Make Up Factory

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. július 8.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

A Mat Lip Fluid longlasting egy rendkívül hosszan tartó ajakfény matt végeredménnyel. Tiszta pigmenteket tartalmaz, amelyek hamisítatlan, intenzív színt kölcsönöznek az ajkaknak, és ezzel egyidejűleg kiváló fedő hatásról gondoskodnak. A levegős és krémes textúra nagyon kellemes az ajkakon, parfüm, parabén és szilikon mentes. Dermatológiailag igazolt bőrkompatibilitás.

Ár: 8000 , Eladó: manobeka
Állapot: 1-2x próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Fizetéd nanki utalással,posta Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NyBetti

2019. november 25.

Atomstabil, ha egyszer megszárad a bomba se robbantja le.
Szárít NAGYON, de egy munkanapot simán kibír evéssel ivással.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Atomstabil, ha egyszer megszárad a bomba se robbantja le.
Szárít NAGYON, de egy munkanapot simán kibír evéssel ivással.

manobeka

2019. augusztus 7.

Nem tudom, hogy az ára arányban van-e az értékével, tény, hogy nagyon jó termék. Az aplikátora csúcs, a legjobb a márkák közt. Kevés a színválaszték a valóban. Nagyon tartós, picit ez is szárít, de melyik matt rúzs nem. érezni, hogy magas minőségfű termék, habkönnyű formula, extra szín.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 7.

florcsiii

2018. június 12.

Eszembe nem jutott volna megvenni ezt a rúzst, de megnéztem a színét: és ez az egyik legszebb piros (Pure Red), amit valaha láttam. Úgy voltam, ha két perc múlva leszárad a számmal együtt, akkor is megéri :D Az árához képest (kb. 3800 körül volt) nagyon jó, az utóbbi időben csak high end-es rúzsokat veszek és használok, de ez simán befér közéjük. Az applikátora az a tipikus féloldalas, a csomagolása szép. Gyorsan megszárad, szóval felvitelkor figyelni kell. Ha megszárad, kicsit fog, de egy zsepipuszi után már semmit nem hagy maga után (szívószálas iváskor, ha nedves a szívószál, azért megfesti). Eddig még nem figyeltem meg, hogy pontosan meddig bírta a számon, leghamarabb középen kezd el kopni, de nem vészes és szépen lehet javítani. 6 ml-es, szóval soha nem fog elfogyni. Minden tekintetben megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

pem93

2017. július 4.

3 árnyalat is van, nagyon szépek a színek, nem lesz darabos, viszont nagyon szárítanak :( és ahhoz képest drága :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

cattitude

2017. április 20.

Pink Scarlet árnyalatban van meg, hát rajtam egyáltalán nem rózsaszínes, inkább picit narancssárgás-pirosas korallszín. egyébként egész jó kis rúzs, nekem nagyon tetszik az applikátora, könnyű szépen felvinni szájkontúrozás nélkül is. egészen tartós, az evést is egész jól túléli. egy csillagot levonok a Pink Scarlet színe miatt, majd update-elek, ha veszek másik színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

borb.biaa

2017. április 19.

Az itt kiírt árnál olcsóbb, 3500 volt, ha jól emlékszem.
A Violet Mauve nevű árnyalat van meg nekem, ez egy (mint azt a neve is mutatja) mályvás árnyalat, én pedig odavagyok az ilyen színekért. :D Az applikátor könnyen kezelhető, szépen fel lehet vele vinni a színt, ami szerencsére nem lesz foltos. Tartósságra nem rossz, az ivást viszonylag bírja, evésnél megkopott egy kissé, és nem is csókálló, de szerencsére szépen, egyenletesen kopik. Kicsit szárít, de ez annyira nem lepett meg.
Elképzelhető, hogy más árnyalatokban is beszerzem még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Az itt kiírt árnál olcsóbb, 3500 volt, ha jól emlékszem.
Elképzelhető, hogy más árnyalatokban is beszerzem még.

xszemyx

2017. március 18.

A színválaszték - csak úgy, mint a Sleek matt rúzsaiból - pocsék, és szerintem a legtöbb nem szép. A Velvet Rosewood viszont gyönyörű piszkos pink, nem szárít, egyáltalán nem ragad, és nem hagy nyomot. Minden kritériumnak megfelel, amilyen igényeket felállítottam a tesztelgetés során egy folyékony matt rúzzsal szemben. Úton van a rendelésem a Colourpoptól, és félek, hogy hasonló a színe, mint a Bumble, ezért még nem mertem hazahozni, de ha kiderül, hogy különböző színűek, azonnal beruházok erre a MUF rúzsra, mert csodálatos. A Violet Mauve tetszik nagyon, de az meg szerintem hasonlít a Sleek Shabby Chic színére, amivel eddig elégedett vagyok, de észben tartom ezt az árnyalatot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Zindi

2017. január 8.

3500 forint körül van, a "Wild Berry" árnyalatot vettem, gyönyörű, olyan "vámpír vörös" színe van felkenve. Tartós, egy kisebb étkezést kibír viszont ahol összeér a szám hamar lekopik és sötét árnyalatnál ez látszik ha beszélek.
Tartós, órákig szép és fent marad viszont nyállal kenődik eléggé szóval óvatosan kell törölgetni a számat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

szilvipapp8

2016. november 2.

Imádom ezt a rúzst! Matt folyékony rúzs mániás vagyok és eddig ez vált be a legjobban. Nekem a Velvet Rosewood árnyalat van meg, a színe valami tökéletes, egy rétegben is tökéletesen fed, egész nap eszem iszom, és nem jön le. A számat nekem egyáltalán nem szárítja ki. Biztosan venni fogok több árnyalatban is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

GNóri

2016. június 11.

A menyasszonyi sminkemhez kerestem tartós, nem túl sötét, mályvás-lilás színű rúzst, így a Violet Mauve jött velem haza. Imádom a színét, világos rózsaszínes-lilás, mégis természetes, nem sokkal sötétebb a szám eredeti színénél. A tartóssága átlagos, evés-ivást azért nem él túl. Az ecsete jó, pontosan lehet vele dolgozni. Nem szárad 'púderesre', mint mondjuk a Milani vagy az ebayes folyékony rúzsok, rajtam sajnos száradás után kicsit ragacsos marad. Meg vagyok vele elégedve, és mint írtam, a színébe szerelmes vagyok, de mindezek fényében (nem túl tartós, kicsit ragacsos) nem igazán éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.