Maison Francis Kurkdjian

Ár:   42 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 4.

Ár:   42 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az APOM mozaikszó jelentése: egy darab belőlem (A Part Of Me). A déli, mediterrán szél, a sirokkó ihlette. A Földközi-tenger partvidékén élő nők és férfiak szépségének adózik. Pontosabban Libanon-nak. Színek, aromák és pillanatok illatos keveréke. Mézédes narancsvirág és a száraz cédrusfa tökéletesre csiszolt párosa. Ami utóbbi már csak azért is különös érdeklődésre tart számot, mert Francis Kurkdjian világéletében nagy mestere volt a narancsvirágnak – az egyik kedvenc illatjegye.

Illatjegyek: cédrusfa, ilang-ilang, narancsvirág

Ár: - , Eladó: Varja
Állapot: Teljes üveg, Helyszín: -, fizetés: -
KERESEM
Ár: - , Eladó: Sarabi
Állapot: 10-20 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás

Chirmook

2019. augusztus 22.

Ez a parfüm nekem nagyon beütött! :) Tavasszal kaptam belőle mintát és most, augusztus végén fújtam fel. Nagyon jól működik a reggeli 22 fokban, szerintem pont ilyen időre való, 15-25 fok közé, inkább őszre. Nagyon jól van eltalálva a narancsvirág és az ylang-ylang egyensúlya, egy gyönyörű, nagyon nőies illat lett belőle. Olyan, amitől egyből jó kedvem lesz. :) Szerintem inkább 35- ön felüli illat. A tartóssága rajtam 8-10 óra, ebből 5 óra igazán nagy szillázzsal megy. Persze rendeltem belőle egyből egy teljes üveggel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

erika0325

2018. február 18.

Gyönyörű illat, friss és légies, könnyen hordható kis csoda. Most ő a tavaszváró illatom, vele próbálom átvészelni a maradék pár hetet a télből...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 18.

Tubereuse

2017. szeptember 15.

10 ml-m van, ennyit vásároltam belőle kipróbálásra. Nem tudom... Nem tudom...
Valami zavar benne: nekem nem tudott a részemmé válni, és mégis van benne valami amikor 4-5 órával felfújás után mikor már majdnem elfelejtenéd, megcsap az illata. De ez nem változtat azon, hogy a tesztelésen kívül nem nyúlok érte automatikusan.
Még barátkozunk.
UPDATE: a 10 ml-sem maradékát feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

10 ml-m van, ennyit vásároltam belőle kipróbálásra. Nem tudom... Nem tudom...
Még barátkozunk.
UPDATE: a 10 ml-sem maradékát feltettem eladásra.

Piri11

2017. szeptember 14.

Jujj, már most félek, hogy mit kapok majd egyesektől, de akkor is megírom :)
Nekem erről az illatról az AVON Far Away illata ugrott be. Persze ez sokkal szebb, és finomabban kidolgozott, de az orr lényegen nem változtat, legalábbis nálam.
Szóval szép-szép, de vannak ennél sokkal szebb illatok is.
Aki nem hiszi, járjon utána :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Jujj, már most félek, hogy mit kapok majd egyesektől, de akkor is megírom :)
Szóval szép-szép, de vannak ennél sokkal szebb illatok is.
Aki nem hiszi, járjon utána :)

Marcsi66

2017. augusztus 26.

Alternatívája JPG Classique Essence lehet,az is egy nagy gyönyörűség,fűszeresebb,erősebb,kategória eltérés mutatkozik,,(minőség)
Van a mesternek jobban sikerült illatai,bajban leszek a pontozással,,,,,mert elveszek ebben a " sárgaságban" színeiben és aromájában ez az uralkodó,édes napsugaras narancsvirág,egy fás száraz alappal,,,oly egyszerű és kevés jegyek,mégis briliáns,hatásában a klasszikus örök szépség alakját rajzolja,
Libanonhoz kapcsolja a parfümöt Francis,akkor lehetne Georg Clooney felesége a múzsa,,,,elegáns vonal,hibátlan ízlés,és az arc igazi
Minden napos viselet habkönnyű virágos-púderrel,ami a forróságot is bírja,,,,sokáig érezhető,
Túlságosan is tetszik,mehet az 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Túlságosan is tetszik,mehet az 5 csillag

zovanda

2017. augusztus 24.

Itt vettem fújóst.Nem hittem el hogy csak ennyi.ezért vettem Neroli.-ból mintát.Ugyanaz az illat,főleg a narancsot lehet érezni.Leszáradása fás narancsos.bőrközeli.
Csalódott vagyok.Egy óra múlva alig érezni,csak ha rányom az orromat.Próbáltam kánikulában ,meleg és hüvös idöben is.Jobb nem lett. Ha megmaradna a felfújás utáni finom könnyed,narancsos illat,még jó is lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

szeliger

2017. augusztus 6.

2017.febr.9.
A 10 ml kis üvegcsémből kíváncsian fújtam ki és nagyon kellemes meglepetést okozott: hiszen ez jó! Kifújáskor friss narancsvirág, púderes alapon, rajtam szerencsére semmiféle lóistállós jegy nincsen. Az illat meglehetősen lineáris, annyi változással, hogy az idő múlásával a púderessége erősödik és a virágos frissesség picit csendesedik. Kényelmes, komfortos hatósugár és jó tartósság jellemzi, az első napokban egész nap éreztem, mostanra már úgy tűnik, kicsit hozzászoktam, mert 4-5 óra múlva keresem magamon, így hát rá is fújok. Nagyon nőies, lágy illat, jól hordható, de a háztól vannak nagyobb kedvenceim is.
Most el fog fogyni a fele, de feltett szándékom, hogy a nyárra is hagyok belőle, vajon mit produkál majd igazi nagy melegben?

2017.aug.5.
Eljött a nyári meleg, amikor ismét előkerült. A tegnapi közel negyven fokban nagyszerű érzés volt viselni, ha azt állították róla, hogy a sirokkó ihlette, akkor ezzel egyet is értek. A nagy melegben is egész napos tartóssággal illatozott, napközben többször is elégedetten megállapítottam, hogy mennyire kis rafinált illat ez és a melegebb időben milyen kis vidám, vibráló arcát mutatja. Cédrusliget, tűző nap, perzselő afrikai szél, sokkal balzsamosabb, mint ahogyan emlékeimben élt. Eddig négy csillag virított a véleményem alatt, de hozzáadom az ötödiket is, a nyár ennek az illatnak az évszaka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

2017.febr.9.

2017.aug.5.

tothszilvi75

2017. február 14.

Jaj nekem. Már megint beütött egy szerelem. 11ml-s gyári fújósban érkezett, nem rá vártam igazán, hanem Amyris tesójára. Na de milyen az élet. Ez a narancsvirágos, fás, balzsamos bestia egy fújással kiütötte a nyeregből. Elegánsan szexi, nagyon nőies, egyszerre friss és púderes illat. Szignatúr gyanús nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 14.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.