KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MakeUp Revolution

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 2390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ehssty, Módosítva: 2018. március 7.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 2390 Ft

A Makeup Revolution ecsettisztító sprayével tökéletesen megtisztíthatod az ecseteidet a rákerülő pigmentektől, krém alapú termékektől és baktériumoktól. Sterilizálja a sörtéket és olyan tisztává teszi őket mint új korukban, így meghosszabbítva az életüket.

Ár: 2390 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

petoandika

2016. november 23.

Nehezen adok ki ilyesmire pénzt, mert ez nem igazán "élvezeti" cikk, inkább olyan muszáj dolog. Na de most eljött az én időm, megrendeltem mup-ról, és milyen jól tettem. Ma érkezett meg hozzám, rögtön ki is próbáltam: alkoholos illata van, de egész kellemesen, az ecseteket nagyon szépen tisztítja és fertőtleníti. A tömörebb ecsetekkel nehezebben bírkózik meg, abba jobban "beleül" a smink (főleg az alapozóecset, amit ráadásul minden nap használok). Összességében nagyon pozitív véleményem van róla, már így első használatra is (pedig ritkán írok első használat után véleményt). Nagyon örülök, hogy megrendeltem, mert így nem kell folyton nagy ecsetmosást tartanom. Must have, aki ecsettel sminkel! :)

petoandika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

szisz216

2016. május 27.

Végre rászántam magam és megrendeltem a Pinkpandáról,így amikor megérkezett azonnal ki is kellett próbálnom.Összességében nem csalódtam,az amit vártam,de szerintem ez mindenképp csak kiegészítés lehet a rendes babasamponos/balzsamos/kinek mi alapos mosások között, szóval csak erre ne alapozzátok az ecsetek tisztítását.

szisz216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Nyufika

2016. január 19.

Előtte az Ebelin ecsettisztítót használtam. Na annál bármi csak jobban tud teljesíteni. Volt amikor abból a kemény 100ml-ből 3-4-szer is fújnom kellett egyetlen ecsetre. Ebből a 200 ml elég sokáig ki fog tartani, mivel a nagyobb ecsetekre is bőven elég 2 fújás. Az illata isteni és gyorsan is szárad. A szemfestékes, púderes, pirosítós, még a rúzsos ecseteket is makulátlanul tisztítja. DE! Az alapozóecsetemmel nem tud mit kezdeni. Szinte semmit nem szed ki a szálak közül. Így mínusz egy csillag. Ár-érték arányban még nem találtam jobbat, így egyelőre marad.

Nyufika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

katuc77

2015. március 23.

Eddig szappanos langyos vízzel mostam ki az ecseteimet, de miután rátaláltam a Pink Panda oldalára, megrendeltem. Pont azért, mert annyira kényelmesnek és gyorsnak ígérkezett a használata. Nem csalódtam benne. Az illata kellemes, használata pedig nagyon egyszerű. Elég egy-két fújás az ecsetre, és egy vattakorong segítségével gyönyörűen le lehet tisztogatni az ecsetet. Nem potyognak tőle a szálak, és nagyon gyorsan szárad, így akár azonnal újból használható az ecset. Engem meggyőzött

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

vtina85

2015. január 24.

Először az Ebelin ecsettisztítót akartam megvenni, de arról nem voltak igazán jó vélemények. Erről viszont jókat olvastam néhány blogon. Ki is próbáltam, nagyon jól megtisztította a pirosító ecsetemet, egyáltalán nem maradt rajta semmi szennyeződés, jó az illata és az ecset szőre sem hullott ki közben.A kiszerelése is gazdaságos (200 ml), így egy ideig biztos kitart. Nem tudom pl. folyékony alapozóval hogy boldogulna, mert én azt nem használok, illetve még hosszabb távú tapasztalataim nincsenek, de megelőlegezek neki 4 csillagot.

vtina85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.