Revolution

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ppet, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Krémes, gél állagú szemöldökformázó, mellyel nem csak betöltheted, de formázhatod is a szemöldöködet. Tartós és pigmentált formulájával egész nap gyönyörűen formázott szemöldököd lehet.

Duó szemöldökecset tartozik hozzá.

Dalma027

2020. május 26.

Nagyon szerettem bár nap végére elkezd kopni és érdekes fénylik. Az állaga nagyon tetszett mert könnyű vele dolgozni. Nem venném újra. Viszont árban úgy gondolom abszolút elfogadható. A használat során többször tapasztaltam az, hogy kiszárad kezelhetetlen sőt csomósodik a krém. Ezért többször a legfelső réteget el kellett távolítanom egy spatulával. Ennek ellenére sokáig elég volt, mindennapos használat mellett. Mivel számomra nem ez a tökéletes szemöldökformázó ezért csak három csét érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

alexandraporcelain

2020. március 24.

Egy hete használom, nekem még nem száradt be, és nagyon elégedet vagyok vele. Jó szín, könnyű vele dolgozni, természetes hatás. Azonban az ecsetje felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

Makeupppppppp

2020. február 20.

Megmondom nyiltan ,hogy ez igen rossz...kész vicc 1 hét alatt beszáradt..:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

Megmondom nyiltan ,hogy ez igen rossz...kész vicc 1 hét alatt beszáradt..:)

Zsina01

2020. január 31.

Maga a termék nem rossz, a célnak megfelelt. Viszont a formula az borzalom. Az első pár hónapban nem volt vele bajom, de aztán elkezdett kiszáradni, annak ellenére is, hogy mindig gondosan rácsavartam a tetejét. Még egy éve sem volt meg, amikor már muszáj volt szemcseppel hígítanom. Egy darabig bevált ez a módszer, de éreztem, hogy ez nem fog így sokáig működni, szóval új pomádét kerestem.
Első ilyen jellegű termékem volt, nem bántam meg, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Első ilyen jellegű termékem volt, nem bántam meg, de nem venném újra.

Garnet

2020. január 11.

Száraz és cseppet sem pigmentált, még vizes ecsettel is alig használható. Általában elégedett vagyok a MR termékeivel, de ez nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

Pupp

2019. szeptember 29.

Szeretem, mert tartós és jó az árnyalat. De már amikor megvettem is száraz volt, így nehéz volt vele dolgozni. De vettem hozzá a márkától az aqua seal-t és abból cseppentek bele egy picit és egyből tudom is használni, ráadásul még tartósabb is lesz tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

adamirita

2019. szeptember 7.

Sajnos nem sokáig voltunk barátok. Pár hét után keményre beszáradt, és így kénytelen voltam a kukába rakni... Én az Anastasiát használom, hasonló szisztéma csak még egy év után is bele tudom tenni az ecsetemet és nem törik bele😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

R3kaBarta

2019. szeptember 7.

Nekem a grafit van meg. Nagyon tartós, intenzív és nem kenődik. Én tudok dolgozni a hozzáadott ecsettel is. Nagyon gyorsan beszárad és darabos lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

diahlin

2019. szeptember 2.

Felemás érzéseim vannak. Nagyon tetett hogy jó pigmentált, és szép színe van, és rajtam tartósnak is bizonyult (nem kenődött el egy óvatlan mozdulattól) de maga a festék szerintem túlt sűrű, nehéz precízen felvinni, és nekem szálanként begyűjti a szemöldökömet, úgyhogy emiatt egy krémesebb változatra cseréletem (Maybelline Tattoo).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

pkittip

2019. augusztus 26.

Nap végére teljesen lejön, nekem sajna nem jött be a pupás után, ami egész nap fennmarad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Antioxidánsok: BHT