Macrovita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

24 órás hidratáló krém normál és kombinált bőrre. Hidratálja, puhítja, nyugtatja a bőrt, és védi a korai öregedéstől.

Miliana

2013. augusztus 26.

Hú, én ezt nagyon szeretném magaménak tudni. Corine de Farme hidratálót használok, jó, jó, nem irritál, de én annyira nem vagyok elájulva tőle, mint mindenki más - igazából semmi extra. Plusz csak éjszakára használtam, mert engem picit zsírosított.
Na de hogy a lényegre térjek, kaptam ebből (is) egy termékmintát, ami nekem 8 napra volt elegendő kb (spórolok az ilyen dolgokkal, nem szeretem elárasztani a bőröm tocsogósra), és szerintem kiváló. Nyilván hosszú távú hatásairól nem tudok nyilatkozni, de úgy tűnik, hogy nagyon bevált. Kellemes illatú (szerencsére nem nyomták tele parfümmel úgy mint a testvajaikat), sűrű állagú, de mégis azonnal felszívódó krém és nagyon puha bőrt eredményez. A legnagyobb melegben használtam el a mintát és nem "izzadtam le", szerintem jól kordában tartotta a kombinált bőröm zsíros felét - a szárazabbat (ami ilyenkor nyáron annyira nem is létezik) pedig remekül hidratálta.
Mindenképp meg akarom venni. Még egyelőre gyűjtök rá, mert a kb 20 euros tégelyt 10ért hozzák ide :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Természetes, növényi eredetű emulgeáló és emollient hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban certifikált, organikus kozmetikumokban  találkozhatunk.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

A japán lonc kivonata, ami meglepő módon tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti.

Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Bőrpuhító (emollient).