Makeup Geek

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Ár:   $39
Lelőhely:   online külföldről

Limitált kiadás

Exkluzív highlighter paletta, amit a népszerű beauty vlogger, Kathleen Lights tervezett a márkának. Egy világos arany (Nightlight), egy rózsás (Starlight), és egy rezes (Sunlight) árnyalatot tartalmaz, így mindenki megtalálhatja ill. kikeverheti a bőrtónusához leginkább passzoló színt.

Vicus

2019. augusztus 4.

Leárazva, kb. $13-ért sikerült megvennem, ráadásul pont ingyenes szállítás is volt. Nagyon örültem, hogy kifogtam, mert amúgy teljes áron nem vettem volna meg. Imádom Kathleen-t, de maga a paletta is gyönyörű, a színek is csodásak és kifogástalan minőségűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

vivuss87

2017. február 28.

Nagyon szeretem. A sok sok highlighterem közt kiemelkedő darab. Annyira szép, hogy néha sajnálok belenyúlni. Nagyon puha, és pigmentált. Kevés is elég belőle. Kiválóan keverhetőek a színek. Könnyű vele túlzásba esni, így aki nem szereti ha a Holdról is látszik a highlightere, annak nem ez a megfelelő választás. De én imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

ercsike76

2016. december 7.

A saját honlapjáról rendelve csak 39 dollár :-) És ha csak ezt rendeled akkor vám sincs rá :-)

Szóval, nagyon krémes, puha formula, hajlamos porolni. A színek nagyon fényesek, ezzel könnyű túlzásba esni. Elég pici belőle és megkapjuk a vizes hatású, fényes arcbőrt. A legvilágosabb egy hidegebb, picit ezüstösebb szín, a középső rózsaszínes-barackos árnyalat...az utolsó pedig bronzos-arany.

Ár-érték arányban verhetetlen de nem must have darab annak aki inkább a visszafogott sminket kedveli.
Az 1csillagot csak azért vonom le mert nekem "túl sok", egyébként minőségre is kitűnő, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

beauty88lover

2016. november 6.

beautybay 51€.igen tudom, egy vagyon! de 3 álomszép highlightert kapunk. becca minőség.igazi vizeshatású ragyogás. nem, ez nem az a paletta ami mindenkinek jól áll.ha úgy érzed csak az egyik színt tudnál használni ne vedd meg /!/ de én mint mániákus gyüjtő nem tudtam volna ellenállni 😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Emolliensek: Triethylhexanoin
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491