Make-Up Studio

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2 x 3 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   2 x 3 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Professzionális minőségű extra tartós, csók- és vízálló ajakrúzs, amely felkenés és megszáradás után valóban egész nap kitart. A fölé kenhető fényréteg élettel telivé teszi a színeket. Csak olajos bázisú sminklemosóval távolítható el. Erősen pigmentált, így önállóan használható, nem szükséges rúzs fölé alkalmazni.

Az áttetsző szájfény INCI-je a Dimethicone Crosspolymer-3-től kezdődik.

tauromi

2016. március 3.

Több színem is van ebből a tartós rúzsból és azt kell mondanom, hogy eddig ez a favorit! Nekem egyáltalán nincs húzó, szárító érzetem, pedig én a fény részt sem szoktam pluszba felkenni, mert a szájfényekkel nagyon hadilábon állok. Imádom, hogy több órán át a helyén marad és nem kell állandóan ellenőriznem a tükörben! Nálam abszolút 5-ös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

wishes

2016. január 2.

Furcsa, pont télen szeretném a vadabb árnyalatú rúzsokat, de az orrfújkálós idő, no meg a sálak-kabátok sem igazán barátai a krémes rúzsoknak, szóval bár ötmillió veres rúzs van csatasorba állítva (de háborúba ritkán küldve) :D, megkezdtem ezt is, hátha végre tudok majd rúzsozni a -10-ben is. El se hiszem, de tényleg nem hagy nyomot sehol! Először a bársonyos állagú, enyhén vaníliás illatú színt kell felvinni, és pont mire végigmegyek a kontúrokon és kitöltöm vele a számat, már el is kezdem érezni a kellemetlen húzódást, ami jelzi, hogy kezd megszáradni a festék. A szájfény fele azonnal enyhíti a húzódást és a finis kap egy szép nagy fénylöketet, bár ez folyamatosan eltünedezik az ajakról, főleg ha száraz. Én kb. óránként újra szoktam kenni a fényréteggel, mert ha kiszárad a szín, visszajön a kellemetlen, húzó érzés és pik-pak kiszárítja a számat a cucc, ha nem figyelek. Amúgy tényleg nagyon nagyon tartós az alapszín, olajos lemosóval is alig lehet megszabadulni tőle, viszont egy teljes napot nem bír ki kopás nélkül, inkább csak olyan 4-5 órát. Igazából a fényréteg gyakori újrakenegetése miatt nem valami túl praktikus darab, viszont nagy előnye, hogy nem hagy nyomot mindenen.

Update: A fényes rész ecsetéből egy tömbben kiesett a szőr :P Marhára boldog voltam, mert pont az ölembe esett a ragacsos vacak, élvezet volt összevadászni a ruhámról. :D Lehet az én darabom volt pont selejtes, de azért nah...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Piros.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.