Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: eszter01, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Müller

Matt finisű szemhéjpúderek.

Asianlover

2018. október 1.

A Kiko mellett ebből a szemhéjpúderből van több matt árnyalatom is. Gyönyörűen pigmentált és szépen tart is. Nagyon szuper, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

LittleSpark

2018. április 23.

Egy szép matt szemhéjpúdert szerettem volna ami nem a megszokott barna, de mégis természetes. Így esett a választásom a 48-as színre, ami egy zöldesbarna szín, nagyon pigmentált, nagyon matt. Tökéletes füstösítésre. Nem potyog és bársonyos a textúrája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Burya

2018. február 28.

Időtlen idők óta kerestem egy természetes hatású, matt zöld árnyalatot, de csupa csillámos flinc-flanc volt csak mindenhol, vagy ha mégis matt zöld volt, az meg vagy világos mentazöld, vagy limezöld stb. Nekem viszont a zöldes barna, mohaszínű szememhez kellett valami, ami kiemeli ezt a különös színt. Már egy komplett paletta virított a kezemen a Müllerben, mikor ezt is kipróbáltam, és egyértelmű volt, hogy ő lesz a befutó. A 45-ös Dark Olive árnyalatot választottam, tökéletes árnyékolásra, napközben sem mászik el sehova még alap nélkül sem és nagyon erősen pigmentált, úgyhogy kevés is elég belőle, sokáig elég lesz. Nem olcsó, 2790.- Ft-ért vettem (még életemben nem adtam ki ennyi pénzt ilyesmire), viszont mivel nem vagyok egy smink guru, csak egy szín kellett a mindennapokra és ez passzolt a legjobban, így egyszer belefért. Nem bántam meg, nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

sztimi

2016. május 29.

Akciósan vettem a Müllerben egy Just Purple árnyalatot, nagyon szép a színe, nagyon jól pigmentált és eszméletlenül sokáig tart, könnyű vele dolgozni. Teljesen beleszerettem, szerintem a többi árnyalatot is kipróbálom.Szerintem még teljes áron is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Timeajam

2016. március 15.

Az 56-os Just Purple és az 58-as Fuchsia Pink árnyalatok boldog tulajdonosa vagyok mától. Alig vártam, hogy a Müllerből haza érjek, mindjárt festettem is ki a szemem. Igazi nyári szinek :-D Mindig csak a csillámos cuccokat keresgettem mostanában, de ahogy ezeknek a szineknek a hirdetését megláttam, tudtam, hogy meg kell vennem. Sajna nekem csak 10 Euróért sikerült darabját beszereznem, de mégsem vagyok elkeseredve. Remélem, tartós lesz. http://www.makeupfactory.de/neuheiten/riviera-flair.html

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

Ingi

2016. február 9.

Ebayen szereztem egy gyönyörű matt lila színt (Just Purple). Nagyon tetszik a csomagolása, szuperül záródik na meg olyan kis szép :) :)
Kellemes a textúrája és nagyon pigmentált! Életem végéig elég lesz az tuti :D
Teljes áron nem vennék ilyet szerintem, de így, hogy 5 euro volt összesen, + mellé ugyanebből a márkából egy lila körömlakk, csúcs! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Kellemes a textúrája és nagyon pigmentált! Életem végéig elég lesz az tuti :D

Mandel

2014. március 19.

Nekem a 60. árnyalat van meg. Csodálatos színe van (matt lila), textúrája krémes, pigmentáltsága nagyon jó. El tudnék belőle képzelni egy nude palettát, bár az árát sokallom, ahhoz képest, hogy nem egy designer márka. (3000 Ft közelében van).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 19.

Rege

2012. augusztus 5.

Mostanában - gondolom igazodva a nyári trendhez - nagyon sok a csillámos, fényes finisű sminktermék, én viszont egy matt szemhéjpúdert kerestem. A 35-ös bézs árnyalat van meg, s teljesen elégedett vagyok vele. A Müller teszterjébe belenyúlva meglepődtem hogy már-már krémes bársonyosságú, pedig por, elképzelni sem tudom, hogy beszáradna. Nem olcsó, 2500-3000 Ft körüli árra emlékszem, de mivel nagyon sokáig elég lesz, gondoltam beruházok rá, mert high end minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Emolliensek: Cetearyl Isononanoate, Cetyl Acetate, Isopropyl Lanolate, Cyclohexasiloxane, Acetylated Lanolin Alcohol
Emulgeálószerek: Isopropyl Lanolate, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Szilikonok: Cyclohexasiloxane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Tartósítószerek: Propylparaben, Methylparaben

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.