MAC

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. február 2.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Jól pigmentált szemhéjpúder. Egyenletes felvitelt biztosít, könnyen eldolgozható.

MAC Szemhéjpúder amber lights árnyalat
Ár: 3500 , Eladó: Marietta1977
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Göd, Budapest, fizetés: Fizetés személyes átvétel esetén készpénzzel, postázás is lehetséges, akkor utánvéttel küldeném
MAC Pressed Pigment (limitált)
Ár: 3000 Ft , Eladó: Barbaraa
Állapot: Néhányszor használd, Helyszín: --, fizetés: --
Anne74

2020. január 22.

Nagyon szeretem, tökéletesen "működik", tartós és rendkívül pigmentalt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 22.

Nagyon szeretem, tökéletesen "működik", tartós és rendkívül pigmentalt...

silence

2020. január 2.

A ‘Black tied velvet’ árnyalat van meg, én nagyon elégedett vagyok vele.
Amúgy is mindig sötétszürke - fekete szemhéjpúdert használok, szeretem a füstös hatású sminket még hétköznapokon is, csak akkor kicsit szolidabban alkalmazva.
Ez egy nagyon szép sötétszürke - fekete árnyalat, csillámokkal kiemelve.
Vékonyan feltéve szolidabb, ha drámaibb hatást akarok vele elérni, akkor dupla rétegben vagy erősebben satírozva bármi elérhető vele.
A tartósságával is elégedett vagyok, este még szépen tart a reggel 6-kor felrakott szín.
Amivel eleinte szenvedtem kicsit, az a felvitele volt.... kicsit potyogott eleinte, de mostmár megtanultam mennyit tegyek az ecsetre mielőtt felviszem, így ez megoldódott.
Én teljes áron vettem Douglasban, de abszolút nem bánom, nekem ezt az árat is megérte!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

A ‘Black tied velvet’ árnyalat van meg, én nagyon elégedett vagyok vele.
Ez egy nagyon szép sötétszürke - fekete árnyalat, csillámokkal kiemelve.

Makk Zsuzsó

2019. december 29.

Teljes áron semmiképp sem venném meg, egyszerűen nem ér annyit. A Sea worship árnyalatot használom, ami egy fényesebb olivazöld, és sokkal pigmentáltabbra számítottam. Ha nem tudom, hogy Mac, Essence-nek tippeltem volna. Egyébként nem rossz, építhető, szemhéjalappal kellően tartós, és kb. ennyi.
Lehet, hogy csak ez az árnyalat ilyen, de erre nem tudom azt mondani, hogy hű, ez érezhetően high end.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 29.

Lina14

2019. december 14.

Egy négyes palettát állítottam magamnak össze a következő színekkel:
Humid: fényes fenyő középzöld
Steamy: Világos fényes türkiz zöld duokrómmal
Electric eel: Matt babakék
Atlantic blue: Kissé lilás beütésű királykék, matt
Nagyon jó termékek, pigmentáltak, nem potyognak, tartósak és szépen el lehet őket satírozni. Egyetlen probléma az utolsóval van, azt elég rendesen kell építeni és fehér bázis kell alá, különben nem adja ki azt a gyönyörű kék színét..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

Egy négyes palettát állítottam magamnak össze a következő színekkel:
Humid: fényes fenyő középzöld
Steamy: Világos fényes türkiz zöld duokrómmal
Electric eel: Matt babakék
Atlantic blue: Kissé lilás beütésű királykék, matt

mnikc

2019. október 7.

Palettan es pigmentem kivul egy monom van meghozza az Embark , ezt használom minden egyes nap a szemöldökömre.
Imádom ! Tartós és egy életre elegendo mennyiseg

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Imádom ! Tartós és egy életre elegendo mennyiseg

Colette221

2019. augusztus 21.

UPDATE: Lassan több mint egy hónapja beszereztem az ikonikus Satin Taupe árnyalatot itt Km-en. Youtube-on a külföldi videósok ódákat zengtek róla, hogy milyen jó stb. Tényleg gyönyörű színe van. Először elakartam adni, de utána rájöttem, hogy mennyire jól áll. Többen megdicsértek és kérdezték, hogy ez melyik szín. Az én szememre nagyon nehéz olyat találni, ami tetszik is. A teljes szemhéjamra szoktam felvinni, majd elsatírozom és jöhet rá egy szolid tusvonal. Tökéletes a hétköznapokra. Nem is túl kevés, de nem is túl sok. :) Teljes áron nem biztos, hogy beszerezném, mert 5700 forint a kis tégelyében, és azért valljuk be, 16.000-ért már lehet kapni egy komplett ABH palettát... :D

Mulch árnyalatban van meg. Szép, pigmentált szín. Sokaknak unalmas lehet ez a barna, de az én zöld szemeimhez nagyon passzol. Nem porzik, tartós, de azt hozzá kell tennem, hogy mindig használok primert mielőtt felviszem. Az apró csillámok nagyon tetszenek benne, szolidak, nem néznek ki a szemeim diszkógömbnek. Most, hogy már jön a tavasz, gyönyörűek a mikrocsillámok a napfényben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Kamea

2019. augusztus 20.

A Teal Appeal árnyalatom van meg. Ez egy tenger-kékeszölden pompázó monokróm szín. Én már minden szemhéjfestékemet Nablában mérek. Nos a Macnek ez a monoja se üti meg a szintet. Az igaz, hogy rendkívül pigmentált, ezért vigyázni is kell vele, hogy mennyit és hova viszünk fel az ecsettel, de a krémes eldolgozhatóság tekintetében nem vagyok vele teljes mértékben elégedett.
A bolti áron történő megvásárlását semmiképp nem tartanám jó ötletnek. 4 *-ot kap tőlem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

ZANNAH

2018. november 23.

Mac Flashion Circuit Electric Cool árnyalat
elégedett vagyok a meglevő árnyalattal, tartósak, szépek, jól pigmentáltak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Mac Flashion Circuit Electric Cool árnyalat
elégedett vagyok a meglevő árnyalattal, tartósak, szépek, jól pigmentáltak

Anheszenamon

2018. augusztus 29.

Nagyon sokat gondolkodtam hány csillagot is adjak ennek a terméknek. Mert mindenképpen mellette szól, hogy hatalmas a színválaszték, tényleg minden árnyalat és finish elérhető. Az is igaz, hogy szépen pigmentáltak, szépen eldolgozhatóak, könnyű velük bánni. Azt is szeretem, hogy magam válogathatok össze egy palettát és így csak azok a színek kerülnek bele, amiket tényleg használok is. Viszont egyszerűen nem tudok elmenni szó nélkül az áruk mellett. Rendeltem egy üres 4-es palettát 4 db monóval és mindez 18.800 Ft. Ebből az árból már megkaphatjuk a legjobb palettákat, simán belefér egy Anastasia Beverly Hills, ami nálam minőségben mindent visz. És ott mindjárt van 14 db színünk. Ami még a MAC mellett szól számomra az az, hogy ha kiürül egy szín, bármikor tudjuk pótolni és nem kell egy egész palettát megvásárolni. A különlegesebb színekre úgy gondolom érdemes lehet beruházni.
Nekem az alábbi színek vannak meg a készletemben:
- Satin taupe: lusta napokon csak felviszem az egész mozgó szemhéjamra és egy átmeneti színnel elsatírozom
- Shale: gyönyörű lilás szín, nagyon jól mutat a mozgó szemhéjon
- Quarry: mindig ezt a matt satírozó színt keresem, mert annyira szeretem magamon ezt a lilás-barnás-szürkés színt
- Shroom: nagyon szép, világos és fényes szín
- Naked Lunch: szintén világos és szatén fényű szín, hétköznapokon is használom a mozgó szemhéjon egy kis barnával árnyékolva
- Wedge: világos barnás árnyalat, satírozásra, szélek eldolgozására tökéletes szín
- Copperplate: gyönyörű galambszürke árnyalat, imádom a színét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Nekem az alábbi színek vannak meg a készletemben:
- Shale: gyönyörű lilás szín, nagyon jól mutat a mozgó szemhéjon
- Shroom: nagyon szép, világos és fényes szín
- Copperplate: gyönyörű galambszürke árnyalat, imádom a színét

Daisyyy

2018. augusztus 28.

A Velux Pearl árnyalatot használom, barackos-rose gold-os csillámos árnyalat, nagyon szép, tartós, minőségi szemhéjpúder. Egyetlen rétegben is elég felvinni, már akkor is nagyon intenzíven adja a színét, csodaszép, csak kicsit sokallom az árát, igaz, szerintem legalább egy évig elég lesz, ha nem kettő..., de ha az ember több árnyalatot szeretne, akkor azért az nem olcsó. 4 árnyalat 20 ezerért, mikor az Isadora paletta 4 árnyalattal 7-8 ezer ft. :) Még az Inglot is olcsóbb, pedig az is nagyon pigmentált szemhéjfestékeket kínál és rengeteg árnyalatban. Az ára miatt 4 pont csak, nem szeretem az indokolatlanul magas árakat, lehúzás szagú így. A minőségre sosem sajnálom a pénzt, de ez így szerintem akkor is irreálisan sok,ha összehasonlítom a Mac púderek és alapozók áraival, valahogy nincsenek arányban az árak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.