Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. február 2.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Jól pigmentált szemhéjpúder. Egyenletes felvitelt biztosít, könnyen eldolgozható.

MAC Szemhéjpúder - Tilt
Ár: 2500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Ár: 4900 , Eladó: Krisz003

Mulch- bronz gyöngyházfénnyel
Naked lunch- csillámos rózsaszín
Haux- rózsás barna
Girlie- rózsás pink
Brun- tompa feketésbarna. Szemöldökre használom.
A Brun kivételével az utántöltőket vettem meg, amit a cég által forgalmazott különböző méretű palettákba lehet beletölteni. Szerintem így jobban megéri az árát mintha tégelyesen vásárolnám. Mindegyik színnel elégedett vagyok, rendkívül jól pigmentáltak és tartósak. Szerintem 1.5 gramm elég nagy mennyiség szemhéjfestékből, megérik az árukat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Még nyáron vettem 5 színt eladó segítségével külföldön:
Mulch- bronz gyöngyházfénnyel
Naked lunch- csillámos rózsaszín
Haux- rózsás barna
Girlie- rózsás pink
Brun- tompa feketésbarna. Szemöldökre használom.

Tavszel

2017. február 10.

Árnyékolásra használom, szépen lehet vele dolgozni, néha csak felkenem a mélyítő vonalra és máris szebb a tekintetem, bár abban nem vagyok biztos, hogy nem lehet hasonlóan jót kapni az ár töredékéért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

malnaszorp95

2017. január 4.

Hozza az elvárt minőséget, jól pigmentált, könnyű felvinni, tartós és szinte minden árnyalat megtalálható a palettán. Ha egy M.A.C. üzletben járok, mindig elcsábulok, és bővítem a készletemet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Madi

2016. december 26.

Folyamatosan bővítem kis palettámat, eddig többnyire elégedett vagyok a meglevő árnyalatokkal, tartósak, szépek, jól pigmentáltak, de sajnos a swatchok nagyon eltérnek attól, ahogyan rajtam kinéz a szín, még a hivatalos oldalon lévő képek is megtévesztőek ahhoz képest, amilyenek élőben, pláne felkenve.

Copperplate - egy szóval: az árnyék. Minden színhez, minden sminkhez. Matt.
Vanilla - matt alapon fagyos hatású fehér csillámok.
Shroom - szaténfényű, halvány pezsgős-nudeos szín.
Malt - matt barna, nude is lehetne, ha nem hófehér lenne a bőröm, nekem inkább amolyan halvány mogyiszínű. Árnyékolásra használom.
Quarry - matt lilásszürke, aránylag olyan feltéve is, mint ránézésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Copperplate - egy szóval: az árnyék. Minden színhez, minden sminkhez. Matt.
Vanilla - matt alapon fagyos hatású fehér csillámok.
Shroom - szaténfényű, halvány pezsgős-nudeos szín.
Quarry - matt lilásszürke, aránylag olyan feltéve is, mint ránézésre.

AkInImOd

2016. december 25.

Soha nem mertem bemenni egy MAC boltba sem, mert az én pénztárcámnak adna egy intenzív fogyókúrát, másrészt nem akartam, hogy fájjon a szívem. Mindig is azt hittem, hogy majd egy rúzzsal fogok egyszer nyitni efelé a márka felé... aztán jött a nővérem, akit megbolondítottam a sminkeléssel. És azt mondta, most bemegyünk és segítsek neki. Nagyot nyeltem.

Ő a matt fekete szemhéjpúderért jött, én meg közben ámultam a színeken - és egy-kettőbe rendesen bele is szerettem. A legjobban azonban a 'Feel the Fever' "Dazzleshadow" árnyalattól bolondultam meg. Szürkéslila alapon kék és ciklámenes csillogás, valami eszméletlen érdekes megjelenésű és erőteljesen pigmentált. Nővérem ezt látva, megvette nekem karácsonyra, amiért örökké kergetni fogom a hálámmal. A tégelye kis fekete műanyag, kattanással jelzi a jó záródást lecsukáskor.

Ki is próbáltam magamon és rajta is. Eszméletlen füstös smink készíthető vele! Szépen lehet vele dolgozni is, nem porzik. Ugyanakkor - és emiatt nem jár a max csillag - nővérem egyik szeme alatt eléggé lepotyogtak a csillámok, és magamon is tapasztaltam egy pici csillám szétszóródást. Azért ennyi pénzért illene egy picit tartósabbnak lennie azoknak is, főleg, hogy primer mellett fixáltunk is (NYX finishing spray - matt). A kopás idejét ezért nem tudom (a színe tökéletesen fent maradt), de cserébe szappanos vízzel és sminklemosóval, micellás vízzel is könnyen eltávolítható.

Amint tudok, visszamegyek és még gyűjtök egy-két színt tőlük. :3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Amint tudok, visszamegyek és még gyűjtök egy-két színt tőlük. :3

fomnaba

2016. szeptember 17.

A candy rock árnyalaz enyhén csillogós , púderes. Mesés és tartós. Egyenletesen kopik, először a szín. Végul csak a diszkrét csillogás marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

SzandrASD

2016. augusztus 9.

Eredetileg egy Melon pigmentért mentem,majd a csajok szomorúan közölték velem a WestEndben,hogy náluk nincs,de megnézik nekem a többi üzletüket is. A többiben sem volt. 3 db kaptak belőle és azt el is vitték... Totál ki voltam. Nem szeretem a szemhéjpúdereket, nem is találkoztam eddig tartóssal... Egészen mostanáig. Hát így történt,hogy az All that glitters árnyalatra hallgató csoda velem jött ( szerintem a színe hasonlít is a Melonéra).

WOW!! Így tudnám jellemezni leginkább... annyira jó választás volt a kék szememhez és a tus vonalhoz,hogy minden ismerősöm ódákat zenget nekem. :D
40 fok, izzadás, por, fesztivál ---> sminkbe alvás, reggeli csekkolás, not bad fej...még mindig ugyanolyan a sminkem,mint mielőtt lefeküdtem volna.
Nem kenődik, nem kopik... Bátran kimerem jelenteni,hogy atombiztos. :)

Csajoknak pedig köszönöm a gyors orvoslást,mert nélkülük biztos eszembe se jutott volna púdert venni! ♥

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Nem kenődik, nem kopik... Bátran kimerem jelenteni,hogy atombiztos. :)

Nikoletta96

2016. június 17.

Két árnyalatban is megvan, hát valami csoda!!! Jó ideje megvan, tökéletes a fedése, erre egyszerűen nem lehet rosszat mondani, mindenkinek ajánlom, drága, de megéri, mint sok olcsóbb gagyi terméket venni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Lulufej

2016. június 17.

Amikor meglátok egy-egy szemhéjfesték palettát, mindig rápörgök és meg akarom kaparintani, de aztán ez azonnal lecseng és már azon morfondírozok, hogy melyik színnel bővítsem a MAC szemfesték gyűjteményemet. Eddig 11 árnyalat van meg; különböző textúrák, van világostól kezdve sötétig minden, egyikben sem csalódtam még. Csodálatos színek, remek pigmentáltság, nem ül be a szemredőkbe, ha reggel felkenem, akkor estig ott van. Primer helyett a korrektorommal alapozom le a szemhéjam, de ez új szokás nálam, úgyhogy enélkül is érvényes rá a fenti állítás nálam.
A Mythical árnyalattal még barátkozom, vele valahogy még nem mélyült el a kapcsolatom. A Mulch árnyalattal meg úgy vagyok, hogy azt hittem nem szeretem, közben meg már látom a tartót, mert úgy fogy. Ha valaki megkérne, hogy nevezzem meg a számomra legkedvesebb szemfestéket a világon, akkor a Sable-t vágnám rá. Egyszerűen odavagyok, hogy hol bronzos, hol lilás, hordható önmagában és úgy is, ha csak fel-felbukkan a sminkben.
Lehet, hogy elgondolkodtató ennyi pénzért egy szemfestéket venni, de a minőségét és a mennyiségét tekintve jó beruházás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

CataKatinka

2016. május 21.

Három árnyalat van meg, a satin taupe, a swish és az all that glitters.Mindegyik csodás, nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon tartós és nagy a színválaszték, biztos fogom még bövíteni a készletem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.