Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. február 2.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Jól pigmentált szemhéjpúder. Egyenletes felvitelt biztosít, könnyen eldolgozható.

MAC Szemhéjpúder - Tilt
Ár: 2500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
Ár: 4900 , Eladó: Krisz003
Állapot: Kétszer próbált , Helyszín: Perbál , fizetés: Postával küldöm
dzsujja

2013. november 4.

Szuper pigmentált, nagyon tartós szemhéjpúderek. Megéri az árát, ugyanis nagyon kevés kell belőle. Én mindig használok alá szemhéjfesték alapozót, és így egész nap tart, és soha nm ül be a redőkbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

zsuzsika

2013. augusztus 31.

Nagyon szeret, semmire nem cserélném le, Próbálkozom időközben más márkákkal is néha-néha, de meg sem kozelítik a MAC-et.
Rengeteg, jól kombinálható szín sokféle finish-sel. Ezt meg kell fizetni sajnos :( most 5100 Ft egy szín, de én még nem csalódtam. Nekem kifejezetten tetszik az egyszerű csomagolása, mert legalább az nem vonja el a figyelmet, amikor színt keresek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

lilla0506

2013. április 9.

Nagyon egyszerűen ez egy csodaszer szerintem!! Ebben az árkategóriában nincs ennél jobb szemhéjpúder a véleményem szerint. Ha kétszer ennyi lenne az ára, akkor is megvenném. Sokkal jobban fed, mint a legtöbb luxusmárka szemhéjpúdere. Óriási választéka van ráadásul. Egy nagy baj, hogy vidéken elég nehéz beszerezni, de ha Pesten van az ember lánya, akkor feltétlen MAC-ezni kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

ashley216

2013. április 8.

Én egy natúr barna színt választottam és én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.Nagyon profi hatást kelt tartós is a színek gyönyörűek,viszont az interneten csak hamisakat árulnak azokba senki ne fusson bele:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

tuzgyujto

2013. március 9.

Az Espresso nevű matt sötétbarna a mindennapi sminkem része, akkor is kihúzom vele a pilláim tövét, ha semmi más sminket nem viselek. Alap nélkül is a helyén marad hosszú-hosszú órákig és tökéletesen pigmentált. Az ára miatt számomra ez az egyetlen must have darab, de ha találok esetleg egy különlegesebb darabot, mindenképpen beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 9.

Earl Grey

2013. január 19.

Nagyon szép színűek és nagyon jó velük dolgozni. Kevésbé pigmentáltak, mint az Il Makiage szemhéjpúderek, de van olyan alkalom, hogy ez még előny is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Anita7702

2013. január 9.

Satin Taupe tökéletes! Több más színt is használok, mindegyik nagyon jó, leginkább a selymes árnyalatok váltak be igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

april

2013. január 5.

Egyetértek az előttem szólókkal, minden elvárásnak megfelelnek ezek a szemhéjpúderek, gyönyörű színekben kaphatók, a minőséget meg nem kell bemutatni...Igaz, hogy drágák, de szerintem így is megérik az árukat. Nem mindegyik egyformán pigmentált, de így is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

lizi

2013. január 3.

Nagyon szeretem, megéri az árát, mert tartós és erősen pigmentált, a legtöbb szemfesték alig látszik ez viszont szinte tökéletes. 4-es és 2-es kiszerelésben is lehet kapni, úgy, hogy te válogatod bele a színeket, így gazdaságosabb!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 3.

brigad199214

2012. december 7.

Az előttem szólók már mindent elmondtak, hihetetlenül, jó szemhéjpúderek. Az áruk valóban borsos de gondoljátok végig, nekem nagyon sokáig kitartanak mindennapos használat mellett. A drogériás darabok amiket régebben használtam pár hónap alatt kifogytak, nem beszélve arról, hogy minőség szempontjából bőven alulmaradnak a versenyben. Megbízhattok bennük, de én azt mondom, hogy márkakereskedésben vásároljátok meg, nagyon kedvesek és segítőkészek az eladók. Vatera és egyéb helyek-->nem eredeti termékeket árulnak, hamis, rossz minőségű utánzatok amivel rontják a márka hírnevét és a vevők kedvét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.