Maison Francis Kurkdjian

Ár:   44 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. augusztus 4.

Ár:   44 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Amyris Femme a parfümőr, Francis Kurkdjian elképzelése a párizsi nőről. Az illat ragyogó, elbűvölő, és mégis könnyed: sosem telepszik ránk. Mindemellett igazán különleges: Jamaika és Firenze találkozik benne. Ugyanis az Amyris fa balzsamának (amivel Francis még fiatal parfümőrként találkozott) és a firenzei íriszvajnak a fenségesen illatozó frigye. Az Amyris olyan akár egy szikrázó pohár pezsgő – nap közben.

Az Amyris Femme 2013-ban az Allure magazintól Best of Beauty díjat kapott a "Legszexibb női illat" kategóriában.

Illatjegyek: ámbra, amyris, citromfa virág, írisz, mósusz, narancs, vetiver

Ár: 4500/8000 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 5/10 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki előre utalással, postán maradóra vagy FOXpost. Személyes átvételt most nem tudok biztosítani.

Fanika

2020. január 15.

Kíváncsi voltam, hogy a MFK tud-e számomra elég nőies illatot felvonultatni, mert amit eddig próbáltam, mind nagyon maszkulin volt. Brrr! És tud! Ez egy rendkívül szexi, ultranőies, fantasztikusan szépen összerakott illat. Az eleje rajtam citrusos-virágos, de szelídülve selymes, csábító púderré változik. Leginkább forró nyári napokon tudom magamon elképzelni, amint napbarnított bőrrel, hófehér vászonruhában jeges limonádét kortyolgatok a Heaven Beach balkonján...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 15.

ludri97

2019. augusztus 22.

Egyenlore csak tesztert vettem belole, minden parfumot kiprobalok a vetel elott boron. Ez valami CSODALATOS. Elottem jo paran megfogalmaztak, kellemes konnyed , de megis van benne valami nagyon kulonleges. Tobben megdicsertek rajtam. Nem tolakodo, noies, egy szo mint szaz, tokeletes. Persze tulzasba lehet vele esni es elhiszem hogy fejfajdito lehet, de megeri az arat. Rajtam tartos is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Ritus33

2019. január 31.

Ez az illat abszolút nem szexi! Szerintem egy tisztaság illat! Könnyű kis illat, szerintem nem éri meg az árát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Piri11

2019. január 11.

Azt, hogy néha mennyire nem szabad egy próba után véleményt formálni, az alábbi kis szösszenetem is mutatja majd.
Első találkozásom, ezzel a már CSODÁNAK nevezett illatommal, nem sikeredett túl fényesre. Kis mintát próbáltam ki, ami után sikeresen meg is állapítottam, hogy ez egy fingi-lingi kis illatocska. Nem is értettem, hogy ez a fura pasi, hogy tud ilyen kis semmitmondó illatot összelöttyinteni.
Egy idő után újra a kezembe került a kis minta, és esti vélemény olvasáshoz pöttyintettem egy picit magamra. Kis idő elteltével nem bírtam elképzelni, hogy honnan jön ez az isteni illat. Itt kezdődött az én szerelmem ezen szépség iránt.
Ma már van belőle két gyári fújós és egy bontalan üveges is.
A munkahelyemen rendszeresen megjegyzik, hogy milyen finom illatom van. :) Soha még illatra ennyi bókot nem kaptam.
Hogy milyen is ő, ... semmi extra, pusztán csak picit púderes, picit virágos, légies CSODA, ami úgy hívja fel magára a figyelmet, hogy közben nem tépi le senki fejét, akarom mondani orrát. Szerintem igazán jól sikerült ennek a jó embernek összeöntözgetni a szépséges hozzávalókat, mert ez az illat maga a NŐ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

Ma már van belőle két gyári fújós és egy bontalan üveges is.

nyuszo

2018. december 7.

Van benne valami fejfájdító....
Amúgy meg sokkal jobb illatot lehet kapni azért a pénzért, amit ennek az illatnak csak a mintájáért adtam ki (2ml)!!!
Sosem vennék belőle nagy üvegest....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Van benne valami fejfájdító....
Sosem vennék belőle nagy üvegest....

primrose

2018. augusztus 25.

Ez a parfüm rajtam nagyon különleges. Édes citrom, tengeri szellő, könnyedség, lágyság, nőiesség kellő határozottsággal és ultrafinomsággal. :) Még nem tudom, valaha lesz-e belőle teljes üveg nálam, de gyönyörű illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 25.

bodi.kriszti92

2018. augusztus 24.

Na hát azért kinek mi a szexi illat, mert hogy nekem ez egyáltalán nem, az ezer %....... Teljesen más illatokban érzem magam szexinek, de ki tudja, ha máson érezném, lehet azt mondanám hogy AZTA! :D Nekem egy lassú víz partot mos illatka sajnos, ráadásul elsőre nagyon emlékeztetett egy (na nem is egy) mezei drogériás parfümre, valahol már találkoztam ilyen illattal.. és tutifix hogy nem egy ilyen neves darab volt. Láttam más is írta az Avon illatokat és igen, csatlakozom. Na meg a szikrázó pohár pezsgő... jah, persze, az meg aztán végképp nem, esetleg csak miután megittad a pezsgőt és marad az üres pohár. Pont olyan üres és semmitmondó ez is számomra.

UP: adtam neki még egy esélyt, továbbra is egy hatalmas NEM számomra, a fene se akar Avon "parfüm" illatú lenni egy ilyen neves niche parfümtől.....ugyebár. Na de legalább mostmár tudom, ilyen jellegű parfümmel többet nem próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

BitterSweet

2018. augusztus 6.

Csodálatos illat, mindig muszaj, hogy legyen belole itthon. Mindenkeppen benne van a top 5 parfumomben. Ahogy kedves Veronam mondta: Lara,ez illeni fog hozzad, ez holgyillat :) es milyen igaza lett. Viragcsoda, kelloen friss es lagy, nem tolakodo, hosszan jelen van. Ebben a mostani 36 fokban kicsit besavanyodik rajtam (mondjuk mi nem? ) ezert most felreteszem amig kicsit mig visszahul a levego, de alig varom,hogy ujra elovehessem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Andyca

2018. július 22.

Nekem ő egy gyönyörű, szépséges, nőies, tartós, virágos illat. Semmihez sem tudom hasonlítani, egyszerűen imádom !!! Egész nap érzem magamon és nem tudok betelni vele !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

andrea91

2018. június 18.

Engem ez a Rosabotanicara emlekeztet. Ugyanaz a nekem műméznek ható illat, nem tetszik. Annal azert jobb kicsit de azert meg mindig nagyon hasonlo. Az hatalmas nem, ez elmegy, de ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate