MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,45 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorottyaa, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2016. január 10.

Kiszerelés:   1,45 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

A ceruza kialakításának köszönhetően a kontúrvonal megrajzolására és a száj kitöltésére egyaránt alkalmas. Krémes textúrája tökéletes az ajkak színezésére. Széles színválaszték, ami harmonizál számos különböző ajakrúzs árnyalatával.

Ár: 1600 + postaköltség , Eladó: Doandy
Állapot: Új, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: A termék személyesen Bp-en belül - egyeztetett helyszínen átvehető. Elsősorban a Flórián, Nyugati tér preferált, de a belvárosban is rugalmas vagyok.
Ár: 5000 , Eladó: Madi
Állapot: Kétszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

maow

2020. március 28.

Sokáig úgy voltam vele, hogy én nem adok ki több pénzt szájceruzára, mert úgy gondoltam, nincs nagy különbség szájceruza és szájceruza között, meg a hegyezés miatt úgyis a kukában landol egy része. Aztán kipróbáltam a Mac szájceruzáit, és onnantól kezdve kizárólag ezeket használom, a többit leselejteztem. 4 árnyalatban van meg: Dervish, Soar, Ruby Woo és Beet. Eszméletlenül tartósak és pigmentáltak (főleg az élénk színek), nem mászkálnak el, és szerencsére hegyezni sem gyakran kell őket, illetve sosem törtek ki hegyezés közben. A meglévő 4 árnyalat közül 3-at szinte alig érintem az ajkaimhoz, és már siklanak is, egyenletes, élénk színt adva, egyedül a Dervish nevű árnyalat tűnik kicsit keményebbnek és kevésbé pigmentáltnak. Imádom őket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Veronika8614

2020. március 2.

Stripdown es Whirl arnyalatokban van meg, az utobbi a kedvencem, mert jobban latszik, meg van benne egy kis rozsaszin. A Spice es a Soar arnyalatok piszkaljak meg a fantaziam, de legszivesebben az osszeset megvennem, annyira gyonyoru szinek vannak. De visszatart, hogy nem igazan hasznalok szajceruzat, ugy kell raeroltetnem magam.
A formula is tetszik, szarazabb, nehez felkenni emiatt nekem, viszont utana tenyleg eleg tartos rajtam, tehat nem egy felesleges plusz lepes. Prep and primeot hasznalok ala, kozepesen megszaradva, igy is eleg nehez, hogy fogjon ra a ceruza, de megeri, mert igy egyaltalan nem szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Madi

2020. február 9.

Minőségi, tartós, jól pigmentált, hegyezésnél nem törik vagy maszatolódik a hegy és nagyon lassan fogy. Hozza, amit egy ilyen árkategóriájú szájceruzától vár az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

jozzika1

2020. január 8.

Nem vagyok egy nagy MAC rajongó, de ez tényleg baromi jó. :) Nagyon szépen kiemeli az ajkakat. Subculture árnyalatot használom, színe természetes és észrevétlenül alkot csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

Lina14

2019. december 14.

Nekem a Cherry van meg, ami nagyon szépen passzol a Ruby Woo rúzsomhoz. Krémes, nem darabos, egyenletesen lehet felvinni, és nem hullik. Egészen szépen fennmarad és nem is szárít. A színskála is teljesen jó. Az egyetlen problémám vele az ára, ugyanis a legtöbb essence szájceruzám is tud ennit, töredékéért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

szeliger

2019. október 31.

Dervish árnyalatban, az idei karácsonyi kollekció Starlit Lip Bag Neutral csomagjából. Egyáltalán nem vagyok vele elégedett, eddig elkényeztetett helyzetben voltam, mert sokkal jobb szájceruzákkal volt dolgom. Pedig a szín igazán szép, rezes nude jellegű. Visszaolvastam pár véleményt és ráakadtam Pöti három évvel ezelőtti írására, ahol pontosan arról ír, ami az én bajom is ezzel a ceruzával, mégpedig azt, hogy nagyon kemény. Friss állapotában, amikor még rendesen ki volt hegyezve, még bele is tudtam volna döfni az ajkamba, annyira tartotta magát, kifejezetten kellemetlen volt vele rajzolni. A kéz bőrén kipróbálva egyáltalán nem tűnt fel, hogy ilyen masszív, a szájra viszont nehézkes felvinni. Most már picit lekoptattam, úgyhogy nem annyira kínlódás a felvitel, de megdolgoztat rendesen. A színnel teljesen elégedett vagyok, a csomagban mellé rakott rúzs és szájfény is tetszik, úgyhogy éppenséggel pénzkidobás nem volt, de ez egy igencsak gyengécske szájceruza. Persze olvasom, hogy más színekben jobban teljesít, de tapasztalatom csak ezzel az árnyalattal van, úgyhogy tőlem most csak három halovány csillagocskát kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 31.

MLotti

2019. október 29.

Soar árnyalat van meg belőle, és hatalmas szerelem. Kontúrként keveset használom, inkább az egész számát kisatírozom vele, minél beljebb haladok, annál halványabban. Gyönyörű, telt ajkakat kölcsönöz. Ez az árnyalat a nyári, lebarnult bőrhöz gyönyörűen mutat, ősszel és télen pedig csodás hamvas hatást ad a bőrnek. Az már csak hab a tortán, hogy gyönyörűen lehet vele dolgozni, főleg a Mac professzionális lip primerjét alkalmazva. Határozottan szeretném beszerezni még több színben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

Geva74

2019. július 8.

Whirl árnyalatban van meg. Teszi a dolgát, de szerintem nem tud többet mint pl. az Avonos szájceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

ZANNAH

2018. november 22.

Nekem Heroine színben van meg ,de készülök más színben is venni,elégedett vagyok vele ,tartós ,szép a színe és jól használható

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

topsminkotti

2018. november 22.

Én szeretem ezeket a ceruzákat.
Számomra pozitívumok:
Nagyon sokáig elég (talán évekig) és a minősége az idő alatt szinte egyáltalán nem változik (nem úgy mint a Prolongwear lippencil, melynek egy idő tán képes kiesni a hegye...)
Használható magában, a teljes szájfelületet besatírozva
Tartós (száraz vagy P+P lippel előkészített felületen, ajakápolós ajkakon természetesen nem fog olyan sokáig megmaradni)
Jól együttműködek a rúzsokkal
Jól hegyezhető
Jó az ár érték arány (egy kimondottan hosszú ceruzáról van szó, mely lassan fogy)
Van néhány nagyon jól kihasználható szín:
Amik nekem vannak (és hozzá szeretném tenni, hogy sminkesként nem is használok más ajakkontúr ceruzát, tehát ez teljesen elég):
Subculture (naracsos nude), Whirl (rózsaszínes nude), Boldy Bare (ezt magában is nagyon szeretem- natúr rúzsok alá
Cherry, Red- Yörös rúzs alá
Spice, Stripdown - Barna színek
És nagyon szeretm a Naked liner árnyalatot, amivel olyan mintha lealapoztuk volna az ajkakat, teljesen tiszta felületet ad, a rúzsszínek élénkek lesznek
Magenta- Élénk magenta szín, magában is szép
Ami számomra kicsit problémás:
-Kicsit száraz, főleg az alásatírozásnál ez kisebb nehézséget okoz
-Lehetne nagyobb színválaszték, főleg élénk és pasztell színekből

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 22.

Én szeretem ezeket a ceruzákat.
Számomra pozitívumok:

Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.