MAC

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angib, Módosítva: 2018. február 1.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Rendkívül hatékony tisztító és hámlasztó, amely szabaddá teszi a pórusokat és azonnal hidratál.

Kettős célú tisztító és hámlasztó bőrradír, amelyben keveredik a természetes vulkáni hamu és a finom cukorkristály. Rendkívül hatékony, ásványi anyagokban gazdag, sűrített formulája felhabosodik, hogy finomítsa a bőrt és megtisztítsa a pórusokat, valamint azonnal hidratáljon. Használata után a bőr puhának és kényelmesen tisztának érződik. Meleg vízzel leöblíthető.

kisskata12

2018. december 13.

Kb 1 hete adtak nekem mintakent a vasarlas melle. Hazaertem, es ugy voltam vele hogy miert probaljam ki, z is csak egy ujabb “szuperhatasos” arcradir. Aztan meggondoltam magam, kiprobaltam es azota nem birtam letenni rola hogy megvegyem a nagy kiszerelest. Ez az egyetlen arcradir ami nalam tenyleg hasznal. Imadom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Madi

2018. november 7.

Imádom, ez nekem egy örök kedvenc lett!
A harmadik tubussal fogyasztom éppen, egy tubus heti használattal kb egy évre elegendő. Azelőtt sok radírt próbáltam, de egyértelműen ez a nyerő. Annyi még, hogy ne nedves bőrön alkalmazzátok, hanem majdnem teljesen szárazon és ne féljetek erősen dörzsölni, mert bár picit kellemetlen érzés lesz, de nem fogja bántani a bőrötöket, viszont utána olyan puha lesz, mint még soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Imádom, ez nekem egy örök kedvenc lett!

sznani

2018. február 8.

Nekem csupa jó tapasztalatom van vele, felüdülés a használata. Puha lesz tőle a bőr, rendesen radíroz. Igazi must have darab☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

dkitti87

2018. január 23.

Termek mintat kaptam az alapozom melle, nagyon nagyon szep es puha lett tole a borom, nem lettek pattanasaim se, hiaba a parfum benne(amiert igazan kar)... Az orrom es kornyeke rendszerint tele lesz szaraz borrel amit kb 3 naponta le kell radiroznom, nekem nagyon megtetszett, meg fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

SzaszaK

2016. december 13.

Jó is, de nem is ez a termék.
Radírozó hatása nekem megfelel. Kellő képpen radíroznak a cukorszemcsék. Kb ezt is várom egy arcradírtól, mert szeretem ha tényleg jól leradírozza az arcom.
Viszont nekem nem szokott ilyen bajom lenni a kozmetikumokkal, de ha ez a termék véletlenül a szemembe kerül, eszméletlen módon csípi... nagyon rossz.
Valamint utána néha ég, és húzódik a bőröm tőle. :/
Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Ja és ráadásul nem is olcsó dologról beszélünk...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Jó is, de nem is ez a termék.
Valamint utána néha ég, és húzódik a bőröm tőle. :/

Lina14

2016. október 11.

nekem nagyon kicsik benne a szemcsék, jobban szeretem a megszokott dr.organik arctisztítómat, mert ott érzem, hogy dolgozik a kicsike, itt csak a hamut érzem, mást nagyon nem. még szerencse, hogy csak mintát kaptam belőle

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

Nikoletta1992

2016. július 16.

Hát én nem vagyok odáig tőle.Igaz csak kétszer használtam, de volt már jobb radirom is.Kozmetikus vagyok, ugyhogy elég sokat kipróbáltam már.Nem rossz, de ennyi pénzért többet vártam, vagy legalább mahyobb kiszerelést.Legjobban a Solanie mango aha radir jött be ami árban sokkal jobb, de nagyon jo a neutrogena is.Ezt még tesztelem aztán irok megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Nooora

2016. január 5.

Az egyik kedvenc arcradírom, az állaga, színe, szemcséi és hatása miatt is. Kombinált a bőröm, ezért hogy ne legyen kifényesedő a T-vonalban, hetente 1-2x arcradírt kell használnom. Állandóan kutatok új és hatékony radírok, peelingek, pakolások után, és én is a kedvező vélemények miatt mentem érte, pedig eddig úgy gondoltam hogy a MAC csak sminktermékeket tart. Csak hosszas keresgélés után bukkantam rá, eldugva a bolt hátsó részében. Kár, mert tényleg szuper termék, elöl lenne a helye!
Én azt szeretem ha egy maszk/radír színes, mert így azt érzem hogy tényleg van valami az arcomon, és a nagyobb szemcséket is szeretem, mert ez azt az érzetet kelti hogy a termék "dolgozik". Éppen ezért nálam egy nagy pluszpontot ér a termék állaga, a szemcsés-cukros jellege!
Én az enyhén nedves arcbőrre viszem fel, egyenletesen eloszlatom, majd körkörös mozdulatokkal átdörzsölöm az egész arcom, végül langyos vízes szivaccsal lemosom. Ezzel a módszerrel nekem nem volt se túl karcos, se túl hamar felolvadó.
Viszont nagyon hatékony! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 5.

Viszont nagyon hatékony! Imádom!

Kittina01

2015. november 8.

Csodaszer! Kötelező alapdarab! Pihe pua arcot varázsol úgy hogy közben imádom használni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Dorine

2015. október 17.

Mintát kaptam belőle az üzletben, nem akartam elsőre kifizetni érte a majd' 8000 forintot. Érdekes, a használata után pihe-puha lett a bőröm, de másnap reggelre jobban zsírosodott, mint korábban. Ettől függetlenül pozitív, szóval 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

Hidratálók: Sucrose, Methyl Gluceth-20, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.