Mad Hippie

Ár:   $32.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. február 4.

Ár:   $32.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az A-vitamin egy új formáját (retinyl retinoate) tartalmazó szérum, mely segíti a nap által károsodott, öregedő bőr megújulását.

scorpionqueen

2018. január 26.

Ezáltal a termék által lettem retinol hívő. Nagy gondok nincsenek, pattanásaim, hegeim nem igazán vannak, tiszta, T vonalban zsírosodó a bőröm. Annyi idős az arcom, amennyi, 20 éves nem lesz már ő sem többé. Szóval kifejezett bőrproblémát nem kell megoldanom, csak annyit szeretnék mindig, hogy a lehető legnormálisabban nézzen ki az arcbőröm. De ez a szérum le tud faragni néhány évet. Heti háromszor-négyszer használtam és mintha megfiatalodott volna a bőröm, döbbenettel tapasztaltam a hatásait. A tisztánál is tisztább volt, állandóan úgy néztem ki a használata alatt, mintha egy gyengébb alapozó lett volna rajtam. Soha olyan egységes, sima nem volt még a bőröm, mint ettől. Nekem még AHA sem volt ilyen nagy hatással a bőrképemre, mint ez. Az állagát egyszerűen imádtam, nagyon könnyű és tökéletesen beszívódott egy-két perc alatt. Semmi utóérzet nem volt, csak a sima, száraz bőr. Nagyon-nagyon magasra tette a mércét, minden retinolos terméket ehhez mérek, mert ez kb. a csodát tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

Emiii

2017. december 28.

Csak kétnaponta, esténként használom. A felénél tartok, de az ég egy adta világon semmi hatását nem érzem, így kissé csalódott vagyok. Főleg, hogy ez az eddig használt legdrágább szérumom. Biztos nem veszem újra. Ugyan kellemes „natúr” illata van, hamar beissza a bőröm, de elvártam volna valami látványos pluszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

jirka

2017. augusztus 18.

2017.08.18.
Bizony nem vártam meg az őszt, bontottam a 2. üveget még júniusban. Nos, több, mint 4 hónapi használat után azt kell hogy mondjam, jó-jó, de gyenge, "anti-aging"-ben sajnos - mint lentebb írtam a százalékról - egy 40 feletti bőrrel szerintem nem boldogul.
Lemondtam a Retino(okról), mert vagy tönkre teszik az arcomat, vagy, mint ő, hosszú távon nem segítenek.

2017. május 21.
Az utóbbi 5 évemben sokszor próbálkoztam Retinol használatával, mert egyértelműen csodaszernek lett kikiálltva. Mára odajutottam, hogy az összetevőlistában azt keresem, hogy van-e Retinol, mert nekem egyértelműen bántja a bőrömet: értsd komoly bőrirrtációt okoz, mintha leégtem volna, sőt tavaly ki is sebesedtem tőle, még úgyis, hogy nem naponta használtam.
Viszont ő nem Retinolt tartalmazz, hanem Retinyl Retinoate-ot, mely a Retinol gyengédebb változata. A szérum maga 0,3 Retinyl Retinoate-ot tartalmazz, és ha ránéztek a Mad Hippie FAQ-ra, akkor ők e szérumot kezdő felhasználóknak vagy nagyon érzékeny bőrre ajánlják, eleinte 2 naponta, míg a bőr hozzá nem szokik.
Három hónapja használom, első héten 2 naponta, majd heti 5-ször (kétszer hámlasztót) és mostanra elfogyott. Tartalékom van belőle, bontatlanul, őszre tartogatom.
Kiszerelése bohókás, de tartalma ennél komolyabb. Halvány sárga, illata enyhe virágos. Egy csepp elég arcra, nyakra. Eleinte csak a Klairs tonikját használtam alá, de úgy nehezebben tudtam eloszlatni, így alá került Mad Hippie mist-je is, így gyorsan feltudtam kenni. 15-20 perc után teszem fel a következő réteget. Egyébként nagyon hamar felszívódik, nem hagy ragacsos réteget. Óvatosan szemkörnyekre is alkalmazható, csak vigyázzunk, hogy szembe ne menjen bele.Szépen feszesíti a bőrt, érzetre olyan, mintha szárítani, de nem, egyáltalán nem, egyszerűen csak kihúzza, teljesen sima lesz a felülete. Soha nem bántotta a bőrömet, semmilyen pirosodást, irritációt nem okozott, így őszintén ajánlom Retinol-érzékeny sorstársaimnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

2017.08.18.

2017. május 21.

Bellatrix

2017. július 4.

A Mad Hippie face cream -mel használom együtt éjszakára...,szeretem a Mad Hippie termékeket ,szép összetevők ,aktív hatóanyagok...Egyáltalán nem okozott irritációt,nem hámlottam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

Tvylvis

2017. június 8.

A C vitaminos testvérével használtam együtt, azt reggel, ezt este. Külön-külön nehezen is tudom értékelni őket, de gyanítom, együtt voltak jó hatással a bőrömre. Érdekes módon én nem akkor vettem észre a hatását, amikor használtam, hanem akkor, mikor két héten keresztül nem. Mondjuk nem tudom, jó-e, hogy függővé tesz :-) Valóban szebbé, ragyogóbbá teszi a bőrt, valamint az apró hegek, pattanások nyomai is gyorsabban gyógyulnak. Nagyon jó a kiszerelés, tetszik a pipetta. Most épp az Art Naturals duóját vettem meg, de vélhetően ez lesz megint a következő, ha azok elfogynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Winger

2017. június 5.

Volt egy csúnya nagy befürdésem a PC retinol szérumával, utána sokáig nem mertem retinol tartalmú termékekkel próbálkozni. Aztán győzött a kíváncsiság és az ehhez a termékhez írt első vélemény - ami időközben törlődött -, és megrendeltem ezt a szérumot.
Őszintén szólva csak szuperlatívuszokban tudnék róla beszélni. Már-már tankönyvbe illően betartottam a használati utasítást és szép fokozatosan szoktattam hozzá a száraz, mindenre érzékeny bőrömet, majd áttértem a minden esti használatra, kivéve amikor hámlasztottam, de az szép lassan elmaradt. Érzékenységet, hámlást, egyéb irritációt nem tapasztaltam. De a hatása valami lenyűgöző. Már felkenés után pár perccel amikor tükörbe néztem, már gyönyörűen kisimult az arcom. Nem hittem a szememnek. A hatás reggelre fokozódott.
Én is tapasztaltam húzódó érzést a felkenés után, de semmi szárazságot nem éreztem, de azért jó érzés volt a 10 perces hatóidő lejárta után felkenni a hidratálót.
Ilyen használat mellett, nekem 4 hónapig volt elég egy üvegcse. És így 4 hónap elteltével még sosem volt ilyen jó állapotban a bőröm. A szemem alatti nevetőráncokat és a haragos ráncomat nagyon szépen kezelte, gyönyörűen feltöltötte, a bőröm sima és egyenletes. Persze én is a koreai több lépéses rutint nyomom, de ez a szérum jelentősen megdobta a hatást.
Ha valamibe mindenképpen bele akarnék kötni, akkor az a pipetta hossza lenne, ugyanis nem ér le teljesen az üvegcse aljáig. Emiatt úgy 2-3 adag veszteség keletkezik. A C vitaminos tesójával ugyanígy jártam. Erre azért figyelhettek volna.
Most jelenleg a The Ordinary 2%-osát nyúzom, de inkább visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Most jelenleg a The Ordinary 2%-osát nyúzom, de inkább visszatérek hozzá.

Loona

2017. május 7.

Az első retinolos szérum, amit valaha próbáltam, abszolút elégedett vagyok vele. Tavaly nyár óta használom 2-3 naponta (esténként) ezt a szérumot, és még mindig van benne, mert kevés is elég belőle - többet használva az én zsíros bőröm nem issza be rendesen, és reggel érzem újra az illatát arcmosás közben.
A használata kifejezetten könnyű: a sűrű, mégis könnyed fehér cucc a pipettával nagyon könnyen adagolható, az arcon eloszlatni is könnyű; kis masszírozás után teljesen beszívódik, nem hagy ragacsos nyomot, és jól hidratál. Enyhe "nyers/préselt virágillata" van (talán ez a Phenethyl Alcohol?), ami az én orromnak kellemes, pedig általában nem szeretem az arcomon az illatos dolgokat. Biztosan az is besegít, hogy az illat nem marad meg sokáig felkenés után (az egyetlen kozmetikai illat, amit szeretek sokáig érezni, a parfüm, semmilyen más termékben nem szeretem, ha sokáig megmarad az illata a bőrömön, arcon pedig ez különösen igaz).

C-vitaminos szérumot és AHA savat is használok folthalványításra, így hogy külön ez a szérum mennyire lenne hatékony, azt sajnos nem tudom 100%-osan megítélni, de mivel AHÁt előtte is használtam, az az időszak szolgálhat támpontul: én úgy látom, hogy hatékony folthalványításban, és azt figyelembe véve, hogy kisebb mennyiséggel teszi ezt, ár-érték arányban is jó. A fenti gyakoriság mellett irritációt nekem még soha nem okozott, nem szárít, és a pórusokat sem tömíti el, nem okoz mitesszert, komedót.
Most más szérumot néztem ki kíváncsiságból, így ha elfogy, egyelőre nem ezt fogom újravenni, de magasra tette a lécet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Lencseee

2017. április 21.

Nem tudom mi van benne, ami így hat, de a hormonális aknémat egy este alatt lehúzta...Csoda!:-) Előtte is használtam már vagy 2 hete 3 naponta, és nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve; reggelre kivasalja az arcomat. Nagy a csábítás, hogy minden este kenjem, de már félek ezekkel a retinolos cuccokkal gyakran kenni magamat, mióta túladagoltam és hámlott a szám körüli vékonyabb bőr. Szóval, "a kevesebb, több" elvet megpróbálom elhinni és betartani. A C vitaminos szérum is nagy megelégedettséget okoz. Hamarosan ráugrok a hyaluron savas cuccaikra is, mert megéri. Nekem valahol ez az ár a lélektani határ, ahol még nem érzem rablásnak az árat, és nagyon elégedett vagyok a hatással. És az iherb-en elvileg free shippinges (és már olcsóbb, mint az itteni ár);-) Szóval, egy szó, mint száz; én bátran ajánlom (persze betartva minden ajánlást; csak estére, c vitaminnal nem keverve, és nappalra fényvédő mindig minden körülmények között!!!;-))!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

monike

2017. március 29.

Ez a másik nagy kedvencem most az IHERB-es rendelésemből! Reggel az Instanatural C vitaminos szérumát használom, este pedig ezt! Nagyon szeretem, de vigyázni kell vele, mert egy idő után el kezdett szárítani! Most már nem használom csak 2 naponta, úgy tűnik így tökéletes lesz!:-)

Elixir! A kollagén kapszula jó ötlet; köszi a tippet, már be is raktam a wish listámba!;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 29.

elixir

2017. január 27.

10/10 pont. Szuper. Nekem nagyon bevált, a C -vitaminos szérummal és a Neocell Marine Collagen kapszulával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Antioxidánsok: Coffea Arabica Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Alfa-liponsav. Lásd: tioktánsav