Best of Beauty 2019

Madre Labs

Ár:   $4.95   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2018. november 11.

Ár:   $4.95
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes tonik csodamogyoró kivonattal

• tisztít, hidratál, tonizál
  • alkohol- és illatanyag mentes
  • nem állatokon tesztelt
  • környezetbarát csomagolás

curlyangel

2017. május 29.

A Lush Ultrablandjével használom, ezt öntöm a vattakorongra és sokkal több piszkot hoz le az arcról, mint a sima víz, tehát tényleg tisztít. Toniknak elmegy, az összetevői remekek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Kicsiviki

2017. március 25.

Szeretem. kb 580 Ft-ért rendeltem iHerbről. Hatalmas a kiszerelése, szerintem majdnem egy évig elég lesz. Én semmilyen illatot/szagot nem érzek rajta, és ez nagyon tetszik. Szép összetevős, kellemesen hidratáló tonikról van szó. Nagyon egyszerő, de nagyszerű, és olcsó. Elég érzékeny, aknés, seborrhoeas a bőröm, és engem nem irritál szerencsére. Jól előkészíti a bőröm az esti rutin további termékeire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

juhaszregina

2016. szeptember 21.

IHerb-ről rendeltem, az első vásárlói kedvezménnyel 250 Ft körüli áron jutottam hozzá + a szállítási költség. Több hetet kellett rá várnom, de megérte. Használom vattakoronggal is, de egy pumpás flakonban van, így időnként csak rápermetezem az arcomra, majd jöhet a hidratáló krém. Frissítő érzés, és a krém beszívódását is segíti. Néhány hete használom, azóta hidratáltabb a bőröm, simább, és elvétve akad csak 1-1 pattanás. Ez nem biztos, hogy csak ennek köszönhető, mert mellette Benton termékeket is használok, de azóta szebb a bőrképem, mióta ez is a napi rutin része. Óriási adag, nem tudom mikorra fogy majd el, de újra fogom venni. Az illata/szaga engem egyáltalán nem zavar, hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Cataleya

2016. június 30.

Először azt hittem, hogy az ócska bolti kencék "műrózsa" illatát nem szeretem. Hát nem így van. Ennek sem tetszik. :-D
De ezt leszámítva mindennap használom és szeretem is nagyon. Próbáltam sminket is lemosni vele de azt nem tudtam. Szeretem amilyen utána a bőröm, tehát tuti újraveszem és majd befogom az orrom. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 30.

CosmicLily

2015. szeptember 28.

Illatmentes verzióját vettem meg, mert az összetevők alapján szimpatikus volt. Nem igazán érzékeny a bőröm, de ez az első használatnál enyhe, a másodiknál brutális pirosságot és égő érzést okozott. Talán allergiás vagyok valamire, vagy nekem is kezdődő rozaceám van? Mindenesetre a kukában landolt, nem merem még egyszer kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

sildicow

2015. április 11.

Az alkoholmentesítési hullámomban vettem alternatív tonikként. Ha lehetne 4,5-öt adnék rá, betartja amit ígér, nem bántja különösebben a bőrömet és nekem az illata sem zavaró. Egyetlen baj vele - vagy talán nem is vele, hanem velem -, hogy miután használom, kissé kipirosodok tőle, de utána elmúlik. Gondolom ez a kezdődő rozacea egyik jele, azzal nincs jóban a csodamogyoró.. :( Emiatt nem valószínű, hogy újraveszem, pedig egyébként ár-érték arányban abszolút megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

VeraTala

2015. március 16.

Az illata nagyon érdekes, elsőre kellemetlen volt egy kicsit, de már megszerettem. Nem szárít, sőt, szerintem hidratál, napi használattal is nagyon lassan fogy, hatalmas adag, ehhez képest viszonylag jó áron (akciósan iherbről). Nyugtatja a bőrömet. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice