van meg, alkalmi ruhához kerestem színben passzoló rúzst, meg is találtam. Nagyon szép a szín, a szájfényszerű állag miatt könnyű felvinni, de száradás után marad, mint egy tetoválás. Primer nélkül eléggé beleül a szájon lévő barázdákba. Mérsékelten bírja az ivást viszont pár óra után tényleg elkezd csomókban lemállani, ami nem túl szép, és figyelni kell rá. Lehetne tartósabb, ár-érték arányban nem olyan jó sajnos, csak a szép szín miatt bocsátok meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

valencica

2019. április 29.

Annyira szeretném szeretni... :( Színtanácsadós csoportok ódákat zengenek róla, A rúzs, stb. stb. Be is ruháztam egyszerre (!) két különböző színbe, az egyik a Dance With Me, a másik a To Matte With Love. A színek tényleg csodásak, de a tartósság... a TMWL jobb egyébként, de a DWM konkrétan csúnyán kopik. Pedig már megvettem alá a MAC primert és egy színben passzoló ceruzát is, de minek... Párom szerint is olyan, hogy ha 1 óráig kell szépen kinéznie, úgy, hogy nem iszok/eszek, akkor oké. Ennél sokkal-sokkal tartósabb, és szebben kopó rúzsok is vannak. Sajnálom, hogy nem vagyunk barátok. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

kakaska

2019. április 23.

Nekem a 'Topped with Brandy' árnyalat van meg. Nagyon szeretem. Tubusban világosabbnak tűnik, mint felkenve. Tartós.Pigmentáltak és bírják az evést, ivást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

schnau.adelle

2019. április 23.

A karácsonyi kollekció van meg nekem, amely 6 árnyalatot tartalmaz. a Burnt Spices, So me, Dance with me, Fashion Legacy, Oh Lady, High Drama.
Nagyon szeretem őket. Erősen pigmentáltak, mint ahogy ígéri is a termék. Nagyon tartós!!! Felvitele nagyon egyszerű, nem kell alá ajak kontúr. Gyorsan megszárad ezért ne rétegezzétek! Szárítják az ajkakat, mint minden mattra száradó rúzs. Mindig viszek az ajkaimra carmex-et a felvitel előtt egy fél órával, aztán a felvitel előtt letörlöm és így a puha ajkakra viszem fel a rúzst. :)
Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

Csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

emeseee6

2019. január 28.

Dance with me az enyém. Gyönyörű szín,imádom. A formula jó,olyan hipergyorsan nekem nem szárad,pont kényelmes. Nem szárítja az ajkam,kényelmes viselet,mintha semmi nem lenne ott. Ez így szép meg jó,elégedett is vagyok vele,és szívesen használom,DE olyan nagyon tartósnak egyáltalán nem mondanám,evésnél lazán lekopik a belseje,jobban mint a Maybelline. Ha vigyáz az ember kicsit,akkor nem lesz vállalhatatlan,és könnyen javítható. Ajánlom a terméket,de csak azoknak,akiknek nem okoz nagy érvágást kiadni ezt az összeget. Én fogok még venni,mert gyönyörű színek vannak,de ha spórolnom kéne rá,akkor nem ezt venném. Teljesítményre 4es,ár-érték arány viszont csak 3.

Na persze nyilván vettem még :D A carnivoroust,mert teljesen beleszerettem. Kb ugyanaz igaz rá,de a színért teljesen odavagyok. Sötét burgundy ,mármár sötétbarnának látszik,de mégis ott van a piros/vörös is. Szenzációs egy szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

mattmania

2019. január 23.

A pupa made to last kétszer ilyen tartós és fele ennyibe kerül
Ha egy olcsó drogerias ruzs lenne érteném de így nem
Azért nem rossz csak lehetnenek tartósabbak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 23.

A pupa made to last kétszer ilyen tartós és fele ennyibe kerül
Ha egy olcsó drogerias ruzs lenne érteném de így nem
Azért nem rossz csak lehetnenek tartósabbak

Szucsdetti98

2019. január 8.

Nem rossz. :)
Sajnos elég sötét arnyalatat sikerült megvennem, így ritkán hordom, de ha hordom is, egy idő után újra fel kell mennem, mert a szám belső részéről hamar és feltűnően (a szín matt?) kopik. A formula pont jó, nem szaritja a számát sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Nem rossz. :)

Lulufej

2018. december 11.

Szerelmes lettem a 'To matte with love' árnyalatba és néhány napja boldog tulajdonosa is vagyok. Imádom a színét, csodálatos, pigmentált, de ez csak egy dolog. Szuper a termék applikátora, mert az elején szépen elvékonyodik és így precízen lehet felvenni a színt. A csomagolást is jónak tartom, pont annyi jön ki az üvegből, amennyi elegendő. Első próbára 6 órán át tartott, mindezt úgy hogy ebédeltem közben. Ugyan láttam, hogy jövöget le a szín, de mikor ellenőriztem a tükörben, nem volt maszatos semmi. Kicsit megmozdította a rúzst a kaja, de csak rá kellett harapnom a számra és máris egyenletes volt megint. 6 óra után úgy tettem egy újabb réteget a számra, hogy még simán vállalható volt és, ami nagy pozitívum, hogy mikor újrakentem nem volt foltos, maszatos...stb.
Nekem kényelmes a viselete, felhordás után, amíg szárad egy kicsit húzza a számat, de utána olyan mintha ott se lenne. Nem bántam meg! Elképzelhető, hogy más árnyalatra is benevezek. :)

UPDATE: Már a "Feels so grand" is bekerült a gyűjteményembe. ha tehetem csak ezeket használom, mert annyira kevés figyelmet igényel felhordás után. Super-tartós! az egyetlen dolog ami miatt méges csak ez van rajtam, az az, hogy van jópár egyéb MAC rúzsom is és nem akarom háttérbe szorítani őket! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.