Revolution

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2015. május 30.

Lelőhely:   Rossmann, online

A paletta 32 színt és egy tükröt tartalmaz.Matt és csillogó árnyalatok is megtalálhatóak benne.

egyno

2020. június 7.

A valaha volt legjobb palettám, kaptam, milyen hálás voltam érte, sokáig vadásztam rá. Imádom, szuper színek, matt és csillámos egyarant, jól pigmentalt, nagyon szépen lehet vele dolgozni. Iszonyat sokáig elég. 3 évet tapossa az enyém, semmi baja, ugyanolyan gyönyörű és még mindig van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Nikita95

2017. december 15.

Teljesen jól kihasználható paletta. Aki nappali sminket szeretnének készíteni azoknak tökéletes választás lehet szerintem. De akár egy füstösebb, bulizósabb szemsminket is el lehet vele készíteni. Viszont sok hasonló szín van benne, ezért csak 4 *-ot kap :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

beanagy49

2017. február 7.

Bár van benne néhány kevésbé pigmentált szín, ilyeneknek is meg kell férniük egy-egy palettában. Összességében nagyon változatos és gyönyörű színeket tartalmazó paletta. Én nagyon szeretem és a tartósságával sincs különösebb gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

balvenie

2017. február 3.

Már majdnem egy éve használom ezt a palettát. Nagyon szép, és jól kombinálható színek vannak benne. A többség megfelelően pigmentált, azonban a tartósságukkal nem vagyok megelégedve. Alap nélkül számomra majdnem használhatatlan, alappal sem az igazi, akkor is láthatóan kopik, potyog, de úgy azért sokkal jobban bírja. A csillámos árnyalatokkal az a bajom, hogy a csillámok eléggé vándorolnak, és egy idő után az egész szemhéjam csillámos lesz, attól függetlenül, hogy eredetileg hova szántam őket. Az árához képest a minősége megfelelő, de azt gondolom, hogy ezután inkább áldozok több pénzt egy palettára, hogy jobb minőségű legyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

GNóri

2016. október 5.

Kezdek kiábrándulni a MUR palettákból. Most egy jó ideig Milani és H&M-es szemfestékeket használtam, amik tökéletesek, de megvettem ezt az Affirmation palettát hirtelen felindulásból. Hát a matt színek pigmentáltsága elég gyatra, a világos színek a palettában gyönyörűek, de a szemhéjamon szinte mindegyik ugyanolyan, és a csillámos színek közül sok potyog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

tellmeastory95

2016. június 8.

Már régóta szemezgettem vele és most végre az enyém! Imádom a színeket, mindegyik gyönyörű és igazán telítettek. Az ára mesés, a tükör jó nagy én örülök, hogy van benne. Minden szempontból hasznos és fantasztikus! 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

leader90

2016. március 6.

Olyan kis cuki :) Imádom az illatát, alig várom h kinyithassam. A tükör szerintem totál felesleges, de amúgy ötletnek jó. Nagyon szépek a színek, bár én a szürkés árnyalatokat sokkallom, de csak mert én nem nagyon használom ki, viszont egy ütősebb lila még elfért volna benne. Amúgy ennyi pénzért 32 szín szerintem ajándék. A pigmentáltabbak úgy szoktam csalni, h maybelline color tattoo (gold árnyalat) kenek fel először nem túl erősen, és arra viszem fel őket. Nekem abszolút tartós így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Pinkie28

2016. január 29.

Imádom ezt a palettát!! Gyönyörű, pihmentált színek és nagyon tartós! Rengeteg smink elkészíthető vele, ennyi pénzért ingyen van. Olyan szép, hogy nem tudok betelni vele! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

kbarottya

2016. január 17.

Nagyon szeretem, mert pont olyan palettát kerestem amiben van csillogó és matt árnyalat is. Jó vele dolgozni, tartós és nagyon jók a színek! Tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

ravasssz

2015. december 4.

jaj nagyon imádom:) kicsit féltem tőle, hogy túl jó ára van, de egyáltalán nem csalódtam benne, mindegyik színnel meg vagyok elégedve:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate