Mádara

Ár:   8790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Besszi, Módosítva: 2013. február 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mélyen hidratál, feszesít és szabályozza a faggyútermelést. Rendkívül könnyű textúrájának köszönhetően összehúzza a pórusokat, csökkenti az olajos csillogást és felfrissíti a bőrt, úgy ahogy a nyári zápor az erdei levegőt. Természetes növényi vitaminokkal, ásványi anyagokkal, bioflavonoidokkal és más biológiailag aktív összetevőkkel táplálja a bőrt.

Valentine

2018. március 11.

Mintát próbáltam belőle, ami 3 alkalomra volt elegendő. Gél, tehát nagyon hamar beszívódik. Kellemes az illata. Könnyen sminkeltem rá. A hidratáló hatása számomra kevés volt. Egy ilyen volumenű arcápolótól ennél többet várok, így számomra csak közepes. Biztosan nem veszem meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Szonya

2016. július 11.

Nos, ez a krém volt az utolsó koporsószög a natúrmániámnak. A rengeteg alkohol nagyon irritálta a bőrömet, főleg a tonikjával együtt használva... Csak azt vettem észre egy idő után, hogy sokkal szebb a bőröm, ha nem használok semmit. Eleinte nem is értettem a dolgot, aztán olvastam utána. Majd' kilenc rugóba kerül, a tanulópénzt elég rendesen megfizettem. No de tanultam belőle. Egyébként maga a gél tényleg finom illatú mint itt előttem is írták, jó textúrája van, és olajmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Floi

2016. április 5.

Nagy kedvencem! Finom, natúr illata van, nem túl sűrű, géles állagú, felkenéskor nem kukacosodik, szép matt hatású utána a bőröm, és szuperül hidratál. engem kivételesen az alkohol sem zavar benne. A Mádara regeneráló éjszakai krémjével együtt használva még a pattanások elleni drasztikusabb krémek mellett sem válik vízhiányossá a bőröm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)

Kocsányos tölgyfa kérgének kivonata. Csersavtartalma miatt nagyon erős összehúzószer, és hámképző sav. Kozmetikai készítményekben is főként emiatt használják.