Madre Labs

Ár:   $9.95   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S.Merci, Módosítva: 2016. február 17.

Ár:   $9.95
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Segít csökkenteni a mély ráncokat és a pórusok méretét, mialatt támogatja a sejtek megújulását.

peto.kittus

2017. február 20.

Kicsit visszahúzta a kezdődő pattanásokat, s halványított a kipirisodott dudorkon. Használata közben nem vettem észre, hogy kevesebb miteszerem vagy pattanásom lett volna, sőt a bőrképemen sem javított.
Nem volt egy rossz kis krém, de nem is csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Nem volt egy rossz kis krém, de nem is csodaszer.

Malachite

2016. július 1.

Hjaj, hát engem nagyon bánt, hogy már nem gyártják, mire felocsúdtam már ki is vonták a forgalomból.... Filléres csodaszer. Igen, tudom tégelyes, ami nem kedvez a retinol tartósságának, de mivel egy tégelyben csak 28g krém van - durván fele egy átlagos tégely arckrémnek - viszonylag hamar, egy hónap alatt elfogy még úgy is, hogy naponta és bőségesen kentem. Bizserget rendesen amikor felkentem ezt a sárga pudingos kis masszát, de másnap reggelre láthatóan összehúzta az amúgy is szűk pórusaimat, a bőröm pedig majd kicsattant az egészségtől. Hjaj. Lányok, nem akarunk petíciót benyújtani a Madre Labshez...? :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

dorkka

2015. december 4.

Köszi a választ, Zsófi84!
Egyelőre én sem vagyok elájulva a krémtől. Miután felkenem esténként, egészen puha az arcom, de ennyi. Talán az egész tégely elhasználása után jobban fogom látni az eredményt...

Update: Nem rossz ez a krém azért! :) Eléggé kisimít esténként, miután felkenem. Hamarosan elfogy. Igazából rájöttem, hogy nem is nagyon van szükségem még ránctalanításra, bár legjobb a megelőzés. Talán inkább azért voltam lelkes a krémmel kapcsolatban, mert azt olvastam, a retinol pattanásokra is jó hatással lehet. A krém használatától nem is lett több pattanásom, viszont a mitesszereimmel, amikből megszámlálhatatlan sok van, na azokkal abszolút semmit nem kezdett. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Köszi a választ, Zsófi84!

Pöti

2015. november 23.

Szeretem a retionolt, az egyik kedvenc összetevőm. Az állaga rémisztő, a hatása már sokkal jobb. Önmagában én nem tudom használni, mert kicsit szárít, de krémmel keverve semmilyen problémát nem okoz.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

Dike01

2015. november 20.

Tudtam,hogy bizarr kinézetű lesz maga a krém, de arra nem készültem fel ,hogy ez mellé párosul egy fertelmes szag is. Éjszakára használom főként az előbb említett szag miatt mert ez után már biztos ,nem leszek éhes :D Hidratáltabbnak érzem tőle a bőröm, kicsit mintha a pórusaim méretén is látnék javulást .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

katacita

2015. november 19.

Két hónapja használom, de semmi változást nem vettem észre. De legalább jó gusztustalan és büdös. :D
Viccet félretéve, se ránchalványítás, se bőrfeszesedés, semmi. Nagyon rezisztens a bőröm, ezt azért hozzáteszem, elég kevés szuperkence van rám hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

bogarka

2015. október 28.

Naná, hogy elcsábított, én is rendelgetek néha az Iherbről, ebben meg retinol is van, meg olcsó is. Azt kell mondjam, tele van egyéb szuper anti-aging(nek mondott) összetevővel, az itthon kapható drogériás mindenélék elmehetnek a sunyiba ehhez képest. Hihetetlen hogy ennyire olcsó, ilyen összetevőkkel. Oké, a dizájn elég minimál,nem egy clinique, villogni nem lehet vele, de kit érdekel. Nagyon finom puha lesz tőle a bőr, csodát szerintem csak lassan tesz, semmi wow hatás egy éjjel alatt, amiről olvastam. Viszont jobban hidratál, nem okoz pattanást, finom puha lesz tőle a bőr. A pattanásaimra sajnos nem elég a benne lévő retinol, így lehet hogy azt egy kicsit erősebb termék óvatos használatával próbálom még kiiktatni, de azért szuper kis krém, és biztosan újraveszem. Az állaga finom zselés, az illata semmilyen, amit én személy szerint nem bánok, hogy nincs agyonillatozva. Nekem elég sokat becuppant a bőröm, én nem érzem, hogy sokáig fog tartani, elég kevéske van a tégelyben. Úgy vettem észre talán kevésbé zsírosodik ki nap közben a T zóna, és felpuhult a bőröm, a mitesszerek könnyebben ürülnek. Mindent egybevetve a legjobb arcápoló, nagyon kár hogy messziről kell rendelni. Az ára meg egyszerűen verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

barbiii_sz

2015. október 21.

Eléggé trutyis állaga van, de ha a hatása jó engem ez hidegen hagy. Esténként használtam, illata nincs, nem csíp és nem is éget, eleinte kicsit bizsergette a bőrömet. Hamar beszívódik, nem irritál, a gyulladt pattanások hamarabb eltűnnek, csak úgy mint a pirosság a használata után. Már másnap reggel érezhető a hatása, feszesebb tőle az arc, szebb a bőrképem. A pórusaimon sajnos nem vettem észre változást. Nagyon olcsó, ráadásul rengetegszer kapható akciósan is, így megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

angelcare

2015. október 21.

A nagy wow másnapra csodálatos a bőröm érzés elmaradt de kétségtelenül jo kis krém.Jól hidratált,puha bőrrel ébredek másnap de a photoshop hatás azért nincs meg.Adok még neki időt,nem olyan régóta használom.Olcsó így nem sajnálom a nyakamra és a dekoltázsomra sem (a PC-t sajnálom).Ha csoda történik update-elek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

Revchili

2015. október 19.

Sajnos én ezeket a csodás dolgokat nem talasztaltam, hogy másnapra egyenletesebb lett volna a bőröm vagy kisebbek a pórusaim.
A miteszerek száma se csökkent. :(
Viszont, az arcbőröm finom puha és a homlokomon lévő ránc, mintha már nem lenne annyira mély. Nem kap 5 csillagot, csak négyet, de használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

A miteszerek száma se csökkent. :(

Antioxidánsok: Retinol, Sodium Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Retinol a I v