Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ppetru, Módosítva: 2018. április 26.

Lelőhely:   Rossmann, online

A fixáló spray-vel tartósabbá teheted a sminkedet. Használd a sminkelés utolsó lépéseként, és segítségével sminked még tartósabbá válik.

Megababa

2019. november 9.

Megvan a fixàló hatàsa, de elég fura autófesték szaga van. Kicsit szàrít is, úgyhogy inkább vettem egy màsik fajtàt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Kitty9526

2019. június 3.

Biztos vagyok benne, hogy hozzátesz a sminkem élettartalmához, a púderességet is szépen elmossa az arcomon. DE! TELE VAN ALKOHOLLAL! Annyira büdös, hogy először azt hittem megfulladok. Elhasználom, meg az Oil Control kiadást is ha már megvettem, de soha többet. És soha többet semmi alkoholos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Zoi

2019. június 3.

Ér olyat írni, hogy okés? Nekem okés! Akcióban vettem, tartósabb lett a sminkem tőle, nem bántja a bőröm sem a szemem... de még keresgélek, hátha találok jobbat, az itteni vélemények alapján valószínű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Evelynblondeglam

2019. április 7.

Ez a termek oszinten szolva nem tudom, hogy micsoda?! Eleg kellemetlen amikor indulas elott szetfolyik a sminked tole, en igy jartam tobbszor.Kiprobatam masodjara majd ujbol,es ujbol...Nem adtam fel.Eloszor azt hittem , hogy en vagyok a bena , hogy nem tartom eleg tavol vagy eppen kozel az arcomhoz. Volt egy olyan alkalom is amikor rendesen ragadt a borom mintha ragasztot kentem volna az arcomra, ekkor landolt a kukaban, mar nem birtam..A turelmem veges. Ha lenne minusz ezres csillagocska akkor azt adnek, a legrosszabb termek amit valaha probaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

KeAdri

2019. március 1.

Januári Dubai utazáshoz vásároltam, gondoltam, hogy a 25 fok különbséget a sminkemen sem árt megtámogatni :) Lehet azért, mert kifényesedő a bőröm, de nekem nem hogy növelte volna a sminkem tartósságát, hanem szinte rontott rajta. 3 nap utan teljesen fel is adtam a használatát es jobban éreztem ugy magam. Egyébként az illata kellemes es konnyen használhato, de nekem nem valt be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

naiyah

2019. február 27.

nem veszem többet újra, a mac fix +-al nem veszi fel a versenyt, de ár érték arányban viszont okés

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Btrx

2019. január 8.

Másodszorra veszem újra , teljesen megvagyok vele elégedve . Szépen ott tartja a sminket egésznap ! Nyáron a 600 fokban is . A szaga nem tul kellemes de gyorsan elillan és hát nem parfüm hanem egy fixáló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

stripedpanda

2018. szeptember 14.

Nagyon jó termék, újra fogom venni, ha egyszer elfogy. A segítségével simán kibírja a sminkem az egész napot, akkor is, ha jól megizzadok a 30fokban. Szép finisht ad, ha véletlenül túl sok púdert viszek fel, megoldja a problémát is. Nekem a szórófej is tökéletesen működik, csak teljesen le kell nyomni, akkor mindig egyenletesen fogja eloszlatni a terméket. A furcsa illatát már megszoktam, így nem is érzem, de egyébként pár másodpercnél tovább nem tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

GHettie

2018. szeptember 10.

Szerintem nagyon jó termék. Az illata hamar elillan, de a sminket sokáig tartja, nekem a használattal sincs gondom jól teszi a dolgát, bár soha nem fújom nagyon közelről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

dorothyp

2018. augusztus 17.

Ez a fixáló egy csoda, a sminkem egész nap tartott 35 fokban a Szigeten, kopás, zsíros fénylés nélkül. A szaga tényleg erősen alkoholos de legalább nincs telenyomva felesleges illatanyaggal. A szórófeje nekem nem 'köpköd", a porosságot is megszünteti. Mindennap nem használnám, de alkalmakra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1