MAC

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: knifeofdreams, Módosítva: 2012. február 2.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet

Jól pigmentált szemhéjpúder. Egyenletes felvitelt biztosít, könnyen eldolgozható.

Ár: 2300 Ft , Eladó: Lunacska
Állapot: Parszor probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Budapesten XVI.ker, utalás után postazok
MAC Szemhéjpúder Crystal Frost és Idol eyes lustre!
Ár: 2200 , Eladó: Ginger55
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Előre utalás után postán maradó vagy foxpost
brigad199214

2012. december 7.

Az előttem szólók már mindent elmondtak, hihetetlenül, jó szemhéjpúderek. Az áruk valóban borsos de gondoljátok végig, nekem nagyon sokáig kitartanak mindennapos használat mellett. A drogériás darabok amiket régebben használtam pár hónap alatt kifogytak, nem beszélve arról, hogy minőség szempontjából bőven alulmaradnak a versenyben. Megbízhattok bennük, de én azt mondom, hogy márkakereskedésben vásároljátok meg, nagyon kedvesek és segítőkészek az eladók. Vatera és egyéb helyek-->nem eredeti termékeket árulnak, hamis, rossz minőségű utánzatok amivel rontják a márka hírnevét és a vevők kedvét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

dorottyaa

2012. november 11.

A célom egy könnyen kihasználható, minden alkalomra használható natúr paletta összeállítása volt, amit bármikor sitty-sutty feldobok és már indulhatok is. Kék szemeimhez próbáltam minél melegebb árnyalatokat választani, ami még jobban kiemeli a szemem.
A következő színekre esett a választásom:
-Bisque (Matte): ezt sajnos már nem lehet kapni, azt hiszem. tipikus homokszín. ezt a szemhéjam belső felére szoktam használni
-Quarry (Matte): soft muted plum-brown. ezt a szemhéjam külső felébe szoktam feltenni
-Colduroy (Matte): muted reddish-brown. ezzel a szemem formáját alakítom ki
-Jest: highlightoló szín, szemöldök alá szemzugba, ahogy BabyDoll is írta, én még a szem alatti csontra szoktam felvinni, ezt kötöm össze félkör ívben a szemöldök alatti kiemeléssel. ezzel a színnel (inkább fénynek mondanám) szoktam alkalmibbá tenni az összhatást
Összességében, nagyon meg vagyok elégedve a színekkel, a tartósságával, Paint Pot nélkül is, de azzal együtt egész nap igazítás nélkül tart a smink.

Amit mindenképpen érdemesnek tartok megemlíteni azok az ecsetek. A 239-cel nagyon könnyű a színek felvitele ablaktisztító mozdulatokkal, a 217-es pedig elengedhetetlen a sminktáramból, ezzel mosom össze a színeket és dolgozom el a széleket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

A következő színekre esett a választásom:
-Colduroy (Matte): muted reddish-brown. ezzel a szemem formáját alakítom ki

BabyDoll

2012. szeptember 17.

Annyi biztos, hogy a MAC ezzel a hihetetlen választékkal valami olyan maradandót alkotott, ami minden sminkmániásnak színtiszta tobzódás. 136 színt egy kalap alá venni nem más, mint csúfos általánosítás, szóval rendhagyó módon összeszedtem a kedvenceimet, amik 5 csillagot érdemelnek.
Imádok palettákat rendezgetni és színeket kombinálni, praktikusság és kihasználhatóság szempontjából is szeretem ezeket a kombinációkat:
- Natúr paletta, a legeslegalapvetőbb dolog, akárcsak egy basic fehér póló: Vanilla, Wedge, Brown Down, Carbon
- 'My secret smokey', igen, röhejes módon elneveztem ezt a palettát, nagyon szeretem, kék/zöld/szürkés szemeket hihetetlenül kiemeli: Mythology, Saddle, Contrast, Black Tied, és kakukktojásként a Club, ami annyira különleges, hogy akár önmagában is megállja a helyét.
- Bronze Goddess: Honesty, Texture, Woodwinked, Bronze
- Két szintén akár alapszínnek titulálható, csillámos csoda, a leggyorsabb sminkhez: Satin Taupe az egész szemhélyra, Nylon highlight színként szemzugba, finoman szemöldök alá.
- Őszre szeretem ezt a párost: Sketch, Haux, burgundi és puha, majdnem lila árnyalat; világos, de akár barna szempárokon is a gyönyör megtestesülése.
És még végtelen lehetőség, aminek csak fantázia és pénztárca szabhat határt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

- Bronze Goddess: Honesty, Texture, Woodwinked, Bronze
És még végtelen lehetőség, aminek csak fantázia és pénztárca szabhat határt...

dorkaww

2012. július 6.

Jól kombinálható színek, nagyon szépen pigmentáltak, nagy választék. Az egyetlen problémája a borsos ára. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

msz0315

2012. június 19.

Tökéletesen tapad,nap végére nem gyűlik össze a szemhéj hajlatában,színe nem változik meg estére.Egyszerűen a TÖKÉLETES SZEMHÉJFESTÉK!!!!
Nem láttam még ennél jobbat.
Ha tartó nélkül veszed,akkor meg olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

Nem láttam még ennél jobbat.
Ha tartó nélkül veszed,akkor meg olcsóbb.

demeve

2012. május 27.

A MAC szemhéjfestékek mind egy szálig gyönyörűek, és alapszabályuk, hogy bázison jobban mutatnak, intenzívebbek és egységesebbek sokkal. Szóval, ha a kívánt eredményt akarjuk elérni, nem szabad elfeledkezni egy homogenizáló, jobb tapadást biztosító prime rétegről a szemhéjon sem. Önmagában nem ötös, de ez nem is úgy lett tervezve, hogy önmagában viselje az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 27.

moncsi29

2012. május 22.

Nekem kb.10 darab van belőle,nagyon szeretem őket.Alap nélkül is tartósak,nagyon intenzívek a színei.
Én még sosem csalódtam egy színben sem,nagyon szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 22.

Én még sosem csalódtam egy színben sem,nagyon szépek.

lylli

2012. április 18.

Fresh Daisy árnyalat van meg, ami egy gyönyörű opálos, csillámos fehér szín. Egy rétegben nagyon szépen mutat az egész szemhéjon, szemöldökcsont kiemelésre is alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 18.

RicoCake

2012. március 21.

Sokáig nem találtam igazán intenzív fekete szemhéjpúdert - A carbon és a black tied árnyalatban van meg és mindkettő csodás! Nagyon tartósak nekem alap nélkül is kibírtak egy hosszú napot. Az első szemhéjpúdereim amik ebben az árban vannak de megéri és soha többé mást! Összehasonlíthatatlan a maybelline, rimmel, max factor és társaival..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 21.

Yndre

2012. március 21.

Alapvetően jó minőségű, de szerintem a Mineralize szemhéjpúderek mérföldekkel jobbak a MAC-nél mint a normál változat. Úgyhogy én általában azokból választok. Egyébként ebből változatból kétféle színem van. Egy gyöngyház fehér (crystal avalanche) és egy csillámos fekete ( black tied). A fehérrel maximálisan elégedett vagyok, de a fekete nem olyan szép. Kicsit nehéz szépen felvinni és nem is annyira pigmentált mint egy MAC-től elvárnám. Úgyhogy szerintem itt nagyon sok múlik azon, hogy ki melyik színt választja. Pozitívum még, hogy millió gyönyörű árnyalatban létezik. Összességében jók, de nekem továbbra is a Mineralize felé húz a szívem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.