Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoknyom, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1590 Ft

Professzionális minőségű szemöldök zselé, ami színez, formál és rögzít, valamint  kenődésmentes, egésznapos tartást ígér.

4 színben kapható

Ár: 1590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Reni39946

2017. május 14.

Nagy meglepetésemre szeretem ezt a terméket. Kicsit ódzkodtam tőle, de könnyű és egyszerű használni, tartós is. Azért kap 4 csillagot, mert nekem kicsit foltosan festi be a szemöldököm. Mondjuk, lehet ez az én ügyetlenségem miatt van, és ha így van, majd updatelek, de egyelőre nem felhőtlen még a kapcsolatunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Lola21

2017. február 12.

Nagyon jo termeknek tartom. Napi szinten hasznalom es nekem megcsak a tubus fele fogyott 1 ev alatt, mig ha ceruzaval dolgozatm evi 2-3 siman landolt a kosaramban. Egesz nap fixen tart, nem maszatos, nem folyik meg egy izzaszto edzes utan sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

abigel17

2016. június 12.

Nekem a kedvenc szemöldökre való termékem. Próbáltam már sokféle szemöldökceruzát, szemöldökport de egyik sem közelítette meg ezt. Nem a legtermészetesebb hatást kelti, de ez nem feltétlenül probléma, elnézve a mai szemöldök trendeket. Tartósságra, állagra tökéletes. A legvilágosabb Fair árnyalat van meg. Negatívumnak maximum annyit tudnék mondani, hogy hamar szárad és ha elrontottad nehézkes utólag korrigálni, de nem lehetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

JucMagic

2016. június 10.

Tegnap jött meg abban a kis csomagban amit rendeltem... féltem hogy a medium árnyalat (képeken és swatchokon) elég sötét barnának tűnt, pedig élőben egyáltalán nem az, sőt! Elég vöröses színe van, aminek így utólag nagyon örülök, mert a hajamban most több a vörös pigment. Egyenlőre nem kopott annyit még a frissen festett hajam hogy ne üssön el, így még korrigálni kell szemöldökporral sajnos.
Amúgy nagyon kevés kell belőle, gyorsan szárad, szóval hamar kell javítani a hibákat, mert elég nehéz eltávolítani (pedig nem vízálló a termék).
Egyenlőre nem kapja meg a max. csillagot, majd pár hét használat után updatelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Makocska

2016. május 11.

Ebből a sötétbarna árnyalat felvíve a szemöldökre bevörösödik, így használhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

Dézi

2016. május 6.

Nekem nagyon szimpatikus. Extra tartós, szépen pigmentált és könnyű vele dolgozni, viszont túlzásba lehet vele esni, mert NAGYON pigmentált és minél többet viszünk fel belőle, annál sötétebb. Úgy a leghatékonyabb ha a végén kezdjük festeni a szemöldökünket a külső résztől befelé haladva, így ahogy fogy az ecsetről a festék, úgy szép ombre szemöldököt lehet vele készíteni.
A legvilágosabb árnyalat van meg nekem ( Fairest ), ami nagyon passzol a szőke hajamhoz.
Rengeteg van a tubusban és nagyon kevés elég belőle. Először kinyomtam a csuklómra belőle egy gombostűfejnyi adagot, de kb az egészet le is kellett utána törölnöm, mert olyan minimális kell belőle, hogy így csak elpazarolnám. Inkább vékonyan rányomom az ecsetre ami kell.
A színe nagyon hamvas, nem sárgás és nem barna, egész nap tart. Ha egyszer megszárad, akkor még dörzsöléssel sem kopik le, úgyhogy szerintem strandra is jó lehet. A szemöldökszálakat viszont nem fixálja, úgyhogy akinek hosszú annak nem a legjobb választás.
Szívesen újra vásárolnám

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Szívesen újra vásárolnám

profectuscat

2016. március 22.

borzasztó! VIZES! De valami kegyetlen gyenge, vizes pigmentáltsága van. Aki pigmentált, TARTÓS, minőségi szemöldök gélt keres, az NYX gélre keressen rá itt rá KM-en, abban nem fog csalódni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

mmartina97

2016. február 10.

Fixál és kitölti a hiányos részt,de rajtam nem mutat annyira jól.Sűrű szemöldököm van 1-2 helyen hiányos és én porral sokkal jobban meg tudom csinálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

dalmavarga

2015. december 20.

Sajnos nekem nem vált be a szín miatt, nagyon sok vörös pigmentet tartalmaz a sötétbarna változat így számomra használhatatlan. Egyébként biztos jó termék, állagra, kezelhetőségre tetszik, csak a színe nem passzol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

carriebradshaw

2015. december 17.

Nagyon-nagyon keveset kell kinyomni belőle, szépen eldolgozható. Egy tubus jó sokáig elég,nem nagyon értem a színskálát, mert a medium kifejezetten vöröses árnyalat, de nem baj, mert vörös hajhoz kellett:) Inkább azoknak ajánlott szerintem, akiknek kevés szemöldökük van, mert ezzel szépen kialakítható.(Sok szőrön nem mutat olyan jól, de tényleg:DD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.