Mádara

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Trixi, Módosítva: 2018. október 25.

Színjavító, szennyeződésgátló és UVA/UVB napvédelmet biztosító CC krém. Azonnali bőrmegújító, javítja a bőr tónusának fakóságát, lazaságát, sötét foltjait és pirosságát. Tökéletesen megvédi a bőrt a városi szennyeződésektől és nehézfémektől, tiszta bőrképet kínál.

2 árnyalatban kapható

BloomRoomBlog

2020. február 24.

Alapvetően tetszik, a fedése tényleg nagyon enyhe, de ez számomra nem probléma. Szépen alkalmazkodik a bőröm színéhez, könnyű felkenni és egyenletesen eloszlatni. Az állaga nagyon sűrű, elsőre azt hittem, hogy el fogja tömíteni a pórusaimat, de szerencsére szereti a bőröm. Számomra nem egy WOW termék, de biztosan el fogom használni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

reka0305

2019. november 7.

Nekem nagyon bejött ez a termék! Könnyű az állaga, felkenés után pár pillanattal már illeszkedik az arcom színéhez. Alapvetően nagy bőrhibám nincs (gyulladás, folt), de száraz a bőröm. Nekem nem fénylett ki, bár tettem rá púdert. Szépen mutat rajta a pirosító és a bronzosító is.
Nálam újra vevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Nálam újra vevős!

Dudoka77

2019. október 5.

A fedése nagyon gyenge. Azon kívül, hogy jelentősen kifényezi a képemet, szinte semmit nem színez, nem takar. Kőpúderrel sem egyszerű mattítani. Ugyan nem ül be a ráncokba és nem öregít, nem szárít (ami nagy előny), ezzel együtt viszont a bőrszín-kiegyenlítést elég gyengécskén végzi, így sok értelmét nem látom a használatának. Csak a bőrkímélő összetevőit tudom felhozni a dícséretére, az általam elvárt ideális eredményt nem hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

szm

2019. október 3.

Ambivalens erzeseim vannak ezzel a termekkel kapcsolatban. Eloszor is nagyon szepek az osszetevoi, ami nem elhanyagolando, ezert is keltette fel az erdeklodesemet. Szerencsere sikerult mintat szereznem, s bar a light valtozatot, ugy gondoltam, nem hagyom ki. Kinyomva a tasakbol nagyon vilagosnak tunt, igy nem is kentem fel az egesz arcomra, csak a szemem ala, nekem ugy is csak az a problemas terulet a karikaim miatt, azt kell leginkabb korrigalni. Es bevalt! Eloszor ijesztoen feher volt, de par mp mulva szepen idomult a borom szinehez, viszont szembetunoen halvanyitotta a karikaimat, raadasul a rancokba sem ult meg. Kis puder es bronzosito kisereteben eleg is volt. Ugyhogy beszereztem a rendes adagot. Nagy elannal bontottam fel es kezdtem felkenni, de ez valahogy kevesbe fedett, mint a minta... Lehetseges ez? Felkentem hat az egesz arcomra, s teljesen meglepodtem, mert azt vartam hullafeher leszek, mivel a light-ot vettem (szem ala), de igazabol totalisan illeszkedett megint a boromhoz es talan emiatt sem ereztem azt a fedest, amit vartam volna... Ennek ellenere nem rossz termek, szepen fel lehet tenni kezzel (alapozokat ecsettel szoktam, de ennek nem kell), nagyon konnyu, egyaltalan nem erzed, h rajtad van, optikailag pedig sokkal egeszsegesebb, udebb kinezetet ad a bornek, de teny, hogy a problemas borrel nem sokat tud kezdeni. Jobb napjaimon, amikor nem veszesek a karikaim, akkor eleg, de altalaban azert a szemem ala kell valami mas is rajta kivul. Talan nyaron, amikor napsutotte a borom, eleg lenne, de akkor mindenkepp a medium. En nem latom, h kiemelne a szaraz reszeket, pedig az allam sokszor, mint a sivatag, es a T vonalam sem zsirosodik tole at, pedig az is szokott :D Szoval, akinek nincsenek problemai es csak borkepjavitast szeretne, annak batran ajanlom. Magamnak is... jobb napjaimon:D

Update: valahogy nem az igazi:( bar azt irtam, nem ul bele a rancokba, ez megsem igaz. A szemem korul latom a csikokat. Es puder nelkul ragad is:( szoval most leginkabb itthonra hasznalom kis optikai tuningnak, de voltakepp edes keves, pedig nagyon probalom szeretni. Le is vonok 1 csillagot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.

Asianlover

2019. május 25.

Borzalmas ez a krèm. Medium àrnyalatban kaptam mintàt, az rendben, hogy sàrgàs alaptònus, de ùgy nèzek ki, mint akit kimeszeltek. Percekig kellett kenegetni, hogy sima legyen, totàl beült miden kis pòrusba, tipikus fizikai fènyvèdős "ezüstös-fehères visszatükröző" rèteget varàzsolt az arcomra. Iszonyù zsìros èrzetű, nem szìvòdik fel, a bőr òràkkal kèsőbb is ragad ès a legkisebb èrintèsre minden a kezemen/szemüvegemen marad. Nagyon örülök, hogy volt alkalmam kipròbàlni, mert ez egy katasztròfa!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

dbogi

2019. március 7.

A világosabb árnyalat van meg, az én eléggé világos bőrömhöz picit sötét, de még vállalható. Sárgás tónusú bőrhöz illik szerintem. Jó termék, szép a fedése - egy CC krémhez mérten - kisebb bőrpírt elfedi, egységesíti az arcszínt. Nagy bőrhibákat nem fed el, de ez nem is feladata egy CC krémnek. Én beauty blenderrel viszem fel, így szépen el lehet oszlatni. Egyetlen dolog, ami számomra zavaró, hogy nagyon fényes lesz felvitel után, ami púderrel is kissé nehezen korrigálható..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Reflection

2019. február 8.

Újravevős kedvenc, a harmadikat használom belőle. A hidratáló Madara krém után nappalra ezt használom, ha természetes hatást szeretnék a bőrömön. Nincs sminkjellege, de kiegyenlíti a bőrfelszínt, remek ránctalanító és hidratáló hatása van, az apró ráncokat a szem környékén is jól eltünteti. Természetes sminkhez kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 8.

mokkalany

2018. december 30.

Nekem nagyon bevált ez a CC krém, úgy érzem, táplálja a bőrömet, természetes anyagokat tartalmaz, nem okoz pattikat, nincs benne alkohol, sem olyan kémiai fényvédő, ami csípné a szemet, szép és természetes a színe (számomra a "light" a megfelelő), és pont eléggé fed, nekem nem tűnik el pikk-pakk, sőt egész nap tart. Nem szoktam alapozót használni, nem is tervezem, nekem ez a fedés tökéletesen elég. Nyáron szerintem inkább a Paula's Choice Resistjét fogom használni a mattító hatása miatt, de télire maradok ennél, még olcsóbb is. Vitán felül öt csili.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

natulcien

2018. december 5.

Jövök teljesen elbizonytalanítani a kedves érdeklődőket. én nagyon szeretem ezt a CC-t. Hozzáteszem száraz bőröm van és nincsenek elfedendő bőrproblémáim, csak a bőrképem egységesítése a cél. Kis pirosság és pár hajszálér eltüntetése. Erre tökéletes a fedés, enyhe, de látszik és szép természetes bőrképet eredményez. A sötétebb árnyalatot nyáron a világosabbat télen használom és a bőröm nagyon szereti, mert nagyon jól hidratál. Kézzel viszem fel, koreai rétegezős reggeli rutin aláhidratálás után, majd Sigma F80-as alapozó ecsettel tisztázom. Tökéletesen el lehet dolgozni, nekem nem emeli ki a száraz részeket, nem fénylik át T vonalban, bár nyáron érdemes porpúdert vagy poralapozót is használni hozzá mert ahogy mondani szokás a "dewy" finisht, nem mindenki szereti. Télen viszont az én száraz bőrömnek nagyon jó ez a gazdag hidratáló formula, és a természetes ragyogás amit a fakó bőrömnek kölcsönöz. Az Erborian CC-jét is használom, ami szintén szuper, mattabb bőrképet eredményez, de ár-érték arányban és INCI tekintetben valószínűleg ezt a Mádara CC-t fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. október 12.

Nagyon szuper összetevői vannak ennek a CC krémnek, hosszas keresgélés után sikerült rálelnem. Sajnos azonban, elismerve az összetevők minden tudását, hiába ajánlják bármilyen bőrtípusra, nem vált be számomra. A medium árnyalatot vásároltam meg, amely kinyomva a tubusból ránézésre tökéletesen megfelel az én neutrális light-medium bőrszínemnek. Nem sárga, nem rózsaszín. Ennek azonban semmi jelentősége nincs, mivel felkenve azonnal eltűnik a bőrről, magyarul semmit nem fed. Nem egy színezett hidratálóról, hanem egy CC krémről beszélünk, amelynek valamennyi fedése és testessége elengedhetetlen lenne, nyilván nem alapozószintű, de mégis. Főleg, mivel a csúnyaságok, pl.foltok és pirosság elfedését ígéri. Inkább olyan, mint egy sima hidratálókrém, szín nélkül. Egyébként könnyen eloszlatható. Illata borzalmas, de megbocsátom, mert nincs benne parfüm szerencsére. Idősödő bőrre nem ajánlom, mivel semmilyen azonnali bőrszépítő (feszesítés, pórusösszehúzás, ragyogás, tónusjavítás, stb.) hatása nincs, következésképpen ugyanúgy kell alapozni utána, mintha nem lenne fenn. Sajnos kombinált bőrre sem az igazi (úgy látszik, én kifogtam minden problémát), a T-vonalam extrémen zsíros tőle, a száraz részeken beül a pórusokba - konkrétan látom a fizikai fényvédő-részecskéket a pórusaimban - és száraz púderes látványt nyújtva kiemeli ezeket a részeket (én mondjuk hidratálókrémet direkt nem tettem alá, az esetleg segíthet).. Úgyhogy sajnos nekem nem vált be egyelőre. Nem zárom ki a hosszútávú pozitív hatásait persze, illetve fiatal, tökéletes bőrre védelemként jó lehet (bár spf 15 kicsit karcsú). A pontokkal csak az összetevőlistát értékeltem pozitívan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Propanediol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Kocsányos tölgyfa kérgének kivonata. Csersavtartalma miatt nagyon erős összehúzószer, és hámképző sav. Kozmetikai készítményekben is főként emiatt használják.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0