Revolution

Ár:     Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 x 2,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2018. május 30.

Ár:
Kiszerelés:   8 x 2,3 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Limitált kiadás

8 színt tartalmazó paletta, amit azért alkottak meg, hogy megünnepeljék a Makeup Revolution 1 millió Instagram követőjét.

margit17

2018. augusztus 21.

Ma érkezett meg, ajándék volt a rendelésem mellé, a csomagolása nagyon szép, fémes hatású és van benne egy szuper tükör is. A színei gyönyörűek, nagyon tetszenek, eddig kettőt próbáltam ki belőlük. Ezek szépen pigmentáltak, könnyű velük dolgozni és úgy tűnik jól is tartanak. Egy bronzos és egy mályvás színt használtam, az egyik csillogós, a másik inkább matt, összevegyítve viszont egy igazán különleges páros jött létre.Olajos lemosóval tudtam teljesen leszedni, pedig nem használtam alá szemhéjpúder alapot. Szerintem ezek az árnyalatok a legtöbb embernek jól állnak, és számtalan sminket lehet a kombinálásukkal megalkotni.

Update: Több használat után is pozitív róla a véleményem. Élésben szemhéjalappal használom, rajtam tartósnak bizonyult, körülbelül 8 órányi viselés után vettem észre, hogy elkezdett összegyűlni a szemráncban, de még akkor sem a brutál hirtelen és feltűnő módon. Olajos lemosóval szépen le lehet oldani dörzsölés nélkül.

margit17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

mscintia

2018. augusztus 21.

Nagyon jól kitalált (az, hogy ajándékba adják rendeléshez elképesztően jó ötlet, szóval PR-ból, marketingből is ötös) és megalkotott paletta ez! A színek nagyon illenek egymáshoz, tökéletes nappali és esti, bulisabb smink elkészítéséhez is. A minősége hasonló a Morphe x Jaclyn Hill palettához, s ami külön nagy öröm számomra, hogy a matt színek is kiválóan pigmentáltak!!! :)

mscintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Zituska77

2018. július 23.

Nekem is ajándék volt rendelés mellé, és azt kell mondanom, hogy zseniális. Nagyon szuper a csomagolása, olyan színek vannak benne, amik mindenkinek jól állnak, nagyon pigmentáltak, szépen eldolgozhatóak, tartósak. Nekem kicsit porzik, de simán elnézem neki :-)

Zituska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 23.

Ez a paletta egy álom. A zöld szemem jó barátja ezek a színek. Nagyon szeretem használni. Praktikus, jól kihasználható és viszonylag sok sminket el lehet vele készíteni. Pigmentáltsága megfelelő, tartós. Aki tudja szerezze be, megéri!

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 23.

Laura16

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Nagyon szépek a színek és nagyon pigmentáltak! A csomagolása is szép abszolút “high-end” külsőt ad a fém csomagolás✨

Laura16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

zsofia960217

2018. július 11.

Szuper termék, gyönyörű színek, nem porzik :)

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Szuper termék, gyönyörű színek, nem porzik :)

fannib1

2018. július 11.

PinkPandán kaptam ajándékba egy rendeléshez, arra számítottam, hogy emiatt nem lesz olyan jo a minősége, de hatalmas csalódás a leheto legpozitívabb értelemben. Nagyon jól pigmentált, szépen elsatírozható, különleges színeket tartalmaz. Imádom!!

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

TimyeK

2018. július 2.

Amikor megláttam ezt az akciót, kicsit gyanakodtam, hogy biztos valami mini palettát adnak, ami alig tartalmaz terméket, biztos átvágás. De nem! Amikor megérkezett a csomag csak ámultam, hogy milyen hatalmas, mert tényleg baromi nagy ez a paletta, szép mennyiségű anyaggal. Eleve a májva-burgundi színekért rajongok, de ez valami mesés. Olyan gyönyörűek a színek, eddigi MUR palettám pigmentáltságát totál lepipálja, nem porzik és könnyű vele dolgozni. A csomagolása is gyönyörű és ez a marketing fogás is nagyon tetszik.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Luca28

2018. június 17.

Nagyon nagyon szeretem. Gyönyörűek a színek és nagyon pigmentáltak. Könnyen eldolgozható.

Luca28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Dorcikaa

2018. június 12.

Egyszerűen mesés. Sosem volt még makeup revolutionos termékem-palettam , mert féltem, hogy nagyon gagyik. Notinos rendelésemhez kaptam ajándékba. Annyira szép színek vannak benne, nagyon nagyon pigmentált, szépen eldolgozható és tartós. Gyakran nyúlok utána. :)

Dorcikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol