KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 x 2,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2018. május 30.

Kiszerelés:   8 x 2,3 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Limitált kiadás

8 színt tartalmazó paletta, amit azért alkottak meg, hogy megünnepeljék a Makeup Revolution 1 millió Instagram követőjét.

Ár: 3000, de alkuképes , Eladó: Hatshepsut
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, szükség esetén Foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsofia960217

2018. július 11.

Szuper termék, gyönyörű színek, nem porzik :)

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Szuper termék, gyönyörű színek, nem porzik :)

fannib1

2018. július 11.

PinkPandán kaptam ajándékba egy rendeléshez, arra számítottam, hogy emiatt nem lesz olyan jo a minősége, de hatalmas csalódás a leheto legpozitívabb értelemben. Nagyon jól pigmentált, szépen elsatírozható, különleges színeket tartalmaz. Imádom!!

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

TimyeK

2018. július 2.

Amikor megláttam ezt az akciót, kicsit gyanakodtam, hogy biztos valami mini palettát adnak, ami alig tartalmaz terméket, biztos átvágás. De nem! Amikor megérkezett a csomag csak ámultam, hogy milyen hatalmas, mert tényleg baromi nagy ez a paletta, szép mennyiségű anyaggal. Eleve a májva-burgundi színekért rajongok, de ez valami mesés. Olyan gyönyörűek a színek, eddigi MUR palettám pigmentáltságát totál lepipálja, nem porzik és könnyű vele dolgozni. A csomagolása is gyönyörű és ez a marketing fogás is nagyon tetszik.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Luca28

2018. június 17.

Nagyon nagyon szeretem. Gyönyörűek a színek és nagyon pigmentáltak. Könnyen eldolgozható.

Luca28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Dorcikaa

2018. június 12.

Egyszerűen mesés. Sosem volt még makeup revolutionos termékem-palettam , mert féltem, hogy nagyon gagyik. Notinos rendelésemhez kaptam ajándékba. Annyira szép színek vannak benne, nagyon nagyon pigmentált, szépen eldolgozható és tartós. Gyakran nyúlok utána. :)

Dorcikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

_zsulu_

2018. június 11.

A lilás árnyalatok miatt tetszett meg és mivel amúgy is volt 1-2 paletta amivel szemeztem, ezért megrendeltem őket gyorsan. Az első 3 szín nekem semmi extra, ezer palettában van ilyesmi, nem is nagyon használom ki. Viszont ami utána jön! Mindhárom lilás árnyalat csodaszép, jól pigmentált, krémes, jól eldolgozható. Az utolsó barna élőben különlegesebb mint a képeken, mintha annak is lenne egy enyhe lilás fénye/utánérzete, de a metálos barna szín az amiért az egész palettát megvenném simán (persze ha meglehetne) - darabos igen, picit ügyeskedni kell vele, érdemes nedvesített ecsettel eldolgozni, de olyan különleges gyönyörű színe van (ebben is mintha lilás csillámok lennének a csokoládé alap mellett), és olyan brutálisan jól fed, hogy wow!
A paletta kialakítása is igényes, fém és elég stabilnak tűnik, az utolsó öt szín meg magában is elvinné a showt. Nagyon szép munka!

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Julcsiturkyy

2018. június 7.

Ezelőtt 3 mur palettam volt. Ez azokat több szinttel felülmúlja. A csomagolás praktikus, a szemhéjpúderek mérete jó nagy és a pigmentaltsaguk hihetetlenül jó.
Aki még nem szerezte be gyorsan csapjon le rá.
100%ban megéri.
5/5***********

Julcsiturkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Aki még nem szerezte be gyorsan csapjon le rá.
100%ban megéri.
5/5***********

beauté

2018. június 1.

Én a Notinoról rendeltem egy Makeup Revolution ecsetkészletet, és ahhoz járt ajándékba. Eddig még csak kétszer használtam, de eléggé pigmentált. Jól néz ki a fémes csomagolás, van benne tükör is. Csillámos és matt színeket tartalmaz. Egy eléggé kihasználható paletta lesz. :)

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Vivike2141

2018. május 31.

Nagyon imádom, a pink panda rendelésemhez kaptam, extra pigmentált és nagyon jól kombinálható , ha tehetitek csapjatok le rá ti is

Vivike2141
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Kremcica

2018. május 30.

Imádom! Pigmentált, jól satírozgató, jól kihasználható. Volt bennem egy kis félsz a minőséget illetően (a MUR palettákkal nem vagyok barátságban) de meglepően jó a csomagolása és a paletta is. Kívülről fémdobozos és egy csúsztatós műanyag tok is van hozzá pluszban. A benne lévő tükör is praktikus, azon pedig meglepődtem mennyire nagyok a színek, duplája a szokásos palettában lévőknek. Már a gyártó szándékát is értékelem hogy figyel a vásárlóira és még ilyen akciókat is csinál, de hogy érezhető a termékfejlesztés benne az is biztos. Well done MUR!

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol