MAC

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,45 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorottyaa, Módosítva: 2016. január 10.

Kiszerelés:   1,45 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

A ceruza kialakításának köszönhetően a kontúrvonal megrajzolására és a száj kitöltésére egyaránt alkalmas. Krémes textúrája tökéletes az ajkak színezésére. Széles színválaszték, ami harmonizál számos különböző ajakrúzs árnyalatával.

KERESEM MAC Szájceruza
Ár: Csere értékegyeztetéssel is , Eladó: Nagyer
Állapot: Mindegy, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1600 + postaköltség , Eladó: Doandy
Állapot: Új, Helyszín: Budapest 3. kerület, fizetés: A termék személyesen Bp-en belül - egyeztetett helyszínen átvehető. Elsősorban a Flórián, Nyugati tér preferált, de a belvárosban is rugalmas vagyok.
Geva74

2019. július 8.

Whirl árnyalatban van meg. Teszi a dolgát, de szerintem nem tud többet mint pl. az Avonos szájceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

ZANNAH

2018. november 22.

Nekem Heroine színben van meg ,de készülök más színben is venni,elégedett vagyok vele ,tartós ,szép a színe és jól használható

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 22.

topsminkotti

2018. november 22.

Én szeretem ezeket a ceruzákat.
Számomra pozitívumok:
Nagyon sokáig elég (talán évekig) és a minősége az idő alatt szinte egyáltalán nem változik (nem úgy mint a Prolongwear lippencil, melynek egy idő tán képes kiesni a hegye...)
Használható magában, a teljes szájfelületet besatírozva
Tartós (száraz vagy P+P lippel előkészített felületen, ajakápolós ajkakon természetesen nem fog olyan sokáig megmaradni)
Jól együttműködek a rúzsokkal
Jól hegyezhető
Jó az ár érték arány (egy kimondottan hosszú ceruzáról van szó, mely lassan fogy)
Van néhány nagyon jól kihasználható szín:
Amik nekem vannak (és hozzá szeretném tenni, hogy sminkesként nem is használok más ajakkontúr ceruzát, tehát ez teljesen elég):
Subculture (naracsos nude), Whirl (rózsaszínes nude), Boldy Bare (ezt magában is nagyon szeretem- natúr rúzsok alá
Cherry, Red- Yörös rúzs alá
Spice, Stripdown - Barna színek
És nagyon szeretm a Naked liner árnyalatot, amivel olyan mintha lealapoztuk volna az ajkakat, teljesen tiszta felületet ad, a rúzsszínek élénkek lesznek
Magenta- Élénk magenta szín, magában is szép
Ami számomra kicsit problémás:
-Kicsit száraz, főleg az alásatírozásnál ez kisebb nehézséget okoz
-Lehetne nagyobb színválaszték, főleg élénk és pasztell színekből

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 22.

Én szeretem ezeket a ceruzákat.
Számomra pozitívumok:
-Kicsit száraz, főleg az alásatírozásnál ez kisebb nehézséget okoz
-Lehetne nagyobb színválaszték, főleg élénk és pasztell színekből

nellik

2018. május 23.

Van két színem, alapvetően nagyon jók és teszik a dolgukat, de kicsit túlárazottnak érzem. Olcsóbb termékeim is hasonlóan beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

natulcien

2018. március 15.

2 színnek is a tulajdonosa vagyok és nem biztos, hogy ezekért nyúlok ha ajakkontúr kell. Nem látok különbséget egy Pupa, vagy egy Isadora szájkontúr és a MAC termékei között. Sem tartósságban, sem alkalmazásban, sem kialakításban, sem formulában ne érzem, hogy annyival többet nyújtana. Félreértés ne essék, jó ceruza. De nem csodaszer. Max.akkor szerzek be még belőle, ha kedvezményes áron jutok hozzá, de teljes áron biztos nem veszek és szerintem nem is ér annyit. Problémát nem okoz, nem szárít, de különösebb felhasználói élményt sem biztosít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

sarapetris

2017. november 1.

Nekem a Subculture árnyalat van meg. Ez nem egy feltűnő, nude szín. Szépen ki lehet vele tölteni az ajkakat, és tökéletes rúzsalapnak, de magában is jó, én általában feldobom egy enyhén csillámos szájfénnyel ( ASTOR Perfect stay 8h) és így csodálatos az összhatás, DE. Nem vagyok elájulva. Nekem annyira nem tartós, sem önmagában sem sehogy, de tény és való, igazán nagyon szép, ugyanakkor nem fogok ódákat zengeni, semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

NoraVarga

2017. október 29.

Soar: egyszerűen bármilyen sminkhez tökéletes! Aki akarja, túl is tudja vele rajzolni a száját, nagyon természetesen hat.
Talking Points: a hozzá passzoló rúzshoz vettem. Kemény, mint minden Mac szájceruza, de emiatt precízen lehet vele dolgozni. Szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

zsuzsika1

2017. október 19.

Follow your heart árnyalatban van meg ruby woo rúzs mellé lett vásárolva tökéletes, könnyen használható, kissé borsos az ára de nagy a színválaszték/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

frostbites

2017. május 12.

Whirl és brick színben vannak. A whirl minden sötétebb nude rúzshoz nagyon jól tud passzolni. Tartósabbá teszik a rúzst és nem kell minden egyes használat után hegyezni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

marliz

2017. február 17.

Whirl, Oak árnyalatok vannak meg nekem. Kicsit kemények, de tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Whirl, Oak árnyalatok vannak meg nekem. Kicsit kemények, de tartósak.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate