Revolution

Ár:   790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 790 Ft

Ultra fekete, vízálló folyékony szemhéjtus a Makeup Revolution-tól!

Rendkívül gyorsan száradó és vízálló formulájával nem kell aggódnod hogy a nap folyamán elkenődik a sminked! Ében fekete színével pedig eleganciát sugároz.

Ár: 790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

bubblejoo

2020. november 11.

Pinkpandáról jött mystery bagben, örültem neki, mert végre lett tusom, amivel gyakorolhatok. Úgyhogy az applikációról nem is beszélnék, mint az előttem lévők, mert simán benne van a pakliban, hogy én bénázok.
Viszont amint felkenem, az én szemhéjamat minimálisan égeti, pedig soha semmilyen szemtermék nem váltott még ki reakciót, szóval ez nagy eredmény, viszont nem túl biztató. :D
A másik, amit megemlítenék, hogy lassan szárad.
Legalább micellás vízzel könnyen eltávolítható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

A másik, amit megemlítenék, hogy lassan szárad.
Legalább micellás vízzel könnyen eltávolítható.

Fanncsi05

2020. november 6.

Precízen lehet vele dolgozni, nagyon fekete, szépen fog, gyorsan szárad, hosszan tart. Szakadó esőstől se jött le. Árához képest nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

EroBatto

2019. április 7.

Egyszerűen imádom! Nagyon tartós, szép élénk fekete színe van és habár használata gyakorlást igényel, de egyáltalán nem ördöngösség elsajátítani. Ezzel végre tudok vékony szemhéjtus vonalat húzni, ami nekem nagy kihívás. Az ára elképesztő, többet is megadnék érte, de persze örülök, hogy ilyen olcsó. Olvasva a többi kommentet kicsit kivételnek érzem magam, mivel én jobban szeretem ha keményebb a fej. Szerintem könnyebb vele dolgozni, nem csúszik el annyira és egyenletesebb, szép vonalat lehet vele kapni. Mindenképpen újraveszem és azt hiszem ez a kedvenc tusom valaha .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Nikolaj

2018. május 15.

Meglepődve olvasom, hogy másoknak mennyire nem vált be az ecsete. Én tökéletesen tudom használni, nagyon szeretem. Talán jobban szeretem az ecsetét mint a terméket. :D Nekem sajnos küzdelem 1, nemhogy 2 db normális tusvonal meghúzása, de ezzel az "ecsettel" sokkal könnyebben megy, mint a hagyományossal. A festék maga nagyon tartós, extra fekete és vízálló. Simán kibír egy 12 órás pörgős műszakot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Laura99

2017. november 29.

Pink Pandáról rendeltem, az ára elfogadható. Pár napon belül nálam volt a termék.
A tus színével elégedett voltam, tökéletes fekete. Az ecsettel azonban nehéz dolgozni, ezt úgy oldottam meg, hogy nem a saját ecsetével viszem fel a szememre.. az ára miatt úgy gondolom, megéri újra rendelni, mert a festék nagyon jó, vízálló, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

bubilany

2017. szeptember 11.

Borzalmas az ecset része!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Borzalmas az ecset része!!!

Syub

2017. augusztus 2.

magával a termékkel nem lenne probléma de az "ecset" valami botrény egy sima műanyag valami. Szúr nem lehet vele szépen dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

blackcat00616

2017. július 31.

Nehezemre esik használni, pedig évek óta tust használok. Én is csak a cicaszem szélét húzom meg vele. Pozitívum, hogy tényleg mélyfekete (soknál hiába írják ezt, mégis szinte szürke), nem irritálja a szemem és nem kopik. Csak a kialakításon kéne kicsit még dolgozni és tökéletes lenne :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

szabo123

2017. június 1.

Szép fekete és tartós is..csak az ecset ne lenne ilyen pocsék..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Szép fekete és tartós is..csak az ecset ne lenne ilyen pocsék..

mlaura897

2017. január 5.

Tényleg nagyon szép fekete színe van, ahogy ígéri, de az ecsete borzalmasan kemény, ezért nagyon nehéz vele dolgozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: truth-in-aging, BFT

PVP 0 0