Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

40 árnyalatban kapható

tothnetti

2018. augusztus 4.

Nem tartós, csíkos, alappal, fedővel, több rétegben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Nem tartós, csíkos, alappal, fedővel, több rétegben is.

Szixooo

2016. július 16.

Borzalom :( csikoz, tobb regetben is foltosan fed, nehezen szarad, nyulos... az ecset meg elmegy, a szin nagyon szep ('call me naive'), de hasznalhatatlan vacak. Pedig ez mar az uj szeriabol van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Via84

2016. május 28.

Hát ez valóban borzalmas :/ Maga a szín szép, de lehetetlen szépen feltenni! Nekem legalábbis nem sikerült... Egy rendeléshez kaptam 5db-ot ajándékba, most már értem miért! Csak azért mert nem kellett fizetnem érte, 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

Kingucii

2016. április 5.

Nem tudom,hogy az a termék-e, amit használok, de nekem 12ml-es és kocka alakú. Nem olyan rég rendeltem, mert régóta kerestem egy szürkés-lilás színt és itt megtaláltam. Ami a színt és a fedést illeti nagyon szép színe van és 2 rétegben vittem fel. Gyorsan szárad és nincs az a tipikus körömlakk szaga. Nekem bevált ez a termék. Egyébként a "heart was broken" árnyalatban van meg.

Update: hááát, színe szép, de túlságosan hamar lepattogott. 1 napot sem bírt ki.Így nem hiszem,hogy újraveszem. Nagyon sok rétegben vittem fel, mégis vannak hézagok, nem szép a fedése. 690Ft sok érte, egy 290Ft-os körömlakk is mérföldekkel jobb,mint amit ez a körömlakk tud! Tőlem ezáltal 1*-ot kap( ennyit sem adnék neki)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Dius89

2016. január 2.

Egyet értek az előttem szólókkal...sajnos nagyon rossz minőségű termék, túl híg, nehezen szárad, amikor már azt hitted, hogy már megszáradt, akkor is még elnyúlik a körmödön. Egyszer próbálkoztam vele, többet nem is kérek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Szecsuani

2015. november 23.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a lakkot, mert megtaláltam a tökéletes színt (Lilac Love), de sajnos maga a lakk pocsék minőségű. Csíkoz, nem egyenletes, 4 rétegben sem vagyok megelégedve a fedésével...
Az egy pozitívum amit felírok neki, hogy gyorsan szárad - nade minek, ha nem szép.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Black Fairy

2015. július 8.

Nekem egy régebbi van, az kocka alakú üvegcsében érkezik, és 12 ml termék van benne...Elméletileg az én színem a "Find true love" árnyalat (ami elméletileg egy pirosas szín), de az enyém egy égkék lakk, és némi utánajárással arra jutottam, hogy minden bizonnyal a "True blue" árnyalat lett elcímkézve...
Egyébként az egész lakk hatása olyan gagyi...vagyis az üvegcse, az ecset, a lakk szaga, de még az állaga is olyan gagyi hatású...Foltosan fed, egy rétegben vállalhatatlan, bár nagyon gyorsan megszárad...Nem buborékosodik, viszont sajnos sok réteg után is csíkosan, és itt-ott foltosan fed csak...A "teljes" fedéshez három réteg kellett, de azért nem vagyok túlságosan elégedett vele...A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert egyből leszedtem a színe miatt (valamivel kombinálnom kell majd, magában nagyon ronda...), majd azért ha nem megyek sehova letesztelem azt is...:)
Egyelőre három csillagot kap, mert ajándékba kaptam és gyorsan szárad...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

Egyelőre három csillagot kap, mert ajándékba kaptam és gyorsan szárad...:)

reku0304

2015. május 1.

BORZALMAS! Én 2 árnyalatot is megvettem... Egyiket sem lehet szépen eldolgozni. Csíkozódik, nem kenődik, egyenletlen felszíne marad. Lassan szárad. Ehhez az árhoz ez egy silány minőség. A moyra és az essence lakkjai sokkal jobbak pedig ugyanaz az árkategória. A tartósságáról nem is beszélnék. Van, hogy egy nap száradás után le tudom vakarni a körmömről, úgy, hogy még meg sem száradt. Senki ne vegye meg!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

eSophie

2015. április 28.

A Take Me árnyalat amiért odavoltam és megvettem, de sajnos, hogy olyan színe legyen, mint amilyet szeretnénk 4 rétegben kell felvinni (pedig rendesen felráztam), ami borzalmasan sok. Természetesen 2 napot nem bír ki anélkül, hogy le ne pattogna. Viszont a Promises és Adore nevű árnyalatok egy kicsit jobbak, azokból nem kell 4 réteg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

hvikcsu

2015. január 29.

Nekem a Change my life árnylatban van meg és iszonyatosan meg vagyok elégedve! Sokkal szebb, mint néhány drágább társa ás iszonyú könnyű vele dolgozni. Én nagyon szeretem, számomra ez a tökéletes nude körömlakk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77491

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.