Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. február 2.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Jól pigmentált szemhéjpúder. Egyenletes felvitelt biztosít, könnyen eldolgozható.

MAC Szemhéjpúder - Tilt
Ár: 2500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Ár: 4900 , Eladó: Krisz003
Állapot: Kétszer próbált , Helyszín: Perbál , fizetés: Postával küldöm
Kodi

2015. szeptember 23.

A Shale árnyalat azóta birizgálja a fantáziám, mióta több youtube sminkleckében ezt használták, ha épp Kate Middleton sminkjét próbálták leutánozni. Valóban gyönyörű árnyalat, és bár úgy hírlik a hercegnő valójában Bobbi Brown cuccokat használ, én azért a helyében ezzel is tennék egy próbát. Nagyon éteri szín, imádnivaló fáradtlila.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

gothmarypoppins

2015. július 28.

Tegnap óta a Digit és a Sattelite Dreams boldog tulajdonosa vagyok (hála Cipriananak <3) első próbára nagy a szerelem! A szemem élénkzöldnek tűnik mellette, esti program alatt kitartott, nem irritált. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Heloise

2015. július 6.

Meg vagyok lepve, hogy a legeslegkedvencebb termékeimet eddig még nem véleményeztem! Ej-ej! Közel 12 éve kezdődött a mi kapcsolatunk, amikor MAC még csak a Váci utcában volt és Andrea (aki behozta a márkát az országba) vezető sminkesként tanította az új tehetségeket. Akkoriban bevállalósabb voltam, rengeteg lila, zöld és kék sminket készíttettem és vásároltam ott, most már leginkább csak föld színeket használok. Az évek alatt többször próbáltam más márkákat is, de mindig visszatértem, mert egyik sem volt ennyire szerethető, ennyire profi. Megfelelő bázissal még szemdörzsölés esetén is szépen a helyén marad, egy-két szín kivételével mindegyik ultra pigmentált. Sokáig elég egy-egy szín, én évek alatt gyűjtöttem össze a 15 darabos készletemet, és azóta talán egynek értem el az aljára, pedig minden nap sminkelek velük. A számomra tökéletes paletta színei (leginkább neutrális, meleg árnyalatok, amikben sok a mozgó szemhéjra való fényes, és rengeteg a mélyítő vonalban használt matt is): Brulé, Omega, Wedge, Texture, Saddle, Swiss Chocolate, Espresso, Embark, Naked Lunch, All that glitters, Woodwinked, Satin Taupe, Amberlights, Antiqued, Bronze, Star Violet, Et Tu Bouquet. Természetesen a többi MAC sminkterméket sem vetem meg, de ár-érték arányban és minőségben a szemhéjporok és a rúzsok azok, amik verhetetlenek és árban talán elérhetőbbek. Annyira elvakult fan vagyok hogy ha lehetne szemhéjporokban csak MAC-et gyártatnék és árulnék az egész világon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 6.

Nagy Dóri

2015. május 3.

Több árnyalattal is rendelkezem és nagyon szeretem az összeset. Vannak kevésbé pigmentáltabbak közöttük, de összességében nagyon szeretem őket. (Palettába vásárolva valamivel olcsóbbak) Mindig szemhéjalappal használom mert nagyon olajos a szemhéjam, így nagyon tartósak, egész nap a helyükön maradnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

vonkavilmos

2015. március 19.

Nálam önmagában is tartós, bár nyilván alappal használom, úgy meg végképp szuper! :) Hatalmas színválaszték, nem porzik, pigmentált, szóval nekem bevált. Viszont érdemes odafigyelni, mert a színek közt minőségbeli eltérések lehetnek, némelyik potyog. Viszont nem olcsóak, ha tehetem palettában vásárolom őket. 4,5 csillagot adnék rá, ha lehetne a minőségbeli eltérések és az egyre dráguló ár miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 19.

juditviktoria

2015. február 22.

A legszebb sminkeket lehet velük elkészíteni,tartósak,pigmentáltak és gyönyörűek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

bbogci

2015. január 19.

Egy dologban nagyon erős a MAC, és az a színválaszték. Jó pár szemhéjpúderem van tőlük, de csakis a színek miatt, mert ha tehetem inkább olcsóbbat veszek. Egyébként van olyan púdere ami nagyon jó, és van olyan is amit legszívesebben a falhoz csapnék, mert szinte csak szemhéjpúder-alapozóval (se) látszik. Amerikából szoktam rendelni makeupgeek márkájú púdert, töredéke a MAC-nek viszont jobb, mérete ugyanaz, színválasztéka is jó.
Az előttem szólók említették a Catrice márkát, annak van egy új vonala, ami domború – azt hiszem Velvet Matte a neve– na az veri az összes MAC-et de komolyan. Egy hibája van, hogy 6 szín van belőle, MAC-ből meg van vagy 200. Egyébként szemhéjalapozóval + igényesen, szépen elsatírozva ecsettel az akár sokkal olcsóbb púder is ugyanolyan jól néz ki mint egy MAC.
Itt van egy kis összehasonlítás, ha vkinek kell:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

Itt van egy kis összehasonlítás, ha vkinek kell:

Ildie

2014. december 31.

Azárához képest nem egy nagy durranás, de szerintem a Catrice-hez hasonlítani eléggé durva. Nincs meg persze az összes szín, biztos vannak gyengébbek, de szerintem ég és föld, de darabja 3000 forintot nem ér. Alapból leszoktam az egyszínű porok vásárlásával, nem praktikus, helyigényes.
Az Urbay Decay mono 4000 ft felett van, a Sephora saját márkája is majdnem 3500 ft bár ennek legalább annyi színe van, mint a MACnek a NARS 2 színű 8000 felett, szóval én simán megértem az árát. Kanadában egyszerre egy MAC boltban 6 eladó van és 15 vásárló, és szatyrokkal jönnek ki az emberek a boltból, ugyanúgy a Sephorából ahol 15+ eladó van egyszerre és mindíg tele van a bolt. Ezeket a dolgokat nem a magyar fizetésekhez szabták, de a cégek nyílván akarják az adott bevételt, ezért nem lesz otthon sosem Sephora, és nem lesz kapható a legtöbb Sephorás márka. (az YR cuccok ukrajnában fele, harmad annyiba kerülnek, a MAC, Clinique, Lancome cuccok egy kb 20%-kal olcsóbbak, mint M-on) Kicsit elkalandoztam, bocsi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

laraworld

2014. október 21.

Ha már így éppen kijelentik a királyról, hogy meztelen, akkor becsatlakoznék ezt megerősíteni.

Nálam is egy szem beszerzés ad csak vélemény alapot. Igaz az Omega nevűt én eleve nem szemhéjfestéknek, hanem orr kontúrozáshoz vettem (a szín tökéletes erre esetemben.) Semmi extra, tulajdonképpen egyes catrice mono termékek is felülmúlják, pl. a starlight expresso emlékeim szerint többet nyújt textúra szinten.

A sikeressége valószínűleg a széles színválasztékban is rejlik, elvitathatatlanul erős ezen a vonalon a MAC.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

kecskes.b92

2014. október 14.

Tartós, sokáig elég és tényleg pigmentált, talán még a bobbi brown jobb egy picit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.