Madre Labs

Ár:   $10   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 28.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Pycnogenol®️ tartalmának köszönhetően egyenletesebbé teszi a bőrt, javítja a textúráját és rugalmasságát, mialatt segít újjáépíteni a kollagént és az elasztint.

• pH-semleges termék
  • nem tesztelték állatokon
  • környezetbarát csomagolás
  • biológiailag lebomló összetevők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

punkyorange

2018. december 5.

Ha csak 3 beauty dolgot vihetnék magammal egy lakatlan szigetre, ez lenne az egyik. Nekem ez a tökéletes hidratáló a problémás, kombinált bőrömre - nem okoz pattanásokat és nem zsírosít, azonnal beszippantja a bőröm, kiváló sminkalap. Nappalra csak ezt használom a smink alá, éjjel még kerül rá egy vastagabb hidratáló+avokádóolaj (ekkor már rendes szérumként használva). Napközben tökéletesen elegendő a hidratálása, ha hidegebb van, vagy fúj a szél, kicsit vastagabb rétegben használom (szerencsére így se zsírosít). Az iHerben Shipping Saver termék, és azon kevesek közé tartozik, amik teljesen ingyenessé teszik a szállítást, így mindig kerül egy a kosárba. :) Alapdarab, örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

sunbeam

2018. április 13.

Sajnos egy csillagot érdemel. Hosszú idő óta nincs pattanásom, neki sikerült előhozni nem egyet. Próbáltam mindenféle kombinációban használni, de minden este amikor ezt kentem fel, reggelre megjelent egy pattanás. Ma reggelre egy akkorát sikerült neki csinálni, hogy szerintem tini koromban láttam utoljára ekkorát. Sajnálom, hogy nekem nem vált be!

Módosítás április 13: adnom kell neki még 3 pontot, ugyanis összeraktam a TO Hialuronsavas szérumával. Nekem önmagában nem működött sem a TO sem ez a krém, együtt viszont bomba a kettő :). Nagyon jól hidratálnak együtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Judit5814

2017. december 8.

Azonnali hatása van felkenés után. Rögtön feszesít, beissza a bőröm. Gyorsan fogy, de Iherben jó áron vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 8.

ZiAn

2017. szeptember 29.

Kicsit meglepett színre és állagra, egyáltalán nem volt bizalomgerjesztő. Első alkalommal csípett, de ez kesőbb elmúlt. Sajnos minden használat után kellemetlen feszülő érzés maradt, különösen homloknál. Hatását tekintve elégedett vagyok, de a húzó érzés miatt egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Babika20

2017. július 4.

iHerbről pár nap alatt itt volt, ami nagy pozitívum, mert ver a víz a netes külföldi rendeléstől, de minden OK volt ..:) meglepően pici amúgy, a tégelyes kiszerelés nem a kedvencem, de a krém benne tök jó! Nekem kombinált a bőröm, de fokozott a faggyútermelésem, szóval az orcáim zsírosak és a homlokom is, de nagyon gyorsan beissza ezt a krémet a bőröm, jó sminkalap is, van egy kis furi illata de nem mondanám rossznak, meg ez amúgy nem is érződik, elillan felvitelkor. Jól hidratál, irritációt nem okozott, a pattikat nem az ő számlájára írom. Lehet egy vizes bázisú krém jobb lenne nekem, de ki akartam próbálni, Oh my brush Vikinél olvastam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

tdobos

2017. július 2.

Pillanatok alatt beszívodik, nem hagy ragacsos érzetet. A bőröm sima és nagyon jó puha a használat után. Egy több lépéses arcápolási rutinban használom a szérum után. Semmiféle irritációt nem okoz az érzékeny bőrömnek, pattanásokat nem okoz. Nagyon megszerettem ezt a kis krémet, bár nekem a szaga kissé taszító. Hamar elillan szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Csucsi08

2017. június 29.

Nemrég érkezett meg. Sajnos a nagy hőségnek köszönhetően, (bármennyire is jól be volt csomagolva, fólia is rajta), kifolyt egy kicsit a tégely és a tető találkozásánál. Persze azt is magamra kentem...nem pocsékolunk. Érdekes kis kence. Arckrémnek nem nagy kiszerelés, így azt hiszem rutinszerűen majd a tonizálás után, de még a krémezés előttre fogom beiktatni. Engem nagyon propoliszra emlékeztet az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

im

2016. július 1.

Filléres krém az iHerbről. Korábban az astaxanthinos változatot próbáltam, ahhoz képest semmi különbséget nem tapasztaltam, a krém színét leszámítva (az astaxanthinos rózsaszín, ez pedig sárga). Ez is hajlamos bizsergetni egy kicsit a bőröm, ez is gyorsan beszívódik, lehet rá rétegezni, de semmi különös. Én csak éjszakára kentem, nappal a fényvédő miatt egy-két cseppnyi Hada Labo hialuronsavas esszencián kívül mást nem visel el a bőröm. Remélem, azért hosszútávú hatása van, de azt fontolgatom, inkább összespórolom a 2-3 havonta Madre Labs szérumra kiadott filléreket, és veszek belőle egy igazi, komoly szérumot, mert az hiányzik a rutinomból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

_ca_

2014. október 22.

Én érzékeny, vízhiányos bőrre próbáltam ki, de a tapasztalataim svivkóéhoz hasonlóak másfél hónap távlatából is. A krém maga gyorsan beszívódik, szebb lesz tőle az arcbőr, könnyű rá sminkelni is, úgyhogy összességében véve egyáltalán nem rossz vétel, de télre azért kevés lesz. "Kezdő" szérumnak szerintem tökéletes, főleg ezért az árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 22.

svivko

2014. október 15.

Enyhe pékség-illatú könnyű gél állagú krém. Én nem hívnám szérumnak, maximum tunning krémnek.
Mostanság ha esténként húzódik a bőröm szérumozás után, ezt kenem fel, és tökéletesen hidratálja, zsíros-kombinált bőröm, mindennemű negatív hatás nélkül. Reggel is lehetne használni, mivel gyorsan beszívódik, és nem hagy semmi filmréteget, szilikonkerülőknek szerintem jó alap lenne, sajnos fényvédő nélkül.
Puha, kisimult, rugalmas lesz tőle bőr; hosszútávú eredményt két hét után még nem jelentenék ki.
Az biztos, hogy semmi pattanás/mitesszerképzést nem vettem észre.
iHerbről akciósan 3 dollárért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Az biztos, hogy semmi pattanás/mitesszerképzést nem vettem észre.
iHerbről akciósan 3 dollárért vettem.

Antioxidánsok: Pinus Pinaster (Maritime Pine) Bark Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.