MAC

Ár:   7600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bodesz, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. december 6.

Lelőhely:   Douglas, szaküzletek, online
Kategória:   Sminkek szájra

A MAC feldobta egy csavarral a klasszikus retro matt textúrát, így kaptunk egy erőteljesen pigementált, folyékony ajakszínezőt. Az applikációja pontosan olyan mint egy szájfényé, de a fedése pedig olyan erős mint egy rúzsé. Krémes textúrája pillanatok alatt szárad, mégsem szárítja az ajkakat. Ovális szivacsos applikátorával egyszerű a felvitele, 6-8 órás tartósságot ígér.

15 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

sztike

2021. július 28.

Az avatásomra kerestem meleg tónusú, természetes színű, 'my lips but better' típusú tartós rúzst. Már végigjártam az összes márkát, drogériát és webshopot, de mindenhol csak hideg tónusú nude színt találtam, így végső elkeseredésemben bepróbálkoztam a Mammut MAC üzletében is. A Lady Be Good árnyalat lett végül a befutó, a csaj azt mondta, az egész országban az az utolsó darab belőle, hát összeszorítottam a fogam és kifizettem érte a 8700 forintot. Applikátorral feltéve nekem túl sok, túl vaskos, túl 'whipped' a formula, ezért 2-3 pöttyöt tettem a szám közepére, ujjal eldolgoztam és a széleket szájkontúr-ceruzával kijavítottam, nekem így adja azt a hatást, amit kerestem. Tartósnak nem mondanám, de egy hagyományos rúzsnál azért jobb: az avatást és előtte a maszkviselést bírta, az ebéd előtti koccintásnál nem hagyott nyomot a poháron, de ebéd után már semmi nem volt belőle a számon.
Nem mondom, hogy rossz, de nem tudok eltekinteni az ár-érték aránytól és számomra egy Max Factor Lipfinity tartósabb, egy Avonos matt rúzs pedig kényelmesebb, mindkettő ennek a töredékéért, úgyhogy 3-ast kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

hrikarda

2021. június 30.

Az egyik kedvenc MAC termekem. Back in Vogue arnyalatban van meg, ami egy barackos nude szin. Iszonyatosan tartos, csak a zsiros etelek oldjak egy kicsit, egyebkent marad a helyen egesz nap. Lemosoval viszont konnyen eltavolithato. Tervezek beszerezni meg nehany szint. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 30.

Vienszy

2021. június 7.

Nem hittem, hogy egy matt ecsetes szájfény/ajakszínező tartósabb lehet akár a rúzs változatnál is.💄
Először üzletben teszteltem, ahol ajánlották alá a Prep+Prime-ot, amivel valóban nem szárítja az ajkakat, nem kezd cserepesedni. Az a “próbanap” nekem bizonyított. Munkaidőmet is szépen kibírta, étkezés és ivás után sem jött le a szín. Azóta már pár intenzív árnyalatot be is szereztem és nagyon szeretem ezt a terméket.💋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

IamLili

2021. április 14.

Nagyon szeretném szeretni, de nem igazán megy, lehet, én rontok el valamit. Lady be good árnyalata van meg, engem nagyon szárít, nagyon elő kell készítenem az ajkaim, hogy ne szárítson ki. Ennek ellenére sajnálom, hogy nincs több nude-os szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Rarity

2020. november 21.

Nekem a PUPA Made to Last után eddig ez a legtartósabb rúzs, amit valaha használtam. Könnyen kezelhető, jó az állaga, intenzív, pigmentált színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

tara95

2020. október 22.

Back in Vogue, az egyik legszebb barackos szín amit valaha láttam, tökéletesen lehet vele dolgozni, tartós arany csillámok. Semmit nem visel el maga alatt, de szépen előkészített ajkakon szinte lerobbanthatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

coolgirl

2020. október 16.

Sajnos nem vált be, a színe gyönyörű de nem tartós, maximum egy csésze kávé elfogyasztását bírja ki és nagyon csúnyán kopik. Ebéd után csak az erős kontúr marad a szám szélén, mindenképp magammal kell vinnem munkahelyre hogy újrakenjem, vagy egy micellás törlőkendőt amivel leszedhetem.
Ehhez viszonyítva nagyon magas az ára, a drogériás rúzsok közül van ami tartósabb, és van ami sokkal diszkrétebben kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Fehereszti

2020. augusztus 29.

Rajtam ez a rúzs egy álom. Kezdve azzal, hogy a 101 Back in vogue árnyalat maga a tökéletes nudeos-bézses árnyalat számomra, picit barackos, barnás, egyszerűen tökéletes. A texturaja egy álom, nem is érzem hogy a számon van valami. Engem egyáltalán nem szárít. Nem is kopik, kivéve az olajosabb ételektől, de ez szerintem a szokásos tartósság. Az ecsete, vagyis amivel fel kell kenni meg magasan a legjobb, amit valaha próbáltam. Nálam veri a Jeffree és a Pupa és igazából az összes folyékony matt rúzsom. Mivel gyűjtő vagyok, sosem szoktam újravenni ugyanazt a rúzs és árnyalatot, de szerintem ő újravevős lesz 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

bachmankrisztina

2020. július 1.

szárít, de extra tartós :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

szárít, de extra tartós :)

Lencseee

2020. április 13.

Nekem a lady be good árnyalat van meg. Nem tudtam megszeretni magában, csakis szájfénnyel megy, mert úgy nem termeszetellenes es száraz. Nem is probálkoztam több árnyalattal, és nem is ajánlom a baratnőimnek sosem, van ennél sokkal jobb, még a mac-nél is;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.