Make Up For Ever

Ár:   0,28 g   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 10.

Ár:   0,28 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Szupervékony, utrapuha, tartós szemceruza, extrapigmentált árnyalatokban.

Ildie

2015. január 9.

2015 január: Nagyon jóban lettünk, az ára és a mennyisége miatt kicsit neheztelek még rá, de ki akartam próbálni a kis drágát. Tényleg nagyon szép, egész nap ott marad, csak jót tudok mondani, de még annyi márkát ki kell próbálni, és UD cerkát is szeretnék, szóval meg fogom csalni :(

2014. december Sötétkéket vettem meg, kicsit csillog, nagyon szép szín. A dobozon nincs rajta, hogy vízálló lenne, de amikor próbálgattam őket a sephora saját márkása és ez bírta a lemosást a legjobban. Kitűnő a színe, puha az anyaga, a tekerős műanyag cucc fura, szerintem nem tekeredik visszafelé, kifelé is jó sokat kell rajta tekerni. 24 dollár volt, ami azért szép ár. Kéknek jó, de mondjuk pinket meg citromsárgát olcsóbbat veszek, ritkán használatos színeknek felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.