MAC

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lauu, Módosítva: 2019. május 16.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

• Csökkenti a tág pórusok látszatát
  • Rögzíti a sminket a színek elmosódása nélkül
  • Mattító hatású
  • Nem szárít
  • Nem okoz kiütéseket/pattanásokat
  • Dermatológialag tesztelt

Lencseee

2020. április 8.

Minden forintjat megerte. Es ha egyszer a puderkeszletem vegere erek, en ezt vizony az elsok kozott ujraveszem. Imadom, nagyon szepen egyegesiti a sminkemet, nem latszik a boron, hogy van rajta puder, de megis mindent megad, amit egy jo puder megadhat🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

schnau.adelle

2019. július 18.

Nagyon praktikus kiszerelés. Jó kis termék, bár a mactől nem próbáltam még rossz terméket :D Plusz pont, hogy amikor kinyitom a tégelyt nem ugrik rám a púder, nagyon jó a kiszerelése, tök jól zár a kupak :D Ajánlom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

orchidea8627

2018. április 6.

Régóta izgatta a fantáziámat ez a púder, a csomagolása is nagyon praktikus és ötletes annak ellenére hogy egy porpúderről beszélünk.
Szépen fixálja az alapozót, az extra light árnyalat nekem pont tökéletes. Mattítani nem mattít annyira mint pl a blot púder, inkább egy olyan, finom, puha,"blurred" bőrképet ad az alapozón, mintha egy pici retus lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

boriszanto

2017. október 11.

Egy csoda ez a púder! Jelenleg az ötödik dobozt fogyasztom belőle és szerintem nem is fogok másra váltani. Elég zsíros a bőröm és tágak a pórusaim, de ezzel a púder olyan szép finisht csinál az arcomnak, mintha tökéletes lenne a bőröm. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

_-Mia-_

2016. november 13.

Szupi adagolója van: nem az a klasszikus öntapadós matricával lezárt lukas, hanem a kupak lezárja a lukakat is, így tényleg lehet vele utazni,nem szóródik szanaszét ha levesszük a kupakot.
Maga a púder: finomra őrölt, szép vékonyan lehet vele dolgozni, szép bőrképet ad. Arról nem vagyok meggyőzve hogy nem flashback-el, ezt még tesztelem.
Mínuszpont azért, mert a szemkörnyékemen nem jó vele a korrektort fixálni: úgy kiszárítja-kiaszalja a bőröm ott, hogy kellemetlen érzésre is, illetve kinézek vagy 100 évesnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Squalane eo 1 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.