Revolution

Ár:     Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 x 2,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:
Kiszerelés:   8 x 2,3 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Limitált kiadás

8 színt tartalmazó paletta, amit azért alkottak meg, hogy megünnepeljék a Makeup Revolution 1 millió Instagram követőjét.

Ár: 2500 FT+posta , Eladó: Nindzsuuu
Állapot: teljesen új, kipróbálva sem volt, Helyszín: Vas megye, fizetés: megegyezés alapján
EnciVarga

2019. február 1.

Brutalis szinek, brutalis tartossaggal, egyszeruen tokeletes paletta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Brutalis szinek, brutalis tartossaggal, egyszeruen tokeletes paletta.

nemzsofi

2019. január 12.

Én is ajándékba kaptam, alkalmi sminkhez mindig használok belőle 1-2 árnyalatot, van hogy a teljes sminket ezzel készítem el. Mindig kerülöm a lilás színeket, de megint rá kellett jönnöm hogy jól kiemeli a zöld szemet... megérte az árát. Pláne hogy ingyen volt 🙄😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

szluca

2018. november 16.

Ennél a márkánál sosem lehet tudni, hogy milyen minőséget várhat az ember a termékektől. Szerencsére ez a kis paletta szuper, szeretem. Jó a formula, hatalmasak a panek, kézreálló a paletta formája, van benne tükör, szépek és hordhatóak a színek - annak ellenére, hogy nem unalmasak -, a különböző árnyalatok pedig nagyrészt passzolnak egymáshoz.
Mondjuk highlighter színnek egy kicsit kevésbé sárga árnyalatot választottam volna, matt mélyítővonalba való színnek pedig egy neutrálisabb bézst, mert így az aranyos sminket az ember nem tudja szépen eldolgozni mattal, a liláshoz pedig nem annyira passzol a sárgás highlight.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

sziszcsy

2018. október 18.

Azt a ku....
Ajándékba kaptam notinos vásárlás mellé, és őszintén szólva keveset vártam tőle. Mekkorát tévedtem!
Csodás és jól kombinálható színek, erős pigmentáltság (a shimmereket érdemes ujjal felvinni, ecsettel elveszik az ereje), tartós és nem pereg.
A termék alig porzik, könnyű vele dolgozni.
A fém dobozka is nagyon kényelmes, örülök, hogy nem erőltettek bele egy béna ecsetet, és szuper a nagy tükör is.
Simán high-end kategóriának mondanám, ha nem tudnám melyik márka terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Azt a ku....
A termék alig porzik, könnyű vele dolgozni.
Simán high-end kategóriának mondanám, ha nem tudnám melyik márka terméke.

margit17

2018. augusztus 21.

Ma érkezett meg, ajándék volt a rendelésem mellé, a csomagolása nagyon szép, fémes hatású és van benne egy szuper tükör is. A színei gyönyörűek, nagyon tetszenek, eddig kettőt próbáltam ki belőlük. Ezek szépen pigmentáltak, könnyű velük dolgozni és úgy tűnik jól is tartanak. Egy bronzos és egy mályvás színt használtam, az egyik csillogós, a másik inkább matt, összevegyítve viszont egy igazán különleges páros jött létre.Olajos lemosóval tudtam teljesen leszedni, pedig nem használtam alá szemhéjpúder alapot. Szerintem ezek az árnyalatok a legtöbb embernek jól állnak, és számtalan sminket lehet a kombinálásukkal megalkotni.

Update: Több használat után is pozitív róla a véleményem. Élésben szemhéjalappal használom, rajtam tartósnak bizonyult, körülbelül 8 órányi viselés után vettem észre, hogy elkezdett összegyűlni a szemráncban, de még akkor sem a brutál hirtelen és feltűnő módon. Olajos lemosóval szépen le lehet oldani dörzsölés nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

mscintia

2018. augusztus 21.

Nagyon jól kitalált (az, hogy ajándékba adják rendeléshez elképesztően jó ötlet, szóval PR-ból, marketingből is ötös) és megalkotott paletta ez! A színek nagyon illenek egymáshoz, tökéletes nappali és esti, bulisabb smink elkészítéséhez is. A minősége hasonló a Morphe x Jaclyn Hill palettához, s ami külön nagy öröm számomra, hogy a matt színek is kiválóan pigmentáltak!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Zituska77

2018. július 23.

Nekem is ajándék volt rendelés mellé, és azt kell mondanom, hogy zseniális. Nagyon szuper a csomagolása, olyan színek vannak benne, amik mindenkinek jól állnak, nagyon pigmentáltak, szépen eldolgozhatóak, tartósak. Nekem kicsit porzik, de simán elnézem neki :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Ez a paletta egy álom. A zöld szemem jó barátja ezek a színek. Nagyon szeretem használni. Praktikus, jól kihasználható és viszonylag sok sminket el lehet vele készíteni. Pigmentáltsága megfelelő, tartós. Aki tudja szerezze be, megéri!

Laura16

2018. július 18.

Nagyon szépek a színek és nagyon pigmentáltak! A csomagolása is szép abszolút “high-end” külsőt ad a fém csomagolás✨

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

zsofia960217

2018. július 11.

Szuper termék, gyönyörű színek, nem porzik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Szuper termék, gyönyörű színek, nem porzik :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol