Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   Müller

Highlighter-púdergyöngyök a ragyogóan friss kinézetért. A színeket korrigáló árnyalatok elrejtik az enyhe bőrpírt.

A lágy gyöngyházfényű 3in1 highlighter-púdergyöngyök sugárzóan friss kinézetet nyújtanak. A pasztelles színárnyalatok színkorrigálóan hatnak: az barack lágyan rajzolt, egyenletes arcszínt nyújt, az orgona a fényt puhán tükrözi vissza a fiatalos ragyogásért és a menta zöld optikailag elfedi az egyenetlenségeket és enyhe kipirosodásokat. A lágy, puha anyag gondoskodik a kellemes felvitelről.

Parfüm- és parabénmentes. Bőrgyógyászatilag igazoltan bőrbarát.

Futrinka1988

2018. február 15.

Első highlighterem, összehasonlítási alapom nincs. Sminkmester ismerősöm ajánlotta, ezért vettem meg, viszont a célnak tökéletesen megfelel, tartósnak is bizonyul. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.