Revolution

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mercike01, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   Rossmann, online

2 krém és 2 púder alapú highlightert tartalmazó paletta.

Kremcica

2019. március 9.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, nem vagyok se MR se highlighter fan. De azt kell mondjam az árát megéri, annyira nem rossz. A két szélső krémes állagú csillámos highlighter rózsaszín és sárga színekben, ha keverem a kettőt nem rossz az árnyalatuk (ujjal vagy blenderrel viszem fel). A középsők por állagúak, elég szárazak és kevésbé pigmentáltak. A rózsaszín por állagú nagyon szép átmeneti highlighter-pirosító szín világos bőrön. Ha csak élénkíteni akarunk de nem vakítani tökéletes választás. Építhető. A sárga sajnos sehogy sem passzol hozzám, se nem bronzer-se nem highlighter csak sáros hatása van így azt max szemhéjra tudnám használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Zituska77

2018. július 23.

Szintén zenész. Mármint, hogy Mistery Bag-es ajándék volt. Ránézésre nagyon szép színei vannak, de nekem a porállagúaknak alig van színe a bőrömön és meglehetősen porzanak, a krémes highlightereket pedig képtelen vagyon szépen felvinni, vagy felszedi az alapozót vagy semmi nem látszik belőle. Még küzdünk egymással kicsit, hátha jobb lesz mindkettőnknek :-), mert tényleg nagyon szépek a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

kgretu

2018. május 22.

Szintén a mystery bagben találtam rá. Nekem nagyon tetszenek a színei és a tartósságával sincsen problémám. A highligtereket a krémes állaguk miatt nagyon jól lehet építeni és fixálóval tökéletesen a helyükön is maradnak. Egynek elmegy, de magamtól nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

pszabina

2018. április 26.

Az árnyalatok nekem nagyon tetszettek, a highlighterek használhatóak, a bronzosító és a pirosító viszont eléggé porzik, összességében jó sminket lehet belőle kihozni. A tartóssága nem a legjobb, önmagában 2-3 óra, de persze fixálóval ezen is lehet javítani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

vandanikoletta

2018. március 20.

Pink panda mistery bagben volt
Hát a pirosító és bronzosító elég gagyi így elsőre, de a 2 highlighter valami eszméletlen gyönyörű. Még nem viseltem őket, remélem tartósak és szépek lesznek arcon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Pink panda mistery bagben volt

Pocok96

2018. március 12.

Nekem is ajándék volt a rendelésemhez. Eddig tetszenek a színei, elég visszafogottak és az ilyen nálam a befutó. Egyébként építhetőek, így aki az exxtraa csillogást szeretne, annak is jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Andzsella

2018. február 25.

Pinkpanda mystery bages szerzemény. A highlighterek szerintem elég gagyik, a pirosító és a fényes bronzosító nem rossz, de nem is az a hűdejó. Ha nem lett volna ajándék, tuti nem lenne meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Antioxidánsok: BHT