Best of Beauty 2019

Madre Labs

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dius86, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Samponok

Dúsító sampon biotinnal, panthenollal, quinoa és lenmag proteinnel, valamint lóbab és naspolya levél kivonattal a vastagabb, dúsabb és egészségesebb kinézetű hajért.

farkasdorii98

2018. szeptember 30.

Pár alkalommal használtam még csak, de nagyon meg vagyok vele elégedve, jó illata van és nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam. A hajdúsító hatást még nem vettem észre, talán majd később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

yvettsz

2018. április 25.

Egy nagyobbfokú hajhulláskor kezdtem el használni, Biotin tablettával együtt. E kettő használatával szépen visszasűrűsödött a hajam. Én nagyon szeretem, többször újra vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 25.

Bubucim

2018. április 13.

Szintén Iherbről rendeltem. Gyümölcsös illatú, de egyben édeskés is. Éppen ezért IMÁDOM az illatát. :) A citrusos illat alatt tehát nem savanykás gyümölcsillatot kell érteni. Többször is használtam már, de nem folyamatosan, azaz nem mindig csak ezzel mosok hajat. A Dessert Essence (szintén Iherb) citromos, zsíros hajra való samponjával felváltva használom. Eszméletlen puha, fényes és dús haj az eredmény a használata után. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni. Visszatérve még az illatára: valóban SPA-élményt nyújt. Ilyen sampont 1767 Ft-ért nem találni Magyarországon. Az Iherbnél gyakran van ingyenes szállítás, ill. "Shipping Saver" termék, amely által ingyenes a szállítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Prnr

2018. február 24.

Nem rossz termék, jól tisztít, szépek az összetevői, viszont miután elhasználtam nem éreztem úgy ,hogy újra akarnám venni, hanem inkább még tovább keresgélek. Ettől függetlenül semmi gond nincs vele, de ahogy előttem is írták, olyan semmilyen. :D Ennél olcsóbban is volt már ugyanennyi hatás más sampontól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

anneshirley

2018. január 11.

Nekem olyan semmilyen. Különösebben rosszat nem csinál, de jót sem. Dúsító hatása rajtam 0 (de szerencsére eleve dús a hajam; lehet, hogy, akinek kevesebb van azon látszik valami?). A flakon hatalmas, úgyhogy nagyon sokáig elég. A citrusillat nagyon erős és szerintem kissé gyógyszeripari jellegű, de hajmosás után hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

niki123

2018. január 4.

Nagyon megszerettem, bár sosem szenteltem túl nagy figyelmet a sampononak. A balzsamra és hajolajra midnig odafigyeltem, de valahogy a sampon olyan mindegy kategória volt nálam. Megrendeltem iherbről. Nagyon sokáig elég, imádom az illatát, rendesen felhabzik, így kevés is elég belőle. Nem szárít, nem nehezíti el a hajtövemet, mégis jól tisztít. Én még a dusító hatást is érzékeltem valamilyen szinten. Nagyon elégedett vagyok és ha nem lenne 6 különböző sampon a szekrényemben arra várva, hogy elhasználjam őket, tuti újravenném. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Emiii

2017. december 25.

Második tubust használva már meguntam. Nagyon kiadós, egy flakon több mint fél évig elég volt úgy, hogy majdnem minden nap használtam (rövid hajam van, ami mindig szanaszét áll ébredéskor, ezért rá vagyok kényszerülve a napi hajmosásra, hogy vállalható fejem legyen).
Tisztító hatásával elégedett voltam, nagyon fényes, selymes hajat eredményezett, dúsító hatása viszont nulla. Az illata kellemes és annak is külön örültem, hogy nem nagyon habzott.
(nem tudom, itt miért 2800 Ft-ként szerepel, amikor legrosszabb esetben is csak 1900-ra jön ki az ára, de szinte mindig akciós az iHerbnél)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 25.

Judit5814

2017. december 8.

2-3 hónapja használom a balzsamjával együtt. A sampon jól tisztít, de önmagában nagyon száritana. Balzsammal együtt már jó és nagyon kellemes az illata valamint az INCI is nagyon szép.
Ha elfogy, mégsem ezt fogom venni, hanem a Ryoe hambito sampont és balzsamot. Nekem az volt az igazi wow hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Loona

2017. június 11.

Update: sajnos hosszútávon mégsem vált be, így le kell pontozzam, és biztosan nem fogom újravenni. Nemhogy nem csinált vastagabb, dúsabb és egészségesebb kinézetű hajat (vastagítást, dúsítást én igaziból én az ígéret ellenére se vártam. Ami az én hajamból képes lenne ezt kihozni, az a paróka :P ), de egyenesen szárazzá és még nehezebben kifésülhetővé tette a hajmosás után amúgy is bő 10 perces kifésülgetést igénylő (mostanra már csak alig váll alatt érő...), egyenes hajamat, így leváltottam. Azóta a hajam érezhetően jobb állapotú, nagyon remélem, hogy az új sampon hosszútávon is beválik majd. Ami ebből maradt, feltettem eladásra, remélem, az új tulajdonos haján jobban működik majd :)

2017. január 3:
Egy bő hónapja használom kb, a Lavera száraz, igénybevett hajra való samponját cseréltem le rá - azzal teljesen elégedett voltam, de hajtott a kíváncsiság a sok jó vélemény miatt :D ráadásul ahhoz képest ez ígér valamit, aminek nagyon tudnék örülni: dúsabb, egészségesebb hajat. Dúsító hatást ennyi idő alatt még nem hiszem, hogy jogosan várhatnék tőle, ezzel kapcsolatban később frissítem majd a véleményem.

Második samponként használom (egymagában még nem próbáltam, de az első sampon, ami után használom, ugyanaz, mint korábban), így iszonyat durván habzik, még mindig nem sikerült megszoknom, hogy ebből mennyivel kevesebb kell, és úgy is hatalmas habot csinál és megfelelően tisztít anélkül, hogy szárítana. Azért is jobb kevesebbet használni belőle, mert bár az alapillata finom (az én orromnak inkább citrusos), enyhe, de rövid idő után ez elillan és valami számomra kifejezetten émelyítő, szúrós utózönge marad helyette, ami szerencsére csak lemosásig tart, de addig nem kellemes.

A flakonja nekem is tetszik, de a használatban sajnos nálam nem vált be, túl nagy és nehéz, és miután többször kicsúszott a kezemből ahogy felkaptam a kád széléről, és le/a lábamra esett, inkább áttöltöttem belőle egy másik flakonba valamennyit, és abból használom.

A fenti árnál én valamivel olcsóbban + kedvezménnyel vettem, azon az áron jobban megéri, mint a Lavera és tudja ugyanazt, de meglátom, hogy hosszútávon tud-e többet is. Ha nem, akkor számomra a teljes árat és tengerentúlról postázást már jó eséllyel nem fogja megérni. Meglátom, hosszabb távon hogy teljesít, és az alapján újravevős-e :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

2017. január 3:

juhaszregina

2017. április 18.

Nagy reményekkel kezdtem el használni. Csodát nem tesz. A hajam nem vékonyszálú, viszont gyorsan zsírosodik, főként most, hogy rövid. Azon nem segített, ugyanúgy 3 naponta kell mosnom. Finom citrusos illata van, kevés is elég belőle, nagyon jól habzik. Egyáltalán nem irritálta a fejbőröm. A hajam fényes, puha tapintású tőle, a tartása jobb, mint más samponok után. Ár-érték arányban nem rossz, de iherb-en ki kell fogni akciót, vagy ingyenes szállítást, mert szállítási díjjal együtt már húzós. Nem vagyok benne biztos, hogy újra veszem, mert sok szulfát mentes sampon van még a piacon, amit ki tudok próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Phytantriol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Phytantriol h I al 2 2

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.