Revolution

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andigina, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   Rossmann, online

Az alapozó fixálásához és mattításához használható pór állagú púder. Használd ecsettel vagy szivaccsal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Queen16

2020. június 22.

Nekem bevált, mindenapi sminkem része szemhéj alapot bázist,ezzel fixálom, jol matít, bakingelni nem szoktam csak nagyon ritkán kicsit fehérit bár sztem az ósszes baking powdernek van egy kis fehérítő hatása,és én amugy is hófehér vagyok így nálam nem anyira észre vehető. Az adagolója miatt lehuzok egy csillagot mert időbe telt mire kitpasztaltam mit kéne csinalni kilyukasztottam a lyukakat és így már jól kijön az elején borzalmas volt mert csak ugy tudtam a termekbol kivenni hogy leszedtem a tetejet ami reggelente egy elég idegesito procedura de orvosoltam azóta megvagyok vele, kiszerelése miatt jó sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

makeupqueen1

2019. november 13.

Hatalmas csalódás. Imádom a Revolution termékeit, de ez nagyon gyenge. Mattitasra es fixalasra nem jo, mert nagyon kifeheriti az arcot. Baking-re pedig azert nem jo, mert nehez eldolgozni, hogy ne legyen maszatos, ne legyenek eles kontraszt vonalak. Nem ajanlom. Szerintem meg a sokkal olcsóbbak is jobbak ennél..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Lina14

2019. április 20.

nekem bevált általános fixálásra és bakingre is. kicsit fehérít, de én amúgy is hófehér vagyok, nálam annyira nem számít. a mattító hatása elég tartós, bár nekem nem tart egéz nap, de ez általános az én olajos bőrömmel. teljesen jó alap púder, de az adagoló rettenetes, én egy catrices tégelybe szoktam kitenni előle valamennyit aztán ezt pedig egy fiókba süllyeszteni és előkapni űjretöltéskor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Methylparaben