Maison Francis Kurkdjian

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Végtelenül addiktív, légies tökély. Az „Univerzális illat” – melyet bárhol, bármikor, bárki viselhet. A tiszta ruha és a bőr megnyugtató találkozása. Éteri fuvallat. Mintha friss forrásvízzel zuhanyoztunk volna – bőrünk pedig meseszerűen üdévé és tisztává vált.

Az Aqua Universalis best seller az Amerikai Egyesült Államokban.

Illatjegyek: bergamott, cédrátcitrom, fás jegyek, gyöngyvirág, mósusz, narancsvirág

Ár: 6800 ft / 10 ml plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Posta vagy foxpost
Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis kiadó fújós
Ár: 3800 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Amea

2021. június 11.

Frissítő, felszabadult tavaszi-nyári illat. Laza, üdítő, könnyen viselhető uniszex darab, citrusok és gyöngyvirág vidám kavalkádja.
A Forte verzióval nem voltam kibékülve, annak van egy megmagyarázhatatlan szúrós wc-szag nyitánya, de ebből ez teljesen kimaradt szerencsére.

Nem invesztáltam be egy teljes üvegre, de egy 10 ml-es decantot boldogan fogok elfújkálni, míg tart a jóidő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 11.

drmami

2020. április 28.

A tisztaságillatok megszállottja vagyok, de ezek közül is csak csak nagyon keveset tudok elviselni, szeretni meg egész életem során talán 5-6 illatot tudtam. Ez az egyik :). Mesés, nem lesz szúrós vagy savanykás később sem, akinek ez CK One, az dobja el az orrát..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 28.

barni8

2019. október 12.

Mintha egy nimfa, egy erdei tündelány, egy szűz fiú készítene mosdóvizet. Harmatból, cedrát citrom héjából, narancsvirágból.

Forrásban úsztatott hógolyócskák. Gyöngyvirág tutajok.

Úgy érzem mintha talpig fehérbe öltöznék. Mintha Laura Biagiotti Északi-tengerre írt hótiszta kötött költeményeit viselném. Mégis mintha csak fátyolban volnék. Újra 16 évesen.

Fehérebb a víznél. Átlátszóbb a fehérnél.
Fehér szeplők és fehér sportcipő.
Fehér kockák egy nyírfaerdőben.
Tenyéren vágtató fehér paripák.

A CK illatai szétesők, kommerszek.
Ha valaki érez hasonlóságot, csak annyira, mint madárszárny tollban megtalálni egy angyal szubsztrátumát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Forrásban úsztatott hógolyócskák. Gyöngyvirág tutajok.

Fehérebb a víznél. Átlátszóbb a fehérnél.
Fehér szeplők és fehér sportcipő.
Fehér kockák egy nyírfaerdőben.
Tenyéren vágtató fehér paripák.

A CK illatai szétesők, kommerszek.

aidanne

2018. május 27.

Nagyon kellemes, lezser, frissito citrusokkal jatszo egi tunemeny. En akarhogy is kellemesnek, uditonek talalom ezt az illatot, nekem valoban egy CK One utanzat, de nyilvanvaloan ezt csak halkan jegyzem meg. Kurkdjian mindig meglep minket, mert amikor csak beleszagolunk az uvegeibe, valahogy azt mondjuk: humm, jo, de... aztan borre kerul... es Kurkdjian itt veszi elo varazslo tudomanyat mert o borre varazsol, bizony. Nem adom meg az 5 csillagot, mert nekem ettol meg CK one, de teny es valo, hogy ez egy tenyleg csodalatos minoseg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Lina6

2018. április 28.

Könnyű kis virágos, frissítő illat. Tavasszal,nyáron tudom elképzelni. Tartóssága közepes, elég bőr közeli. Különleges és nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

googles

2017. május 3.

Nem rossz, de ennyi penzert nekem ez csalodas, es valami zavar is benne, nem tudom, melyik osszetevo. Egyebkent meg egy picit kifinomultabb CK One-nak mondanam.
Tenyleg sokkal de sokkal tobbet vartam ettol az illattol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 3.

Tenyleg sokkal de sokkal tobbet vartam ettol az illattol.

Heloise

2016. június 25.

Púderes tisztaságillat, de nem szappanszerű hanem inkább "krémtusfürdős"...Nem Clean típusú parfüm, mert nem olyan éles és harsány, inkább balzsamos és lágy, mint egy zuhany utáni bekrémezett napsütötte friss bőr. Ebből fakadóan nem is lesz extratartós, de nyáron akár egy könnyed alkalomra univerzális lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 25.

Musil

2016. március 8.

Hosszú, borongós téli napokat követően az ember lelke különösen vágyik a napsütés után. Olyan jó érzés, mikor tavasszal kisüt a nap, s mikor még nincs az a gatyarohasztó nagy hőség, de a napocskának már van egy kis ereje, néhány órát a szabadban eltöltve az ember bőrének különösen finom illata lesz. Én ezt szoktam napillatnak vagy napszagnak nevezni. Nem az izzadtságra gondolok, hanem arra az állapotra, mikor enyhén kipirul az ember bőre, és valamiféle különös illataromája lesz. Fogalmam sincs, mi okozza, de talán értitek mire gondolok.
Sosem hittem volna, hogy ezt az illatot el lehet csípni parfümben, de megillatolva Kurkdjian Aqua Universalis-át azt kell mondanom, neki valóban sikerült lepalackoznia a napsütötte bőr illatát! Napfény, tavasz, boldogság. Olfaktív gyönyörűség. Ez igen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 8.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral

Részletesebb információ a smartskincare-en.