Revolution

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ppet, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Rossmann, online

Krémes, gél állagú szemöldökformázó, mellyel nem csak betöltheted, de formázhatod is a szemöldöködet. Tartós és pigmentált formulájával egész nap gyönyörűen formázott szemöldököd lehet.

Duó szemöldökecset tartozik hozzá.

georgina_95

2021. március 18.

Sógornőm ajánlott a terméket. Az első pár használatnál teljesen meg voltam vele elégedve, azonban egy idő után elkezdett egyre keményebb lenni az anyag, megváltozott a textúrája, nem tudtam vele olyan szépen dolgozni, mint az első pár alkalomnál, holott figyeltem a kupak pontos zárására. Ami még talán negatívum volt számomra, hogy az ecsetből nagyon nehezen tudtam eltávolítani a festéket, valamiért teljesen beleragadt...gumiszerű lett az állapota.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Ad-Namah

2021. január 23.

Szép volt, akkora adag, hogy soha nem fogyott el. Soha nem tudok elhasznalni krémes festékeket, ahogy ezt se tudtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

zsazsi1

2021. január 14.

Az első használatnál le voltam nyűgözve...csodásan lehetett vele vonalat húzni, precíz de mégis természetes volt az eredmény. De néhány használat után nem tudom mi történhetett vele, mintha már nem fogna úgy, nem veszi fel az ecset, nem lehet vele precízen dolgozni. Ennyi idő múlva már kezdene beszáradni...??? Természetesen mindig visszazártam sőt használat közben is azonnal lefordítottam míg dolgoztam vele. Amúgy meg hatalmas mennyiség, de így esélytelen a töredékét is elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 14.

lenochka

2020. november 26.

Nagyon szép színekben kapható, felkenéskor természetes hatást kelt és tartós.
Egyetlen problémám van vele, hogy hamar beszárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Nagyon szép színekben kapható, felkenéskor természetes hatást kelt és tartós.
Egyetlen problémám van vele, hogy hamar beszárad.

tunderke0102

2020. november 5.

Nem minőségi termék. Egy rossz mozdulattal kenodik, nagyon hamar beszarad. Az ecset nem rossz benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Anika1993

2020. november 3.

Nagyon szép színekben kapható, felkenéskor természetes hatást kelt. Nekem a nap végére kicsit könnyen kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Kittykkovesdi

2020. szeptember 28.

Nekem már az első pár használat után kiszáradt, alig vette fel az ecset, pedig nagyon szerettem volna szeretni. Nem tudom, hogy én kaptam e hibás terméket, de ezzel nehéz volt dolgozni. Egy ideig próbáltam fixáló sprayvel is, de azzal sem lett jobb a helyzet. Sajnos nekem kuka, pedig tele van még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

SzTamm

2020. július 17.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől. Az elején imádtam, nagyon szépen és könnyen lehetett vele dolgozni. Viszont egy idő után elkezdett beszáradni, annak ellenére is, hogy mindig figyeltem, hogy jól rázárjam a kupakját. Ezt a problémát egy vizes ecset többé-kevésbé megoldja. Viszonylag tartós, nem kenődik el egy óvatlan mozdulat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Dalma027

2020. május 26.

Nagyon szerettem bár nap végére elkezd kopni és érdekes fénylik. Az állaga nagyon tetszett mert könnyű vele dolgozni. Nem venném újra. Viszont árban úgy gondolom abszolút elfogadható. A használat során többször tapasztaltam az, hogy kiszárad kezelhetetlen sőt csomósodik a krém. Ezért többször a legfelső réteget el kellett távolítanom egy spatulával. Ennek ellenére sokáig elég volt, mindennapos használat mellett. Mivel számomra nem ez a tökéletes szemöldökformázó ezért csak három csét érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

alexandraporcelain

2020. március 24.

Egy hete használom, nekem még nem száradt be, és nagyon elégedet vagyok vele. Jó szín, könnyű vele dolgozni, természetes hatás. Azonban az ecsetje felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Antioxidánsok: BHT