Mádara

Ár:   1790 Ft és 8700 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   12,5 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2019. október 24.

Ár:   1790 Ft és 8700 Ft
Kiszerelés:   12,5 ml és 60 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A maszk látványosan javítja a dehidratált bőrképet, azonnali és hosszútávú eredménnyel egyaránt. Használd kétszer egy héten, vagy amikor bőrödet dehidratáltnak és stresszesnek érzed.

jenny summerville

2019. július 4.

Nagyon jó kis maszk! Gyorsan hat, szépen feltölti a bőrt, megszünteti a szárazságot, és a feszülő érzést. Könnyű állagú, szép kis púder színű krém, az illata nem hagyott bennem mély nyomot, nem is jó, nem is elviselhetetlen. Az alcohol előkelő helyen van ugyan, de én nem hagyom fent, így az a 10-20 perc belefér. Alig várom, hogy hámlasztó után használjam, kíváncsi vagyok úgy hogy működik. Ha valaki csak egy hidratáló maszkot szeretne otthonra, ez tökéletesen megfelel a célra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

balkri

2019. június 7.

Mintacsomagban vásároltam meg, amiben több 12,5 ml-es termék található, őt biztos, hogy beszerzem nagy kiszerelésben is. Eddig 3 alkalommal használtam, de mindaz igaz, amit ígér. Nagyon látványosan hidratálja a bőrömet,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 7.

toberedina

2019. június 3.

Imádom, nagyon gyorsan hat, nagyon látványosan feltölti a bőrömet. Mindehhez az illata is szuper :) Nekem nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Emrana

2019. február 20.

Müller szombaton ruháztam be rá, és szuper gyorsan hat. Látványosan feltölti a bőrt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

szadri02

2018. március 18.

Nagyon szeretem a Mádara termékeit, az arcradír után ez a másik nagy favorit. Nagyon puhává varázsolja az amúgy száraz bőröm és az illata is fantasztikus!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

petoandika

2017. október 19.

Nemrég vettem egy kis kiszerelést belőle, eddig tetszik. Nekem még kicsit fura, hogy nem kell lemosni. Én vizes vattakoronggal áttöröltem utána az arcom, mert kicsit rászáradt. Szépek az összetevők mondhatni, de engem először az alkohol szaga eléggé megcsapott.
Nem tudom még, hogy szeretem-e, majd update-elek, ha a kis kiszerelés végére értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Pocok1972

2017. július 31.

Ez valami csodálatos :) a kis kiszerelésű változattal kezdtem, az ára miatt. Nem kell lemosni és csodás hidratáló! Könnyen felszívódik, jó az illata, vegán, CF, tökéletes. Állandó kellék lett a fürdőszobában. Hát van egy ára, de ezért nem pontozom le, a hidratáló képessége miatt minden pénzt megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 31.

Lillie

2017. május 22.

Szuper kis cucc. A Mádara nagyon szimpatikus márka. Így mindenképpen ki akartam próbálni valamely termékét. A Youtube-on hallotam róla először és mivel száraz a bőröm erre a termékre esett a választásom. Én a hűtőben tartom az eucerin anti redness krémem mellett és ha úgy érzem, hogy nem csak a nappali krémemet szeretném éjjelre felvinni ( nincs éjszakai krémem) akkor a krémemhez egy nagyon csöppnyit hozzákeverek. Ezzel dúsítva kicsit a hidratálómat. Nagyon szépen teszi a dolgát. Ha elfogy biztos beszerzem újból. A müllerben vettem a 15 mililiteres változatot. Külön jó ötlet, hogy van belőle ilyen kicsi kiszerelés. Ha új krémet vesz az ember lánya akkor félve adunk ki 10+ ezer forintot egy krémre de így azt hiszem 1790 Ft-ot fizettem érte. Abszolúlt kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Moringa

2017. április 14.

Szerintem megéri kipróbálni. SOS helyzetekben tényleg segít. Szuper márka a MÁDARA
update: Nem csak "maszk"-ként lehet használni! Mivel nem kell lemosni használat után, simán keverek a hidratáló krémemhez nappalra egy cseppet, hogy dúsabb, hatóanyagokkal telibb krémet kapjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0