Best of Beauty 2019

MAC

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. március 3.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Színezett ajakbalzsam.

Kiszerelés: 6 ml

bobekecske

2014. március 19.

Nekem is a Tread Gently limezöldes (igazából inkább színtelen, picit aranycsillámos) verzió van meg. Az illata szuper, kedvelem az állagát is (sűrű, picit nyúlós-krémes), elég tartós és van benne fényvédő, de nem rohannék a boltba érte, ha újra kaphatóvá válna. Nekem nem különösebben hidratálta az ajkaimat, és a használata nem olyan kényelmes (tégelyes mivolta miatt), mint egy stiftes ajakbalzsam vagy egy szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

zizitim

2013. március 21.

Tread Gently árnyalatot szereztem be a tavalyi limitált kollekcióból. Színe igazából nincs, csak egy aranyos fénnyel vonja be és teszi vizesen csillogóvá az ajkaimat. A kiszerelését utálom és nem tartom egy must have darabnak, de számomra csodálatos. Ha legközelebb megjelenik limitált kollekcióban azért érdemes egy pillantást vetni rájuk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

zsuzsika

2012. november 18.

nem iszeretem, hogy bele kell nyúlni ujjal, de a színei, az állaga és az illata mindent visz :) magát a szájfényt nagyon szeretem, kár, hogy ilyen ritkán van kollekcióban! nem ragad, szép szájfény. ajakápolóként nekem nem igazán funkcionál, de nem is arra használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

orchidea8627

2012. április 15.

Imádom, gyönyörű szaténfénye van, nem annyira tükörfényes mint egy szájfény, de nagyon szép fénye van. Nekem a "Purring" és a "Hush, hush" van meg, mindkettőt nagyon szeretem, utóbbinak gyönyörű barnás-aranyos gyöngyházfénye van, nagyon szép természetes hatást eredményez. Viselni is nagyon jó érzés, nem ragad. Olyan mint egy felturbózott ajakápoló, csak fényesebb és nagyobb a fedőképessége. Nagyon szeretem, az se zavar, hogy külön ecsettel kell felvinnem mert nem szeretek kézzel belenyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

wishes

2012. március 8.

Nekem a is 'Purring' árnyalat van meg, ami az ajkaknak ad egy enyhe, elegáns barackos színt. Az állaga jóval puhább, mint a MAC standard tégelyes ajakbalzsamainak - egészen puha, selymes anyagot kell elképzelni. Finom, dinnyés-gyümölcsös az illata, nem ragad, selymes érzete van az ajkakon. Felpuhítja és hidratál, de az ajkaim mégsem szívják be úgy, mint egy ajakbalzsamot, szóval szájfénynek használom. Ecsettel pepecselni lusta vagyok, szóval egyenlőre még beledugom a számat, aztán majd ha jobban elfogy, majd kitalálom, hogy oldom meg az anyagkinyerést.. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 8.

knifeofdreams

2012. március 3.

Nagyon intenzív, hosszantartó hidratáló hatása van, plusz pont, amiért (enyhe) fényvédelmet is biztosít, de igazából számomra az ápolás csak egy kellemes "mellékhatás'", mivel első sorban a balzsam színébe szerettem bele (Purring), ami egy igazán szép narancsos-korallos árnyalat. A tégelyben nagyon erősnek tűnik a szín, felkenve azonban egy enyhe szinezetet ad az ajkaknak. Nagyon szép fénye van, igazi vizes hatást ad anélkül, hogy ragacsos lenne, mint egy szájfény. Összességében nekem csillagos ötös, csak ajánlani tudom. Azt azért meg kell jegyeznem, hogy a kiszerelés bosszúságot okozhat azoknak, akik nem szeretik a téglyes verziókat. Bevallom őszintén, hogy én sem szoktam soha kézzel belenyúlni az ilyen termékekbe, de egy ecsettel a probléma könnyen megoldható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő és kötőanyagként használt cellulóz (növényi rost) származék

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.