Make Up Factory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophienural, Módosítva: 2012. október 18.

Lelőhely:   Müller

Serpentina

2017. augusztus 11.

Ha közületek bárki a legjobb drogériás szemceruzára vadászik, akkor adjatok egy esélyt ennek a terméknek.
Ez volt az első szerzeményem a márkától, és abszolút lenyűgözött.
Fekete színben vettem meg.
Ennyire puha és tartós ceruzám előtte még nem volt.
Egész nap ott marad az alsó szempillatövemnél, nem kenődik és nem irritálja a szemet. A vízállósága is tökéletes.
Teljes mértékben megéri az árát, hiszen a kiváló minősége mellett nagy méretű, sokáig kitartó ceruzáról beszélünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Ez volt az első szerzeményem a márkától, és abszolút lenyűgözött.
Fekete színben vettem meg.
Ennyire puha és tartós ceruzám előtte még nem volt.

Soly77

2016. február 23.

Nagyon nagyon nagyon jó ceruza, elmondhatom talán hogy az utóbbi időkben ilyen jó ceruzát nem használtam. Kicsit ódzkodttam hogy megvegyem e mert még a márkával sem volt tapasztaltom de elhoztam és nem bántam meg. Nagyon jó minőségű, szép tartós színek, estére sem kopik meg, ha hegyezni kell akkor sem törik. Szuper, ha müllerben játok ne hagyjátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Maja92

2015. november 17.

Ez a legjobb szemceruza amit valaha használtam! Fekete színben van meg nagyon tartós, szépen lehet vele dolgozni. Könnyű hegyezni mert nem törik össze vissza így sokáig kitart. Ha elhasználom mindenképpen ezt veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

ramnaat

2013. április 30.

Kaptam ajándékba egy ilyen szemceruzát, éppen barnát, és ahogy sophienural írta, tényleg szuperjól lehet vele felső kontúrt húzni. Nekem ez eddig sosem sikerült!
Tartós is: felül akármeddig, vízvonalon is órákig, s nem ám lemászósan tűnik el! Nagy kedvenc lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 30.

bennu

2012. december 18.

Ezzel a márkával eddig jó tapasztalataim voltak. Ez a szemceruza is puha, de még is könnyen felvihető, könnyű vele kontúrozni, cicás szemet készíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

sophienural

2012. október 15.

Odavagyok a cicás szemekért de nagy bánatomra nem tudok bánni a tussal.. :(próbálkoztam több típussal és márkával, gyakoroltam szorgosan de az érzékeny bőröm nem engedett túl sok lehetőséget) Nem volt mit tenni, ceruzát kellett vásárolni, könnyebb felkenni és javítani, nem akadály a remegős kéz és a leszedéséhez sem kell smirgli, ami nagy előny! Mindenképpen minőségi ceruzát szerettem volna, olyat amivel könnyű dolgozni, tehát elég krémes, de tartós, mindennapi viseletre egy egész napot is ki kell bírnia! Úgy voltam vele, hogy bevállalok egy jobbat még ha meg is kérik az árát, az már valamelyest garanciának tekinthető (a Müllerben 2700-ért mérik). Nem bántam meg a választásomat! Igazi mélybarna árnyalattal vadítok (7-es) mert a henna vörös mahagóni hajamhoz és borostyán szememhez sokkal jobban passzol a feketénél! Barna szempillaspirállal édes de nőies,meleg tekintetet varázsol! Tőlem 5ös! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Polyglycerin-3
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate