Maison Francis Kurkdjian

Ár:   44 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 4.

Ár:   44 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Amyris Femme a parfümőr, Francis Kurkdjian elképzelése a párizsi nőről. Az illat ragyogó, elbűvölő, és mégis könnyed: sosem telepszik ránk. Mindemellett igazán különleges: Jamaika és Firenze találkozik benne. Ugyanis az Amyris fa balzsamának (amivel Francis még fiatal parfümőrként találkozott) és a firenzei íriszvajnak a fenségesen illatozó frigye. Az Amyris olyan akár egy szikrázó pohár pezsgő – nap közben.

Az Amyris Femme 2013-ban az Allure magazintól Best of Beauty díjat kapott a "Legszexibb női illat" kategóriában.

Illatjegyek: ámbra, amyris, citromfa virág, írisz, mósusz, narancs, vetiver

Ár: 3600 , Eladó: Dakina
Állapot: Új, 2x 2ml, Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel-Esztergom, banki utalással, posta 615-930,-/fox 1099,-

Mamamacica

2021. február 16.

Hmmm... Ahhh... 😍
Számomra ez egy ilyen illat. Tökéletes lenne, DE sajnos nem tart tovább 4-5 órától ő sem a bőrömön. Miért?!
Benne megtaláltam a régen vágyott parfümöt.
Fás, citrusos, virágos illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Hmmm... Ahhh... 😍
Benne megtaláltam a régen vágyott parfümöt.
Fás, citrusos, virágos illat.

Amea

2021. január 5.

Harmonikus, finom, légies citrusos-fehérvirágos illat. A nyitása nem túl meggyőző, de a leszáradása tényleg szép, nálam valahol félúton van a Jour d'Hermes krémcitromos, napfényes könnyedsége és a Baiser Vole kissé hidegebb, élesebb, elegánsabb kompozíciója között. Ebben aztán semmi offenzív nincs, könnyen szerethető, nagyon nőies, kifinomult illat, kiváló tartóssággal.
Hogy szerelem-e? Nem. Adnék érte ennyit? Kizárt. Szívesen hordanám-e? Tavasszal, nyáron biztosan sokat nyúlnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

Marcsi66

2020. december 29.

Biztos vagyok benne,özönlenének a vélemények,ha parfümériában is találkozhatnánk vele,,,,ezt a márkát én most ismertem meg,de folytatni fogom a tesztelést,még több illatát szeretném megismerni..és ez a parfüm,nem is lehet más mint siker,olyan mint amikor kinyílik a virág,a legszebb pillanatában,mi látjuk meg először,sugárzó szépsége csak a mienk,..Nagyon lágyan púderes,az agarfa jelen van,de inkább sejteni,mintsem érezni,a gyümölcsök frissítő üdesége,fanyar karcossága ,a tökélyt kiáltja,nagyon intenzív és tartós,alkalmi parfüm....( Heloise észrevette a hasonlóságot,és tényleg így van Estée Lauder Modern Muse párhuzam de ő nekem szebb ) nagyon ajánlom,igazi tündöklés

UP KERESEM ezt a parfümöt,,,,fújósban,esetleg maradék is érdekelne,,,Friss véleményem ,mert az előző v 4 évvel ezelőtti,áradoztam róla rendesen,most sem tudok mást,Rendkívül elegáns ,és egy könnyen befogadható illat,tömegeknek gyártott az biztos,ehhez szeretnék most csatlakozni én is!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 29.

Terkabarka

2020. december 15.

Csodaszép illat.
Az írisz nem a kedvenc virágom, az illatát viszont nagyon szeretem. Amikor ezt a parfümöt először szaglásztam a Neroliban, az volt az első gondolatom, hogy gyönyörű, tiszta írisz illat, és itt el is dőlt, hogy beszerzem :)
Szerintem ez inkább tavaszi-nyári illat, télen kissé háttérbe is szorult.... volna, de a kocsiban olyan illatosító kütyüm van, amiben egy kis cserélhető filckorong van, arra kell csepegtetni illóolajat vagy parfümöt. Illóolaj nem tartós rajta, de pár fújás ebből, és két hétig illatozik az egész autó, ezzel azt hiszem le is írtam, milyen tartós kis csoda ez. Ez az illat maga a tavasz, boldogság, hihetetlenül szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

Csodaszép illat.

Bernadett78

2020. október 28.

2 vagy 3 éve már probáltam ezt a parfümöt. Tetszett-tetszett de nem volt szerelem. A férjem is azt mondta, hogy ne fújjam magamra😁
Kezembe akadt újra, és most hatalmas, brutál ájulás. Krémes, különleges, lágy, finom, puha..nagyon tartós. Csak dícsérik rajtam..a férjem is🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

aydua

2020. október 16.

Hát ez valami csodálatos...
Balzsamos, lágy selyemkendő, csipetnyi frissességgel amely mégsem lesz soha hideg, megmarad melengető, puha felhőnek. Friss, nyárias, de mégis mély. Finoman elegáns, de mégis könnyed és nem kimért.
Én páratlanul kiegyensúlyozott, mesterien megkomponált illatnak érzem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Hát ez valami csodálatos...
Én páratlanul kiegyensúlyozott, mesterien megkomponált illatnak érzem.

Trixi

Korcsoport: >54
2020. szeptember 4.

Nem tudom, de kissé női izzadságszagot érzek, nem parfümöt. Mint amikor már hosszan táncoltál, és belemelegedtél, és az izzadságod elnyomja a parfümödet. Még nem az a kellemetlen szag, amikor már zavar, és fürödni szeretnél, de már tudod, hogy kéne egy frissítés. És közben hasonlít egy csomó más női illatra is, amelyeket nem kedvelek, retró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 4.

Milka71

2020. augusztus 20.

Citrusos, virágos, ultra nőies illat, rajtam reggeltől estig érezhető, hajon még másnap is... 4 éve tart a szerelem❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Fanika

2020. január 15.

Kíváncsi voltam, hogy a MFK tud-e számomra elég nőies illatot felvonultatni, mert amit eddig próbáltam, mind nagyon maszkulin volt. Brrr! És tud! Ez egy rendkívül szexi, ultranőies, fantasztikusan szépen összerakott illat. Az eleje rajtam citrusos-virágos, de szelídülve selymes, csábító púderré változik. Leginkább forró nyári napokon tudom magamon elképzelni, amint napbarnított bőrrel, hófehér vászonruhában jeges limonádét kortyolgatok a Heaven Beach balkonján...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 15.

ludri97

2019. augusztus 22.

Egyenlore csak tesztert vettem belole, minden parfumot kiprobalok a vetel elott boron. Ez valami CSODALATOS. Elottem jo paran megfogalmaztak, kellemes konnyed , de megis van benne valami nagyon kulonleges. Tobben megdicsertek rajtam. Nem tolakodo, noies, egy szo mint szaz, tokeletes. Persze tulzasba lehet vele esni es elhiszem hogy fejfajdito lehet, de megeri az arat. Rajtam tartos is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)