Revolution

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andigina, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   Rossmann, online

Az alapozó fixálásához és mattításához használható pór állagú púder. Használd ecsettel vagy szivaccsal.

makeupqueen1

2019. november 13.

Hatalmas csalódás. Imádom a Revolution termékeit, de ez nagyon gyenge. Mattitasra es fixalasra nem jo, mert nagyon kifeheriti az arcot. Baking-re pedig azert nem jo, mert nehez eldolgozni, hogy ne legyen maszatos, ne legyenek eles kontraszt vonalak. Nem ajanlom. Szerintem meg a sokkal olcsóbbak is jobbak ennél..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Lina14

2019. április 20.

nekem bevált általános fixálásra és bakingre is. kicsit fehérít, de én amúgy is hófehér vagyok, nálam annyira nem számít. a mattító hatása elég tartós, bár nekem nem tart egéz nap, de ez általános az én olajos bőrömmel. teljesen jó alap púder, de az adagoló rettenetes, én egy catrices tégelybe szoktam kitenni előle valamennyit aztán ezt pedig egy fiókba süllyeszteni és előkapni űjretöltéskor

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Parabének: Methylparaben, Propylparaben