MAC

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. február 2.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Jól pigmentált szemhéjpúder. Egyenletes felvitelt biztosít, könnyen eldolgozható.

MAC Szemhéjpúder - Tilt
Ár: 2500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Ár: 4900 , Eladó: Krisz003
Állapot: Kétszer próbált , Helyszín: Perbál , fizetés: Postával küldöm
Nyuszika21

2014. augusztus 26.

Egy szép barna árnyalatom van, amit a szemöldökömre napi szinten használok, tökéletesen bevált, az üzletben a kedves eladó lány segített kiválasztani a megfelelő árnyalatot. :) Nem porzik, nem kenődik el vagy kopik le, szemfestéshez is szoktam használni. Az ára miatt kap csak négy csillagot, mert azért olcsóbb kategóriában is vannak hasonlóan jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

claudia.nyilas

2014. július 12.

Az Amber Lights szín tulajdonosa vagyok. Nagyon ritkán használom, sajnos benéztem ezt a színt. Az én szemeimet iszonyú fáradttá teszi. Háromszor használtam eddig, és csak úgy, hogy más színekkel egészítettem ki, szóval nekem játszani kell vele, hogy használni tudjam. A minőséggel persze semmi kifogásom sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

Anna-

2014. július 12.

Végre 'boldog' tulajdonos lehetek. 4 árnyalatot vettem. Fekete, fehér, barna, krém.
Porzik. Lehet, hogy túl erősen nyúlok bele az ecsettel vagy nem is tudom, de nekem porzik.
De azért nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 12.

De azért nagyon szeretem :)

_ca_

2014. június 9.

Ugyan még csak egyszeri sminkelésen vagyok túl, máris megszavazom az öt csillagot: tartós, könnyű kezelni, nagyon jól pigmentált, remekül kihasználható színeket ismertem meg (a Wedge pl. szemöldökre is használható, legalábbis nekem tökéletes). A színek intenzitása semmit nem változott a nap végére sem. Nagyon remélem, hogy hosszabb távon is be fog válni a márka. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

dobolank

2014. február 19.

A matt és az enyhén fénylő árnyalatokban nélkülözhetetlen, art deco szemhéjalapozóval kicsit elmászkál, de pl. mac korrektorral vagy painttal alapozva másnap se lenne rossz, ha fennhagynám
kedvencem a brulée, a humid és a sketch árnyalat, az utóbbi eldolgozása igényel egy kis kitartást.

És azóta új kedvenc: az expensive pink, ami pont olyan aranyos-rózsaszínes-barackos szín, amit mindig is kerestem; ez a szín szerintem mindenkinek jól áll, persze ízlés dolga is ez, nemcsak jólállásé.

Van még egy univerzális árnyalattippem mélyítővonalra és szemöldökre: a wedge, ami matt sötétebb bézs, szerintem ez az egyik leguniverzálisabban kihasználható árnyalat, kiadós és jó az állaga. Az egyik legkésőbb vett színem, és az egyetlen, amelyen látszik már a fogyás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 19.

lumiukko

2014. február 8.

Egyelőre egy árnyalatom van belőle, ez pedig a Patina, de úgy érzem lesznek tesói is. :) Azt azért sajnálom, hogy ilyen nagy dobozban árulják ezt a kis szemhéjpúdert, mert nem valami helytakarékos. Maga a festék nagyon selymes, könnyen satírozható, és kellően pigmentált is, nem porzik (ami ugye elég ritka), viszont kiemelkedő tartósságot nem vettem észre olcsóbb társaihoz képest. Úgyhogy szigorú leszek, és emiatt csak 4-est kap, de alapvetően azért nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

cinoci

2014. február 8.

Először én is alap színekkel kezdtem: Vanilla, Carbon, Brown Down, azóta viszont jó pár darabbal bővült a gyűjteményem. Jelenleg az aktuális kedvencem a Patina. Eléggé meghatározhatatlan a színe, bézses-barnás-zöld, arany, de néha rózsaszín fénnyel Egy kicsit építgetni kell, de ez a legkevesebb, mert a zöld szememhez telitalálat! Ja, és alappal egész nap tart. Szigorúan csillagos ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

petoandika

2014. január 30.

Sokalltam az árát, de megérte végül. Egyáltalán nem porzik, tartós és szép, pigmentált színe van. Praktikus a csomagolás, könnyű a felvitel. Mi kell még?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

tsz391

2013. november 15.

Nem zengenék ódát a MAC szemhéjfestékékről, de valahogy én minden üzletlátogatásomnál elhozok egy-két színt, vagy néha néha egy limitált palettát . Én nagyon szeretem őket , gyönyörű finishűek , tartósak , építhetőek , nem vérszegények a színek, és színválasztékban határ a csillagos ég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

amywide

2013. november 15.

Még csak két színt (cranberry és beautiful iris talán) szereztem be belőle, de máris imádom. Könnyű dolgozni vele, jól pigmentált, jól építhető, egyszóval tökéletes. Remélem a jövőben lesz még alkalmam vásárolni párat belőle. <3

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.